Jump to content
Dogomania

Kaśka Kariatyda - amstaffka z Buku - przegrała z chorobą, odeszła za TM


supergoga

Recommended Posts

  • Replies 1.2k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

[quote name='agaga21']podejrzewam, że kaśka myśli , że już jest w swoim domu:evil_lol:[/quote]
Wazne ze teraz jest szczesliwa :) Tylko co to bedzie jak znajdzie sie osoba , ktora zaadoptuje kaske? I bedzie musiala sie ona roztac z osoba ,ktora popkochala ? To bedzie dla niej pewnie szok...
Ale jak narazie nadal czekamy na informacje o domku....

Link to comment
Share on other sites

Dzwonil do mnie pewien facet z zapytaniem gdzie znalezlismy Kaske.
Pozniej wytlumaczyl mi ze w tamtym roku nad morzem uciekla im sunia ktora wyglada identycznie jak nasza Kaska. Mimo tego ze bardzo jej szukali niestety nie odnalazla sie i dzisiaj jak wszedl na allegro i zobaczyl nasza Kaske to myslal ze dostanie palpitacji serca. Licza z zona ze odnajda swoja sunie.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='agaga21']a ile ta ich sunia miała lat? bo ja robię też allegro vectrze z olsztyna-jest bardzo do kasi podobna choć nie tak samo rozmieszczone ma plamy...ale może...?[/quote]

Olsztyn w końcu nie tak bardzo daleko od morza, a jeszcze gdyby to było Pomorze Gdańskie, to kto wie....?

Link to comment
Share on other sites

Obu znalazł się ten Kasiowy domeczek. Oby. I to najlepszy, taki super.

Ab-agnieszka, czy ja Ci wysyłałam wzór naszej umowy, gdyby sie Kasi domek znalazł? Bo mnie skleroza mąci i za duzo się dzieje i nie wiem, gdzie co dawałam.
I póxniej mam problemy bo nie mogę się doszukać w głowie i nie tylko, jak to było.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='supergoga']Obu znalazł się ten Kasiowy domeczek. Oby. I to najlepszy, taki super.

Ab-agnieszka, czy ja Ci wysyłałam wzór naszej umowy, gdyby sie Kasi domek znalazł? Bo mnie skleroza mąci i za duzo się dzieje i nie wiem, gdzie co dawałam.
I póxniej mam problemy bo nie mogę się doszukać w głowie i nie tylko, jak to było.[/quote]
Gosiu wyslalas mi umowe adopcyjna Kaski ktora mialam Ci wyslac spowrotem podpisana. Podpisana jest ale tak jak obiecalam niestety jej nie wyslalam jutro obiecuje ze ja wysle. Napisz mi kochana jeszcze czy dostalas rachunek na fundacje od Marka

Link to comment
Share on other sites

Jeszcze nie mam w ręku rachunku. Pan Kajetan dopiero niedawno przywiózł rachunek do GoniP, ale z uwagi na to, że Gonia mieszka na przeciwpołoznej ode mnie, nie miałam czasu i możliwości po niego jechać. Poprosiłam kolegę z pracy który zamieszkuje obok, wczoraj odebrał i jutro mi do pracy dowiezie.

Tak więc najlepiej chyba w przyszłości żebyśmy sobie wysyłali pocztą dokumenty. Bo mój księgowy mnie ostatnio :mad: za wpłaty bez potwierdzeń.;)

Jak dasz rade to umowę wyślij, będę powoli szykować sprawozdanie z działań i dobrze żeby udało mi się wszystko pokompletować.

I trzymam kciukasy za sensowny domek.

Link to comment
Share on other sites

Dziękuję Agnieszce P za 100 zł na Kasinkowy hotelik.
Prosimy o dalszą pomoc finansową - właśnie opłaciłam kolejne 400 zł za jej pobyt.
Niestety ostatnio nie najlepiej się finansowo wiedzie nam wszystkim - sporo było wydatków, zabiegów, operacji itp.
Bardzo się martwię przedłużającym się Kasinkowym pobytem - również albo głównie przez wzgląd na nią. Przyzwyczaja się do kolejnego miejsca.

Biedna Kasieńka.

Link to comment
Share on other sites

Dzisiaj na Kejtrowej imprezie w Poznaniu, na której prezentowaliśmy nasze psiaki zgłosiła się pewna Pani zainteresowana poważnie adopcją kasi. ma dośwuadczenie, miała już stafforda, pracowała z astkami i rotkami.
Pani pracuje do 14.00, ale w domu jest jeszcze osoba, która nie wychodzi. Kasia nie byłaby sama.
Pani biega, uprawia sporty. Już z domu dzwoniła do mnie.
Mam telefon i w związku z faktem, iż częściowo macie opiekę nad sunią - nie wiem, może chcecie zadzwonic i porozmawiać.
Ja umówiłam się, że jeśli wynik rozmów będzie ok, pojadę do pań, spotkam się jeszcze w domu i kto wie. Domek w Poznaniu, czyli pod kuratelą.

Co Wy na to?

Link to comment
Share on other sites

[quote name='supergoga']Dzisiaj na Kejtrowej imprezie w Poznaniu, na której prezentowaliśmy nasze psiaki zgłosiła się pewna Pani zainteresowana poważnie adopcją kasi. ma dośwuadczenie, miała już stafforda, pracowała z astkami i rotkami.
Pani pracuje do 14.00, ale w domu jest jeszcze osoba, która nie wychodzi. Kasia nie byłaby sama.
Pani biega, uprawia sporty. Już z domu dzwoniła do mnie.
Mam telefon i w związku z faktem, iż częściowo macie opiekę nad sunią - nie wiem, może chcecie zadzwonic i porozmawiać.
Ja umówiłam się, że jeśli wynik rozmów będzie ok, pojadę do pań, spotkam się jeszcze w domu i kto wie. Domek w Poznaniu, czyli pod kuratelą.

Co Wy na to?[/quote]

z tego co piszesz to idealna Pani dla idealnej Kaśki :loveu:
z Agnieszką trzeba gadać

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...