Jump to content
Dogomania

3 ZAGłODZONE Pieski Ze Starej Wsi. MargoKasiaCzesio. CAŁA TRÓJKA W NOWYCH DOMACH!


Weronia

Recommended Posts

  • Replies 1k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

[quote name='Weronia'][B][U][SIZE=3]Dostałam wiadomość od ludzi od posokowców.[/SIZE][/U][/B]

[B][SIZE=3]Znajoma koleżanki ma forum dotyczące decupage, chcą ogłosiły akcję że chcą przekazać jakieś przedmioty dla tych 50 uratowanych piesków,[/SIZE][/B]
[B][SIZE=3]potrzebny jest ktoś kto przechowałby i sprzedał te przedmioty.[/SIZE][/B][/quote]


Hejka, wiem, że szukacie DT, ale nie znajdzie się osoba, która poprwadzi akcję sprzedaży przedmiotów. Ja tu jeszcze kiepsko się poruszam... szkoda by było zamrnować dobre chęci innych.

potrzebna jest osoba, do której dziewczyny będą mogły wysłać wszyskie przedmioty. Potem aukcja i ich sprzedaż oraz przekazanie pieniędzy dla tych sierotek.

Pozdrawiam

Link to comment
Share on other sites

[quote name='SuperDog']Hejka, wiem, że szukacie DT, ale nie znajdzie się osoba, która poprwadzi akcję sprzedaży przedmiotów. Ja tu jeszcze kiepsko się poruszam... szkoda by było zamrnować dobre chęci innych.

Pozdrawiam[/quote]

no właśnie. Kto chciałby poprowadzić sprzedaż???

Link to comment
Share on other sites

Jeśli macie konta na fotosiku, to proszę, wejdźcie na fotoforum [url]http://www.fotosik.pl/fotoforum/yeqfxicboemjtmir/index.php[/url] To działa tak jak tutaj: im więcej osób wchodzi tym wyżej jest to fotoforum. A co za tym idzie, jak będzie na pierwszej stronie, to szybciej ludzie wejdą. Sama nie dam rady

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Charly']ooo!:lol: Bardzo przepraszam w takim razie. Wiec tak: Ty juz masz tymczosowicza, wiczów (?). Kolezanka jest wolna? Baska tez. Wiec sa 2 DT[/quote]

:eviltong:
Ja mam dwa tymczasy. Miałam mieć jednego- mam dwa. I szukam dt też.. bo to tymczasy niezapowiedziane, wieczorem dowiedziałam się , że kumpel jedzie z psami- trzeba było pomóc.
Koleżanka Madzia ma jednego.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Weronia']no właśnie, może allegro by było bardziej skuteczne.. jak myślicie??
a allegro z jakimi kosztami się wiąze???[/QUOTE]

To zależy od wielu rzeczy. Opłata za samo wystawienie jest zależna od ilości fotek, wielkości fotek, dodatkowych opcji typu wyróżnienie. A potem koszt prowizji za transakcję. W zależności od kwoty jest to kilka procent.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='teapot']Jeśli bazarek -zgłaszam się.
Natomiast allegro trzeba dokładnie przeliczyć, bo koszt jest spory niestety.[/quote]

no właśnie, może allegro by było bardziej skuteczne.. jak myślicie??
a allegro z jakimi kosztami się wiąze???

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Weronia']no właśnie, może allegro by było bardziej skuteczne.. jak myślicie??
a allegro z jakimi kosztami się wiąze???[/quote]
Jeśli miałoby być z wyróżnieniem wyjdzie co najmniej z 14-16 zł.
Oczywiście za przedmioty, chyba, że byłoby kilka takich samych przedmiotów różniących się np. jedynie wzorami -wtedy można wrzucić na jedną aukcję/

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Tosia2']Słuchajcie szok !!!!!

[SIZE=6]UDAłO MI SIE ZAłATWIć NAGłOSNIENIE SPRAWY W PROGRAMIE UWAGA W TVN !!!

[SIZE=4]To ogromna szansa dla psiaków!!!! :multi::multi::multi:[/SIZE]
[/SIZE][/QUOTE]

Miejmy nadzieję, że da to pozytywny oddźwięk :loveu:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Margo05']To zależy od wielu rzeczy. Opłata za samo wystawienie jest zależna od ilości fotek, wielkości fotek, dodatkowych opcji typu wyróżnienie. A potem koszt prowizji za transakcję. W zależności od kwoty jest to kilka procent.[/quote]

no to może na poczatek zgłosi się ktoś, kto mógłby te rzeczy przechować u siebie????

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Tosia2']Słuchajcie szok !!!!!

[SIZE=6]UDAłO MI SIE ZAłATWIć NAGłOSNIENIE SPRAWY W PROGRAMIE UWAGA W TVN !!![/SIZE]

[SIZE=6][SIZE=4]To ogromna szansa dla psiaków!!!! :multi::multi::multi:[/SIZE]
[/SIZE][/quote]

Tosia to super !!!!!!!!
Napisz na drugim watku o interwencji!!!
A co i jak i kiedy??????

P.S. i co z tymi pieskami sześcioma???
a jaka u Was organizacja???? :cool3:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Tosia2']Może wspomnę, że my też jako organizacja wzięliśmy 6 psiaków zanim pojechały do Biedrzyckiej.... Generalnie czują sie dobrze, ale daleka droga przed nimi.... :-([/quote]

Brawo dziewczyny, znowu odzywają się te małoznane ale spataniczne. Reszta chowa glowe w piasek, podobnie jak w Krzyczkach.
Wzielam parę dni temu 3 psy z Orzechowców. Nie mówie , że odmawiam ! ale poczekam.. Z Krzyczek brałysmy 3 biedy, w tym Bobisia ale potem dostalo mi sie od zacnych . Ale nic to , co Cie nie zabije to wzmocni . Bibiś przeszedl totalną metamorfozę , nie zabiłysmy go nie zrobiły z niego reproduktora, niestety nie.
Przyklad idzie z góry,! Góro gdzie jesteś ???

Link to comment
Share on other sites

[quote name='kikou']kobieta jest po prostu chora...... to raczej znieczulice wszystkich wokoł należałoby... "dorwac"... przecież nie mieszkała na bezludnej wyspie...[/quote]

Dokładnie tak. On jest chora. Ja bym bardziej dorwała sąsiadów, okolicznych mieszkańców. Nie wierzę że nie widzieli. Qr... to trwało kilka lat. Ale u nas średniowiecze: do rodziny nie można się wtrącać. Albo: to tylko psy, a dzieci w RPA głodne. A zobaczycie jak UWAGA przyjedzie jak każdy facjatę będzie pchał do kamery i opowiadał co to widział, co to wiedział. I wtedy ja bym nie wytrzymała (już tak miałam) zapytałabym: "a gdzie q... byłeś/byłaś do tej pory gwiazdo"

Link to comment
Share on other sites

[quote name='basia0607']Z Krzyczek brałysmy 3 biedy, w tym Bobisia ale potem dostalo mi sie od zacnych .[/quote]

Ja z Krzyczek też zabrałam do domu kilka psiaków... Mają już cudowne domy...poza jedną nieduzą suczka Uszatką, która jakoś nie ma sczęścia i już siedzi u nas kilka miesięcy...(nawet nie licze dokładnie)...


Rozmawiałam baaardzo długo z Paniem Grzegorzem (naprawdę fajny facet, pełen pasji i zaangażowania)...
W poniedziałek ustalimy wszystko w kwestii programu. Na pewno napiszemy o nim jak będzie wszystko dopiete... :)

Jutro jadę do P.Biedrzyckiej z karmą, zobaczę jak psiaki się mają....

Program Uwaga moze być naprawdę wspaniałą szansą dla psiaków, bo jego zasięg jest ogromny, a oglądalnosć wysoka.... :)

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...