Jump to content
Dogomania

ByŁa ŻywĄ PochodniĄ-maŁa Sunia Z Torunia znalazła domek!!!!!!!!


asiaf1

Recommended Posts

  • Replies 442
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Ta psina żyje i jest nadzieja dla niej. A ja nie mogę zapomnieć jak kilka lat temu gówniarze podpalili ON-ka na osiedlu. Znalazła go moja koleżanka, na kocu zaniosła do weterynarza, żeby uśpił, bo to była masakra. Boże, jak on cierpiał :placz:. I wiecie co? Podobno byli świadkowie i widzieli kto to zrobił, ale bali się zemsty. Najgorsze jest to, że ci zwyrodnialcy nie ponieśli żadnej kary. Ale może kiedyś życie odda im to, co zrobili :angryy:.

Link to comment
Share on other sites

Kolejna wpłata:
Katarzynka 30-50,00 PLN
[B]Razem mamy już 150,00


[/B][quote name='asiaf1']dziś na konto wpłynęły pierwsze pieniądze na leczenie Dianki:
Dorota412- 50,00PLN
Teapot-50,00 PLN

Bardzo dziękujemy:loveu:[/quote]

Link to comment
Share on other sites

[B][COLOR=red]Jutro suka może zostac zabrana do Warszawy na leczenie - prosze o bezzwłoczny kontakt telefoniczny!! 601 300 726[/COLOR][/B]
[B][COLOR=red]Czy ktos ma dane tych zwyrodnialców? Fundacja zloży zawiadomienie do prokuratury [/COLOR][/B]
EMIR

Link to comment
Share on other sites

Sytuacja suni jest następująca:
Kilka chwil temu Pani która ja wypatrzyła w schronisku zabrała ja już ze schronu.
Sunia pojedzie dziś do bardzo dobrego lekarza w Toruniu, który ją obejrzy i oceni jej stan-zrobi wyniki badań itp.
To co mi udało sie załatwić to są 2 alternatywy:jeżeli stan suni będzie na tyle dobry, że będzie wymagała tylko leczenia domowego to zostanie jeszcze na tymczasie u tej pani przez jakieś 2 tygodnie.
Jeżeli nie to najpóźniej w piątek Pani przywiezie ją na leczenie do kliniki na Kosiarzy a potem jeżeli nie znajdzie domu to trafi na tymczas do Legionowa (gdzie będzie pod bardzo dobrą całodobową opieką)

Ja nie pisałam nic na wątku do momentu aż wszystko miałam dograne.

[B]Pragnę podziękować GoniP (z którą przed chwilą rozmawiałam), która też ze swej strony podjęła działania ratujące sunię oraz Emir, która zaoferowała konkretną pomoc.[/B]

Dziękuję także wszystkim zaangażowanym w pomoc suni.

[B] Oczywiście bardzo proszę o ogłaszanie jej i pomoc w szukaniu dla niej domu.[/B]

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...