Jump to content
Dogomania

stary, ratlerkowaty BEZ LECZENIA I SPECJALNEJ KARMY UMRZE. ZA TM


Mysia_

Recommended Posts

Kikou popraw sobie allegro,bo będą problemy...wiem co mówie dla wtajemniczonych...lepiej napisać, że w razie pytan zachęcam do kontaktu teelfonicznego.

[CENTER][SIZE=3]Dla dobra pieska zastrzegam sobie prawo wyboru odpowiednich dla niego opiekunów. Zanim zalicytujesz - zadzwoń i omów szczegóły adopcji. Licytacje nie poprzedzone rozmowa telefoniczną i akceptacją wystawiającego, będą odrzucane. [/SIZE]
[/CENTER]
[LEFT]to jest niezgodne z regulaminem,nawołuje do załatwiania spraw poza allegro.

[B]Zastrzegamy sobie prawo do zakończenia aukcji przed czasem.[/B]

To też....[/LEFT]

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 741
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

w polowie miesiaca zrobie nowy bazarek dla misia...

czy ktos moze zechcialby mi pomoc, we wroclawiu chca uspic staruszka
[URL]http://www.dogomania.pl/forum/showthread.php?t=115354[/URL], a ja nie umiem zrobic mu nawet banerka....

Link to comment
Share on other sites

[quote name='zabsko1980']witam!!! bylam u weterynarza. a wiec tak cisnienie z serduszka zeszlo ale serce jest dalej slabe. Misiek dostal zapalenia ucha :-(. u weta zaplacilam 45 zl (w tym krople do uszu za 35zł) + enarenal w aptece 4.46zł.[/quote]

OK. wpisze już na pierwszej stronce.

Nikt go nie chce? :-(

Link to comment
Share on other sites

[quote name='BoUnTy']Misiu po kątroli, następna w piatek - ta wizyta kosztowała 5 zł. :/ CZARNO TO WIDZE< że też teraz musiał złapac to zapalenie :/[/quote]

nie dobrze... Biedny Misiu :-( Ja jestem w tym momencie totalnie spłukana :shake:

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...