Jump to content
Dogomania

[FNiZ] Łódź - morelowa pudliczka! Już w swoim nowym domu!!!


Recommended Posts

Przed chwilą rozmawiałam z lekarzem, opowiadał, że Yupi nie chce wychodzić z klatki...
My z Natą w sobotę miałyśmy to samo, kiedy chciałyśmy ją zabrać do fryzjera.Ta klatka to najprawdopodobniej jedyne bezpieczne miejsce sunieczki od wielu miesięcy, ma w niej ciepłe kocyki, miseczki z jedzeniem i wodą,to jej azyl, którego nie chce opuszczać bojąc się, że znowu nie będzie miała nic.Ta sunia naprawdę musiała wiele przeżyć...

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 134
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

[quote name='jola od jadzi']Iwa77, a w Twoim awatarku też pudliczka, czy mi się tylko wydaje?[/QUOTE]

Dobrze Ci się wydaje , to pudelek 15 letni posiwiały Dżoj (za młodu piękny ciemnobrązowy ) , miłość mojego życia , za TM niestety !

Bardzo bym chciała pomóc , ale w tej chwili nie dam rady wspomóc finansowo.
Przepraszam.

Link to comment
Share on other sites

Morelka jest w lecznicy, miała badania krwi, wątroba i nerki są ok, leukocytoza jest trochę za wysoka ale być może związane jest to z guzami na sutkach, ropniem okołozębowym lub zapaleniem uszu, to wszystko ma na dzień dzisiejszy:-( Ale poza tym sunia odpoczywa, ma wreszcie swoje posłanko, swoją miskę z jedzonkiem i drugą z wodą, wychodzi do ogródka na spacerki(niechętnie, boi się, że ktoś jej klatkę wyniesie),no i czeka aż cieczka skończy się definitywnie,to myślę będzie jeszcze kilka dni. Wtedy-operacja.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...