Jump to content
Dogomania

[B-stok]Anastazja, córka Foresta, siostra Meli zostaje na łąkach u kochającego pana


karina1002

Recommended Posts

[quote name='karina1002'][B]No właśnie szukamy imienia. Czekam na propozycje :)[/B]

Generalnie została wyrzucoan na łąkach. I się błąkała, aż się przybłąkała już kulejąca do sąsiedniej wsi. Tam dwie kobity ją dokarmiały, ale że mają już 4 sztuki (też znajdy), to nie mogły jej zabrać.

Tak myślę, że to mógł być samochód.[/quote]

Kłania się Gdańsk
Proponuję imię dla suni KRAWATKA

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 280
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Już jest Nasti i niech tak zostanie, bo nawet czasami reaguje na imię :evil_lol:

Ale Nasti się dorobiła.

Nadal codziennie nam ucieka i wraca, ale już przestało prawie mnie wzruszać, bo po wsi połowa psów biega luzem.

Wprawdzie za każdym razem zaklejam miejsce, przez które ucieka, ona i tak ma milion pomysłów na wyjście z działki, która jest za mała na bieganie - tylko 1,5 hektara :mad:.

Wczoraj przyszedł sąsiad i powiedział, ze Nasti przybiega do niego i atakuje kozy. :crazyeye:

Takim oto sposobem wolność się skończyła i zaczęło życie schroniskowe: na spacer tylko na smyczy. Luzem nie spuszczam.

Szczerze mówiąc, trochę mię zeźliła, nie mówiąc o TZ, bo żeśmy wydali na siatkę na przestrzenie między deskami już ze 400 zł. Ona potrafi nadal przechodzić, to pod deską, to chyba wdrapuje się przez ogrodzenie i najnormalniej w świecie wyskakuje.

Została jedna metoda - ogrodzenie na impuls elektryczny. Ona z czujnikiem i gdy się zbliży do granicy działki dostaje impuls. Powinno zadziałać. Tylko to kosztuje od groma pieniędzy i na razie się zastanawiamy. W sumie ona jest do adopcji i trochę mi szkoda wywalać pieniędze na coś, co później może mi się w ogóle nie przydać.

Link to comment
Share on other sites

Pomysłowego Dobromira - wychodzę kiedy chcę i jak chcę :placz:- mam na stałe i nie ma siły, każdego dnia powstaje nowy sposób pokonania ogrodzenia.
Kocham go okropnie:lol:.
(mamy ustalone dyżury przy nim:roll:)

Też myślałam o obroży, ale...
[url]http://www.smog.pl/wideo/20228/przetestowal_elektryczna_obroze_dla_psow/[/url]
[url]http://www.smog.pl/wideo/15674/elektryczna_obroza_dla_psa/[/url]

Link to comment
Share on other sites

[quote name='samoglow']Troche jasniej, please.....o tym zwierzatku :crazyeye::cool3:[/quote]

Sąsiad przyszedł do mnie z tym psem i zapytał czy nie zgubiłam swojego :diabloti:.
Ja na to, że nie, a on dalej pyta czy na pewno :diabloti:

W każdym razie wylazł z lasu z lokalnym psem i sąsiad myślał, że to mój.
Całe szczęście, że się zgodził przetrzymać u siebie zanim nie znajdziemy domku.

Fajny jest - taki labradoro-goldeno - rottwailer :)

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Angelika8']Pomysłowego Dobromira - wychodzę kiedy chcę i jak chcę :placz:- mam na stałe i nie ma siły, każdego dnia powstaje nowy sposób pokonania ogrodzenia.
Kocham go okropnie:lol:.
(mamy ustalone dyżury przy nim:roll:)

Też myślałam o obroży, ale...
[URL]http://www.smog.pl/wideo/20228/przetestowal_elektryczna_obroze_dla_psow/[/URL]
[URL]http://www.smog.pl/wideo/15674/elektryczna_obroza_dla_psa/[/URL][/quote]

Wiesz, z jednej strony fakt, ale z drugiej strony myślę, że najsłabszy impuls nie jest groźny.

Dla Nasti, która się wspina po ogrodzeniu, to obroża dałaby więcej swobody niż ją ma, bo mogłaby normalnie biegać z psami i się bawić.
Na dzień dzisiejszy tylko chodzi na smyczy. Próbuje się pobawić ale gonitwy nie wchodzą w grę, bo linka się plącze i ja muszę za nią biegać. :evil_lol:

Link to comment
Share on other sites

Poczekam,aż kupisz :evil_lol:,bo nie wiem czy warto wydac kasę?
Nasti się wspina,a mój taranem (70kg wagi:razz:) lub fruuunie i biegiem gonic cudze krowy, a i człowiekiem na rowerku nie pogardzi.Kiedyś przetrzymał dekarzy na dachu sąsiada (6 godzin),więc znam ten ból.
Myślałam,że suni to się raczej nie zdarza:razz:.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Angelika8']Poczekam,aż kupisz :evil_lol:,bo nie wiem czy warto wydac kasę?
Nasti się wspina,a mój taranem (70kg wagi:razz:) lub fruuunie i biegiem gonic cudze krowy, a i człowiekiem na rowerku nie pogardzi.Kiedyś przetrzymał dekarzy na dachu sąsiada (6 godzin),więc znam ten ból.
Myślałam,że suni to się raczej nie zdarza:razz:.[/quote]

Chciałabym zobaczyć 6 gości na dachu :evil_lol: To musiał byc faaaajny widok. :)


Aaaa, i zapomniałam dodac, że labek poszedł do nowego domu :)

Link to comment
Share on other sites

Guest monia3a

Karina dla labka dom znalazłaś w takim pędzie :cool3:
a Nastka nawet fotek do ogłoszeń nie ma ;)
ech chyba chcesz ją zostawić u siebie na stałe :evil_lol:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='monia3a']Karina dla labka dom znalazłaś w takim pędzie :cool3:
a Nastka nawet fotek do ogłoszeń nie ma ;)
ech chyba chcesz ją zostawić u siebie na stałe :evil_lol:[/quote]

A w życiu,

Robert tylko ze smutkiem westchnął: żeby NAsti maiała takie powodzenie....

A ja nawet nie wiem co mam mówić tym ludzim: biega jak głupia, skacze, przechodzi przez płoty, gryzie inne psy jak się zbliżają do właściciela, ma chorą trzustkę, atakuje kozy .........

Same pozytywy ....... :evil_lol:

Link to comment
Share on other sites

Samoglow, rosną, rosną, tylko nie mogą się rozwinąć, bo zostają pożarte :)

Ale Tobie, to kochana ogrodzę :)

Swoją drogą to ja się Tobie nie dziwię, że nie jadłaś, bo ja nigdy w życiu nie jadłam np. RYDZY.

Aż tu pięknego dnia....
przyjechała do mnie znajoma....

i znalazła, na [B]mojej działce, bez wychodzenia poza ogrodzenie[/B] -[B] 5 RYDZY. :crazyeye:[/B]

To sem w końcu jednego zjadłam - smaczny [B]:evil_lol:[/B]

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...