Jump to content
Dogomania

Owczarkowaty, młody trójłapek Jankes - już we wlasnym domu!!!


Neczka

Recommended Posts

  • Replies 1.2k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • 2 weeks later...
  • 3 weeks later...
  • 2 months later...

Ja Jankesika ogłaszam nieustannie cały czas i powiem szczerze że fajnie by było przeczytać czy był chociaż jeden telefon, cokolwiek a tak moge sobie ogłaszać, a na wątku nie ma żadnych informacji. Nic to, bedę ogłąszac dalej może z jakiegos innego ogłoszenia ktos zadzwoni, a może sie uda i Jankesika znowu w Metrze wydrukują..

Link to comment
Share on other sites

[quote name='tula']Ja Jankesika ogłaszam nieustannie cały czas i powiem szczerze że fajnie by było przeczytać czy był chociaż jeden telefon, cokolwiek a tak moge sobie ogłaszać, a na wątku nie ma żadnych informacji. Nic to, bedę ogłąszac dalej może z jakiegos innego ogłoszenia ktos zadzwoni, a może sie uda i Jankesika znowu w Metrze wydrukują..[/QUOTE]

Ja tez go oglaszam w Allegro.

Mysle ze nic sie u biedaka nie zmienilo, stad tez brak informacji... Nadal tkwi w schronisku, wiec co tu pisac? :-(

Link to comment
Share on other sites

Nie,nic sie nie zmieniło...ostatnio wpadła mu w oko suczka która wyprowadzałam,chyba Mela,ale tylko do niej podbiegał,do mnie nie,nie liznął jak zawsze szybko,króciutko,a to zawsze było miłe.A spotkałam go na duzej przestrzeni,na wybiegu,luzem.W boksie małym zawsze na momencik podbiegał...

Link to comment
Share on other sites

A ja mam jeszcze jedno pytanie, w ogłoszenich daje namiary na Neczkę, a ona w podpisie ma informację że na watkach i PW nie odpisuję, więc jak nie pisze na watkach to skąd bedzie mozna się dowiedzieć czy ktokolwiek z ogłoszenia sie zgłaszał??

Link to comment
Share on other sites

  • 2 months later...

[quote name='tula']Ja też jestem bardzo ciekawa i ponawiam swoje pytanie co do danych do ogłoszeń...[/QUOTE]

Ja go caly czas oglaszam w Allegro - tam sa dane kontaktowe:

[URL]http://www.allegro.pl/item974240059_nie_mam_lapki_dlatego_nikt_mnie_nie_chce_film.html[/URL]

Link to comment
Share on other sites

  • 1 month later...

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...