Jump to content
Dogomania

stary, ratlerkowaty BEZ LECZENIA I SPECJALNEJ KARMY UMRZE. ZA TM


Mysia_

Recommended Posts

  • Replies 741
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Dostałąm 60 zł. od kikou, prosze o zaktualizowanie rozliczenia, na pierwszej stronie.

Dodatkowo pytaląm na wątku adoptowanego dżekusia, czy mogę swoje pieniazki z bazarku (55 zł.) przekazac na Misia, nikt nie odpisał, ani nie zgłosił sprzeciwu, więc skoro nie mamy czas uznaję, że brak zdania wyraża zgodę, dlatego wiec przekazuję 55 zł. na Misia :)

Czyli w sumie mamy... 122,61 :multi:

Niestety naprawde nie dam rady juz wiecej narazie pomóc, to przekracza moje możliwosci, przepraszam :oops: A jeszcze moja tymczasowiczka bedzie teraz sterylizowana, a za to też musze zapłacić :oops:

Link to comment
Share on other sites

Do 3 paczek brakuje jeszcze 6 zł.

Niestety z racji tego, że przekazałam dodatkowe pieniazki i wyskoczyłą mi sterylizacja, to niestety ilosc karmy nie bedzie taka jak deklarowałam, a przynajmniej nie w tym miesiacu, wybaczcie - chyba bedzie trzeba zapłącić za to wyżywienie te 30 żł. (a le nie 60!), ale z plusów jest to, że jak kupimy te 3 paczki podkłądów, to misiu pod tym wzgledem jest zabezpieczony na 3 miesiace! No i ten wydatek nam odpada :)

Link to comment
Share on other sites

Justynko nie poddałam się przez 8 miesięcy przy Dżeku, chociaz było momentami beznadziejnie - wtedy dałam sobie za cel, ze doprowadzę sprawę do końca i udało się, teraz też się uda, a przynajmniej myśle, ze będziemy się starać...

Link to comment
Share on other sites

[quote name='BoUnTy']Justynko nie poddałam się przez 8 miesięcy przy Dżeku, chociaz było momentami beznadziejnie - wtedy dałam sobie za cel, ze doprowadzę sprawę do końca i udało się, teraz też się uda, a przynajmniej myśle, ze będziemy się starać...[/quote]

Po Dżeku masz wieeeelkąąą motywacje :) zaraz robie przelew...

Link to comment
Share on other sites

Co myślicie o allegro cegiełkowym oraz infromacyjnym dla Misia?

Celowo nie zakończyłam allegra cegiełkowego Dżeka, gdyż tylko pieniazki poszłyby w błoto, a tak to co wpłynie na konto pójdzie na Misia - a ja tak jak zwyklę napisze wszytskim podziekowania i napiszę jak wyglada sytuacja :) Może być?

Link to comment
Share on other sites

[quote name='BoUnTy']Dostałąm 60 zł. od kikou, prosze o zaktualizowanie rozliczenia, na pierwszej stronie.

Dodatkowo pytaląm na wątku adoptowanego dżekusia, czy mogę swoje pieniazki z bazarku (55 zł.) przekazac na Misia, nikt nie odpisał, ani nie zgłosił sprzeciwu, więc skoro nie mamy czas uznaję, że brak zdania wyraża zgodę, dlatego wiec przekazuję 55 zł. na Misia :)

Czyli w sumie mamy... 122,61 :multi:

Niestety naprawde nie dam rady juz wiecej narazie pomóc, to przekracza moje możliwosci, przepraszam :oops: A jeszcze moja tymczasowiczka bedzie teraz sterylizowana, a za to też musze zapłacić :oops:[/QUOTE]



No przeciez tutaj napisalam ile na chwilę teraźniejszą mamy ;)

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Mysia_']chodziło mi o to od kogo co, bo to też pisze na pierwszej stronce :eviltong: te 55 zł może napisze "Bounty z pieniążków Dżeka, który znalazł dom"?[/QUOTE]

Napisz po prostu 'z bazarków BoUnTy' ;) ?Bo to co napisałaś, świadczy, że wzięłam pieniądze Dżeka od kogoś, a tymczasem wzięłam z konta Dżeka pieniażki, które w ostatnich dniach wpłynęły z MOICH bazarków...

Link to comment
Share on other sites

[quote name='BoUnTy']Co myślicie o allegro cegiełkowym oraz infromacyjnym dla Misia?

Celowo nie zakończyłam allegra cegiełkowego Dżeka, gdyż tylko pieniazki poszłyby w błoto, a tak to co wpłynie na konto pójdzie na Misia - a ja tak jak zwyklę napisze wszytskim podziekowania i napiszę jak wyglada sytuacja :) Może być?[/quote]


to bardzo dobry pomysł :)

Link to comment
Share on other sites

Czemu tutaj tak cicho? :(

Jak będe miec chwilke, to zrobie Misiowi banerek :)

Zrobilam jednkak przelew na konto za podkłady ;) Aktualne rozliczenie:


[B]Wpłaty:[/B]
29,80 zł- Jusstyna85
30,00 zł - Mysia_
30 zł. - Izabella
10 zł - Mysia_
60 zł - kikou
55 zł - BoUnTy (z bazarków)
40 zł.- Emilia2280


[B]Wydatki:[/B]

- wet - 20 zł. (Paratex, Synergal, Omegan,maść Triderm)
- szampon - 9,80
- wet 10 zł
- parówki 5,50Zł,
- ryż 2Zł, .
- KARMA KITTY 6SZT (1,85 SZT) 11,10Zł
- 2 zł ryż,
- 14,80 zł 8 szt karmy Kitty,
- parówki 4,20zł
- 5 zł. weterynarz
- 6 zł. dojazd na akcję do Bytomia
- 1,79 na karme
- 126,36 - podkłady



[U]SALDO KOŃCOWE[/U]: + 36,28!


Czyli mamy już na 1 miesiac utrzymania!

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...