Jump to content
Dogomania

stary, ratlerkowaty BEZ LECZENIA I SPECJALNEJ KARMY UMRZE. ZA TM


Mysia_

Recommended Posts

A jak myślisz, dlaczego nie mogłyśmy upubliczniać tego co wiemy NA DOGO? Jest... a reszte to już mozecie się domyśleć...

Czy teraz głupio Ci ....? Teraz zrozumiałas swój błąd? Nawet nie masz odwagi powiedziec, że o ciebie chodzi - baaa.... nagle umilkłaś na wątku, nawet nie masz odwagi napisać cokolwiek na wątku, postawić Misiaczkowi świeczuszki - widac jak wiele jego sprawa Cię obchodziła! Chciałas tylko namieszać, nie wiem co chciałas osiągnąc oferujac pomoc i traktujac nas i Misia w taki sposób, a teraz po prostu go ignorujac...

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 741
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

malutkie biedactwo... kibicowałam mu prawie od wyłowienia z Bytomki... i akurat w ostatnich chwilach dzielnego maluszka...nie moglam mu towarzyszyć nawet wirtualnie....
szczęscie, że zaznał miłości u kresu swoich dni...i ostatnią noc spedził w kochajacych ramionach Ani...

niefortunnie, że te ostatnie dni i godziny zszargały nerwy wielu osób...
przeczytałam na zimno wszystkie posty z ostatnich dni... i tak naprawde każdy chciał dla Misia jak najlepiej, kilka nerwowych wypowiedzi podgrzało atmosfere i może niepotrzebnie odwlekło nieuniknione....
niemniej jednak na pewno nie warto rezygnować z pomocy psiaczkom z powodu tych tarć międzyludzkich....

Link to comment
Share on other sites

Chcemy jak najszybciej uporać się z ta sprawą i ta ogromną stratą, dlatego mam pytanie do tych konkretnych sponsorów (to są ostatnie wpłaty):

[COLOR="Green"]110,01 zł. - Sabina02[/COLOR]
[COLOR="Green"]20 zł. - Izabela124.[/COLOR]
[COLOR="Green"]100 zł. - od Alaa[/COLOR]
40 zł. - od ALMA2

Czy pasuje Wam rozwiązanie takie, że pieniażki jakie zostały - [B]160,01[/B] podzielimy po połowie, na schronisko w Zabrzu, z którego pochodził Misio, i połowę na innych podopiecznych moich i Ani? Myślę, że to chyba sprawiedliwe, co? A moze jakieś inne sugestie?

Link to comment
Share on other sites

Nie lubię dytuacji gdy 'coś' jest niesprecyzowane

[quote name='Sabina02']Jesli cos zostalo z mojej wplaty, to zagospdarujcie to wedlug wlasnego uznania...[/QUOTE]


Czyli uważam, że tutaj też jest zgoda...

[quote name='Izabela124.']Prosze moje pieniazki przekazac dla innego bezdomniaczka[/QUOTE]

TOp osty z ostatnich 3 stron, więc myślę, że autorki nie będą miały nic przeciwko takiemy zagodpodarowaniu... Jeśli można to prosiłabym o potwierdzenie...

Link to comment
Share on other sites

[quote name='BoUnTy']Chcemy jak najszybciej uporać się z ta sprawą i ta ogromną stratą, dlatego mam pytanie do tych konkretnych sponsorów (to są ostatnie wpłaty):

[COLOR=Green]110,01 zł. - Sabina02[/COLOR]
[COLOR=Green]20 zł. - Izabela124.[/COLOR]
[COLOR=Green]100 zł. - od Alaa[/COLOR]
40 zł. - od ALMA2

Czy pasuje Wam rozwiązanie takie, że pieniażki jakie zostały - [B]160,01[/B] podzielimy po połowie, na schronisko w Zabrzu, z którego pochodził Misio, i połowę na innych podopiecznych moich i Ani? Myślę, że to chyba sprawiedliwe, co? A moze jakieś inne sugestie?[/quote]Zgadzam się na takie rozwiązanie :)

Link to comment
Share on other sites

[quote name='BoUnTy']Chcemy jak najszybciej uporać się z ta sprawą i ta ogromną stratą, dlatego mam pytanie do tych konkretnych sponsorów (to są ostatnie wpłaty):

[COLOR=green]110,01 zł. - Sabina02[/COLOR]
[COLOR=green]20 zł. - Izabela124.[/COLOR]
[COLOR=green]100 zł. - od Alaa[/COLOR]
40 zł. - od ALMA2

Czy pasuje Wam rozwiązanie takie, że pieniażki jakie zostały - [B]160,01[/B] podzielimy po połowie, na schronisko w Zabrzu, z którego pochodził Misio, i połowę na innych podopiecznych moich i Ani? Myślę, że to chyba sprawiedliwe, co? A moze jakieś inne sugestie?[/quote]

Powyzszy pomysl jest super!

Link to comment
Share on other sites

Czyli wszyscy wyrazili zgodę, pieniazki o kwocie 80,00 zł. przelałam przed chwilka na zwierzaki z Zabrza. Chcialabym wszystkim pomagającym serdecznie podziękować, za sponsoring, za wsparcie w tych trudnych chwilach, i za to, że byliście jak Misio potrzebował pomocy...


Myślę, że z tą chwilą można wątek zamknąć...

Link to comment
Share on other sites

[FONT=Comic Sans MS][SIZE=4]Dla kochanego dziadunia Misia niech raduje się i biega po tęczowych łąkach
[*]
[*]
[*] :placz: strasznie żałuję że nie wtedy nie było, teraz siedzę i opłakuję Misiaczka.

Podziw dla dziewczyn, ja jestem z Wami i nie ważcie się poddawać ;)
Gdyby nie tacy ludzie jak Wy nie byłoby Dogomanii [/SIZE][/FONT];)

Link to comment
Share on other sites

[IMG]http://farm3.static.flickr.com/2127/2043909092_147e00b8db.jpg?v=0[/IMG]tam odpoczywa spokojnie ciałko Misia a obok rosną nadal słoneczniki i biega wesołe stado psów i kotów - dzięki Aniu za troskliwą opiekę nad Misiaczkiem, który już wędruje za TM z innymi naszymi Braćmi Mniejszymi

Link to comment
Share on other sites

  • 1 year later...
  • 11 months later...

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...