Jump to content
Dogomania

Weterynarze godni polecenia


agamblu

Recommended Posts

  • Replies 499
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • 1 month later...
  • 3 weeks later...

[quote name='chodzę po dachu']Poszukuję dobrej kliniki w [B]Łodzi[/B]. Piesek potrzebuje operacji - zaćma.[/quote]
Weterynarzy ze specjalizacją okulistyczna jest dwóch: dr Kiełbowicz we Wrocławiu i dr Garncarz w W-wie.

Link to comment
Share on other sites

czy ktos moglby mi polecic dobrego weta w lubinie, legnicy lub ewentualnie w glogowie? szukam przede wszystkim weta ogolnego, u ktorego mozna wykonac podstawowe badania rtg,usg krew,kal itp. i ktory w razie potrzeby bezproblemowo kieruje pacjenta do specjalisty

Link to comment
Share on other sites

Ja w Warszawie polecam lecznicę całodobową A-Z WET na Targówku, na ulicy Zamiejskiej. Leczę tam swojego psa oraz pół-moje psa i kota. I nigdy nie zdarzyło się, żebym była niezadowolona z usług. Bezik przeżył dzięki nim nowotwór złośliwy (na skórze), babeszjozę i dużo problemów z ukł. pokarmowym, jak to na westa przystało. Pół-mój (bo w zasadzie to mojej babci) pies był ciężko pogryziony. Na początku dawali mu małe szanse i co? Minęły 3 lata, pies ma się świetnie, jest zdrowym staruszkiem :)
Kot jako maluch też miał jakieś problemy z pokarmowcem, został wyleczony, teraz ma 2 lata.
Moja znajoma miała też problem ze swoim psem, jakas wredna alergia, łaziła po lekarzach, każdy mówił co innego więc wysłaliśmy ją do 'naszej' lecznicy i nareszcie zostala dobrze zdiagnozowana i wyleczona :multi:

Jeśli chodzi o konkretnych lekarzy to chyba nie wymienię bo prawie wszystkich tam uważam za kompetentnych, potrafią zawsze dobrze poradzić, są mili, wzbudzają szacunek i uznanie. :) No i potrafią leczyć :lol:
Lecznica jest dość mała ale schludna, dobrze zaopatrzona. Każdy pies jest rejestrowany, przebieg wizyty zapisywany żeby jeżeli w trakcie leczenia zmienił się wet to zeby wiedział co się dzieje konkretnie ze zwierzakiem.

Jedynym mankamentem są ciągłe kolejki! :)

Link to comment
Share on other sites

  • 3 weeks later...

[quote name='coztego']W Katowicach miałam przyjemność poznać dr Gierka, ul. Ceglana. Moją sukę konsultował ortopedycznie, ale z tego co wiem, to cieszy się dobrą opinią także w innych sprawach. Bardzo fajny facet, miły, konkretny, nie żałuje czasu i uwagi pacjentom.[/quote]

A nr tel albo www masz moze?

Moja kuzynka u ktorej obecnie przebywam ma 3 koty.Dzis jeden z nich wypadl z czwartego pietra :-( 2 przednie lapy zlamane.Obecnie przebywa na brynowie ale chyba nie jest to najlepsze miejsce...Sama nie wiem.czy ktos mi moze cos polecic?My naprawde nie wiemy co robic....:placz: Bardzo liczy sie czas....

Link to comment
Share on other sites

[quote name='marmara_19']o qrde.. biedny kot!! ja znam kota, ktory wypadl z 7 pietra.. i byl tylko w lekkim szoku.. hmm w chorzowie ejst jakis facet od stawow/kosci wiem, ze psy dobrze przeswietla.. ale mowia, ze ejst niemily.. neistety nazwiska nie pamietam:([/quote]

dzieki tak czy siak

Link to comment
Share on other sites

  • 4 weeks later...

poszukuje weterynarza dla znajomej, który zna się na ptactwie podejrzewany jest rak:shake: może ktoś zna jakiegoś dobrego lekarza specjalizującego się w owych dziedzinach?
najlepiej z okolic gdyni ale w grę wchodzi również cała Polska ..
także proszę o pomoc to pilna sprawa

Link to comment
Share on other sites

Mogę polecić lecznicę okulistyczną pana Garncarza. Byłam tam z Bezikowym pogryzionym okiem, pani nie tylko popatrzyła na oczko i poświeciła, ale zrobiła inne badania : zmierzyła ciśnienie w gałce (jeśli nie jest w normie to mozliwy jest stan zapalny), wlała mu jakieś dziwne zielone kropelki do oczu i poświeciłą żeby zbadać dno oka i inne. W ogóle wow,! I była super miła ale nie natrętna jak to niektórzy bywają ;) Nawet Bzik dostał smakołyki na pocieszenie. Poza tym wyjaśniła nam wszyystko dokładnie co się z psem dzieje, dlaczego, na czym to polega itp.
Rozmawialiśmy chwilę i pani opowiadała ze okulistyka w weterynarii to dziedzina wręcz niszowa, nie mozna w Polsce robić tej specjalizacji. Pan Garncarz robił ją w Anglii , przeszkolił i wciąż uczy swój personel.

[url]http://www.garncarz.pl/[/url]

polecam ;)
co prawda, zainkasowali 6 dych ale przynajmniej nie boję się o psa.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...