Jump to content
Dogomania

!!!!! Chrcynno !!!!!! - schronisko - niedaleko Krzyczek...


Weronia

Recommended Posts

[quote name='Zefirek2']...Drogi sympatyku pana Ł. ( zakładam nawet,że bardzo bliski przyjacielu, jak nie właścicelu tej mordowni)...[/QUOTE]

"Zakładać", chybać, gdybać... wolno Ci, masz prawo.
Zdecydowanie gorzej - jak stwierdzasz "fakty".
Powtarzam kolejny raz - może uda Ci się wreszcie doczytać, że nie jestem tu ani jako "sympatyk" ani wróg.
A Pana Ł. jeszcze na oczy nie widziałem /oprócz TV/.
Jedynie pewne zjawisko /nazywam je pędem tłumu/ wzbudziło mój niepokój.

Możesz je sobie obejrzeć np na /Frankensteinie/, Shreku itp.
Wyprawa kmiotów z widłami, pochodniami - kupą... spalić
zdeptać...

Masa epitetów, w których zresztą przodowałaś i pogróżek
/"...Jątek łap za widły TO OGR!!!..."/
Ludzie działający w ten sposób, zawsze w historii robili więcej złego niż dobrego.

O ile początkowo występowali nawet w słusznej sprawie to potem już jedynie ślepy pęd tłumu i coraz częściej pojawiające się hasło iż "cel uświęca środki".

Trzeźwo myślący początkowo ludzie zaczynają "uświęcać" zamiast przypomnieć sobie CEL i w porę wyhamować.

Stąd padły pytania.
O - co dalej, jakie ustalenia co do losu stworzeń po "akcji", kto organizuje/kieruje, itp, itd.
W odpowiedzi?
Dostałem samą pyskówkę, posądzenia, oceny.
Zero konkretów.
Dziwisz się mojej reakcji? Jest jak najbardziej normalna - "jak kuba bogu..." /to tylko powiedzenie - nie utożsamiam się :)/

Oczywiście możecie moje wpisy ignorować - to ponoć wolny kraj.
Możecie ignorować pytania, sugestie, wszelkie poruszane problemy.

Potrząsać szabelką wewnątrz własnego "kółeczka różańcowego", rzucając się stadnie z pazurami na każdego, kto zajrzy, zapyta, wtrąci jakąś wątpliwość.
Tylko jaki w tym jest CEL?
Czy tak się się powiększa grono osób zaangażowanych?
Czy to wynikowo jest "dla dobra"?
A jeżeli tak - to dobra czego?
Sprawy czy Stworzeń - bo moim zdaniem te dwie kwestie właśnie w tym miejscu zaczynają się rozmijać.

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 837
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Po pierwsze to ja nikomu nie groziłam, jak również nie bardzo wiem czemu akurat mnie doczepieś " tego ogra" skoro nawet raz tak nie napisałam, wogóle skąd go wzięłeś, bo ja nigdzie takiego stwierdzenia na tym wątku nie doczytałam. ??? Plączą Ci się posty najwyraźniej, przeczytaj raz jeszcze. Poza tym są naprawdę są ważniejsze sprawy niż tłumaczenie Tobie i innym Tobie podobnym niedowiarkom o co chodzi w tej sprawie. Teoretycznie chcecie wiedzieć, ale tak naprawdę wolicie odsuwać od siebie to przekonanie ,ze tam jest tragicznie ,wiec po co zaglądacie na ten wątek??? Nie pierwszy raz ktoś zapraszał Was do lektury na stonie Biura Ochrony Żwierząt jeśli przeczytaliście i nadal NIC do Was nie dotarło, to pozostawię bez komentarza !!! Jeśli nie zadaliście sobie trudu,żeby przeczytać zamieszczoną tam dokumentację to tym bardziej nie rozumiem waszych ciągłych "dociekań" nie wiadomo czego tak naprawdę.

Link to comment
Share on other sites

R2R- nie dziw sie emocjom, nie dziw sie ,ze dziewczyny odsyłaja Cię do lektury...-poniewaz nie znasz sprawy i kontekstu trudno wyjaśnić problem w 2 zdaniach,a przecież trudno też kazdemu wchodzącemu na watek tłumaczyc wszystko od poczatku-zgodzisz się ze mną?spróbuj bez urazy i na spokojnie zapoznać się z dokumentami dostepnymi w necie a wyrobisz sobie opinię bo statystyki nie kłamią .. niestety system sprzyja wszelkiej patologii a sąd i prokuratura jest wszak cześcia systemu..
jeśli zainteresowałaś sie tematem bo jestes wrazliwa[wy] na cierpienie zwierząt -patrz na meritum sprawy a nie na to czy odpowiedziano ci z wystarczająca elegancją, czy poprawnoscia gramatyczną,polityczną et cetera..

Zefirku, specjalistów od pouczania,wytykania, i popisywania sie erudycją, elokwencją, erupcją [intelektu] i ejakulacją [myśli] nie brak na żadnym wątku - skorzystaj z dobrej rady i zignoruj tego usera, który jedynie karmi własne ego ..

Edited by mimiś
Link to comment
Share on other sites

[b]R2R[/b]
Witaj na Dogo :)
Od razu na "głęboką wodę"?
Śliczny Onek na awatarze - Twój?

Nie - nie podlizuję się - toż to ponoć niehigie....
Jak mi coś pasować nie będzie to powiem - masz to jak w banku /ten typ tak ma/ :)

No początek - nie dziw się, że już łatkę trola dostałeś. Pani Japa-jeje jest wyrywna w ocenach.
Masa postów, głównie jedno linolinijkowców, zero treści, cytaty wlepiane w całości - najwyraźniej brak umiejętności (lub zdecydowania) do jakiej części wypowiedzi się ustosunkowuje.
Dużo, gęsto nie na temat - a już "nowego" to ŁAŁ - ZJEŚĆ!!!
Jednak sam przyznaj, że taki FU /fresh user/ - pojawiający \ się nagle, na dokładkę w mocno "pyskówkowym" temacie - jest podejrzany ot tak "z zasady".

Pomijając nieliczne wyjątki (może nim jesteś) - najczęściej to "klony".
Multikonto, nowe wcielenie...
Jaka by prawda nie była - ja osobiście nic przeciwko nie mam. Dopóki nie jest to ewidentna prowokacja /gutek np sam ze sobą nie polemizuje/ jest ok.
Coś mu "nie leży" a do dotychczasowego image nie pasuje - lepiej jak powie niż by miał dusić w sobie. Choć co do "cywilnej odwagi" to już tu trochę gorzej.

Na dziś niech będzie jak leci - WITAJ NOWY :)

Na początek jedynie małe sprostowanie:
[quote name='R2R']... to, że jeden z tu obecnych robi sobie świetną zabawę kosztem zwierzaków nie znaczy...[/QUOTE]
nie "zwierzaków" a co najwyżej /zacytuję za Zefirkiem2/ "pętaków i pieniaczy".
Nie wiem czy udało Ci się doczytać w wątku, że część postów /w tym dwa moje/ w zadziwiających - aczkolwiek bardzo dobrze utrafionych w czasie okolicznościach "zaginęła".
A już na pewno nie poznałeś ich treści :(
Ale nie martw się - jako praworządny obywatel :) chętnie umożliwię Ci pełny "wgląd".

Jeżeli jesteś zainteresowany jak rozwijał się wątek, jakie "wiąchy i kto sypnął - waląc przy okazji z nazwiska/funkcji - właścicielom, lekarzom, urzędnikom...
Mogę Ci wysłać zachowane strony (oczywiście nazwiska i zbyt precyzyjne "identyfikatory" usunę.
Wtedy dopiero będziesz miał pełny pogląd i możliwość oceny - czy moja "życzliwość" do tej czy innej była zasłużona - czy też po prostu się czepiam i tylko troluję.

Ja wyznaję zasadę - nie wiem= nie oceniam - Ty? Jak chcesz.
Na początek zobacz sobie "powitanie" dla [b]Kamila2101[/b] i...
Sam wyciągnij wnioski.

Link to comment
Share on other sites

Z tego co widzę i czytam "Kamili" zapraszać nie trzeba, była obecna na wątku zanim Zefirek2 dołączył . Pisze ,że śledzi wątek od lat pytanie jakie wnioski z tego "śledztwa" można wyciągnąć poza narzekaniem jak widać?? Jakie działania zostały do tej pory zrealizowane i jakie odniosły skutki???

Link to comment
Share on other sites

W żadnym wypadku nie dziwię się emocjom, Mimiś. Uzupełniłem nieco swoją wiedzę i "zwracam honor". Czytając wątek doszedłem do mylnego jak teraz widzę wniosku, że poza gadaniem i kilkoma wizytami nikt nic nie robi. Powtórzę raz jeszcze - mylnego. Miałem cichą nadzieję, że po ostatnich "zadymach" w loży miłościwie nam panujących - nowa ustawa itd. - coś się w główkach ludzi od których sporo zależy poprzestawia na właściwsze tory. Jak widać znowu się myliłem...


Co do mojego pojawienia się na forum - trafiłem w nieodpowiednim momencie? Chyba będzie to najodpowiedniejsze określenie... Nie rozumiem za to Twojej polityki Urwisku - wyśmiewania i prowokacji w stosunku do osób przejętych losem zwierząt. Może i niektóre stwierdzenia nie są zbyt stosowne... Niemniej jednak zrozumiała jest rosnąca irytacja, gdy wszystkie wysiłki: zawiadomienia, odwołania etc. spełzają na niczym... A za posty przed awarią dziękuję, czytałem.


Chyba nie mam innego wyjścia niż osobista wizyta w schronisku. Może będąc na miejscu zdołam ocenić, jak to w rzeczywistości wygląda...

Link to comment
Share on other sites

[quote name='urwisek'][B]R2R[/B]
Witaj na Dogo :)
Od razu na "głęboką wodę"?
Śliczny Onek na awatarze - Twój?

Nie - nie podlizuję się - toż to ponoć niehigie....
Jak mi coś pasować nie będzie to powiem - masz to jak w banku /ten typ tak ma/ :)

No początek - nie dziw się, że już łatkę trola dostałeś. Pani Japa-jeje jest wyrywna w ocenach.
Masa postów, głównie jedno linolinijkowców, zero treści, cytaty wlepiane w całości - najwyraźniej brak umiejętności (lub zdecydowania) do jakiej części wypowiedzi się ustosunkowuje.
Dużo, gęsto nie na temat - a już "nowego" to ŁAŁ - ZJEŚĆ!!!
Jednak sam przyznaj, że taki FU /fresh user/ - pojawiający \ się nagle, na dokładkę w mocno "pyskówkowym" temacie - jest podejrzany ot tak "z zasady".

Pomijając nieliczne wyjątki (może nim jesteś) - najczęściej to "klony".
Multikonto, nowe wcielenie...
Jaka by prawda nie była - ja osobiście nic przeciwko nie mam. Dopóki nie jest to ewidentna prowokacja /gutek np sam ze sobą nie polemizuje/ jest ok.
Coś mu "nie leży" a do dotychczasowego image nie pasuje - lepiej jak powie niż by miał dusić w sobie. Choć co do "cywilnej odwagi" to już tu trochę gorzej.

Na dziś niech będzie jak leci - WITAJ NOWY :)

Na początek jedynie małe sprostowanie:

nie "zwierzaków" a co najwyżej /zacytuję za Zefirkiem2/ "pętaków i pieniaczy".
[B]Nie wiem czy udało Ci się doczytać w wątku, że część postów /w tym dwa moje/ w zadziwiających - aczkolwiek bardzo dobrze utrafionych w czasie okolicznościach "zaginęła".
A już na pewno nie poznałeś ich treści :(
Ale nie martw się - jako praworządny obywatel :) chętnie umożliwię Ci pełny "wgląd".

[/B]Jeżeli jesteś zainteresowany jak rozwijał się wątek, jakie "wiąchy i kto sypnął - waląc przy okazji z nazwiska/funkcji - właścicielom, lekarzom, urzędnikom...
Mogę Ci wysłać zachowane strony (oczywiście nazwiska i zbyt precyzyjne "identyfikatory" usunę.
Wtedy dopiero będziesz miał pełny pogląd i możliwość oceny - czy moja "życzliwość" do tej czy innej była zasłużona - czy też po prostu się czepiam i tylko troluję.

Ja wyznaję zasadę - nie wiem= nie oceniam - Ty? Jak chcesz.
Na początek zobacz sobie "powitanie" dla [B]Kamila2101[/B] i...
Sam wyciągnij wnioski.[/QUOTE]


Spisek jak nic ...:evil_lol:
Awaria na dogo i stracone na każdym wątku posty z 10 dni bodajże w tym rozliczenia itp., pisali o tym moderatorzy,że odzyskać ich się nie da.

Wizyta w schronisku w Chrcynnem... nie wchodzi się tam z marszu , kamery, czujna obecność zarządzających... jak się postara może to wyglądac wcale nie tak strasznie/tragicznie Głupiec pokazywałby umierające , poranione psy np. zamknięte w bunkrze. Nie wiemy jeszcze jak uderzyć w gminy, które lekką ręką dają jednorazowo od 1500 zł do 2000 zł ( 1.600 zaproponowała Rawa Mazowiecka ) i maja już problem z głowy , psami sie nie interesują, a temu kto je przyjmuje ile opłaci się je trzymać? Przeciętnie dzienna stawka za psiaka to 6 zł co daje miesięcznie 180/186 zł, do tego jednorazowo w chwili przyjęcia psia 160 zł ( na sterylizacje /kastrację, szczepienia, zwalczanie pasożytów wewnętrznych i zewnętrznych ). Hipotetycznie zakładamy,że pies czeka na adopcje do 12 m-cy , to proszę sobie obliczyć na ile starczy np. te 1600 zł ... Proszę znaleźć w Chrcynnem 9- 13 letnie psy. Proszę sprawdzić ile z nich jest wysterylizowanych i wykastrowanych i czy wszystkie są zaczipowane. Na dzień dobry psy powinny być odrobaczone, odpchlone i poddane 14 dniowej kwarantannie następnie zaszczepione przeciwwściekliźnie i chorobom zakaźnym i podane zabiegowi jak wyżej . Po zabiegi każda suka/pies powinny przebywać w szpitaliku do 8 dni co najmniej, zakładając ,że wszystko się dobrze goi. Skoro w raportach WIW czy GIW piszą ,że salka operacyjna nie ma śladów użytkowania...itd. itp. Ewa

Link to comment
Share on other sites

Mam nieodparte wrażenie, że Urwisek to pan Ł. we własnej osobie!
Już wie, że tym razem łatwo nie będzie, więc pofatygował się z tworzeniem postów - do tej pory był tylko czytelnikiem - w zamiarze uzyskania potrzebnych mu informacji, wyciąganych przy zastosowaniu "techniki wyśmiewania"!
Może jakaś głupia ze złości coś napisze - coś interesującego?:cool3:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='epe']Mam nieodparte wrażenie, że Urwisek to pan Ł. we własnej osobie!
Już wie, że tym razem łatwo nie będzie, więc pofatygował się z tworzeniem postów - do tej pory był tylko czytelnikiem - w zamiarze uzyskania potrzebnych mu informacji, wyciąganych przy zastosowaniu "techniki wyśmiewania"!
Może jakaś głupia ze złości coś napisze - coś interesującego?:cool3:[/QUOTE]
no to moze podamy lekture na talerzu
[url]http://www.boz.org.pl/mz/krzyczki/index.htm[/url]

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Izabellah-aldonda']...urwisek.....ech towarzystwo wzajemnej adoracji. Bronisz tak zawzięcie cudownej Pani Doktor, zapewniam Cię jednak, że ona miewa problemy z odróżnieniem psa zdrowego od chorego, czy wreszcie umierającego i nie jest to wyssane z palca...... Ps. Moja wypowiedź nie jest zachętą do dyskusji z Tobą, jedynie moim oświadczeniem tego co wiem. Nie podejmuje dyskusji z tymi, którzy bronią takich , co mają interes w dręczeniu zwierząt. [/QUOTE]
ŁAŁ
następna "oświecona"
To tak nie zachęcając Cię do dyskusji, nie podejmując...
/Żałosne no nie?/
Wal śmiało:
Imię
Nazwisko
Adres /nie musisz/

I konkretnie:

[b]1.[/b] Którego to psa i kiedy nie odróżnia ten konkretny weterynarz "...zdrowego, chorego, umierającego..."
[b]Dowody:[/b]
- skan/kopię stosownych dokumentów
- [b][u]podpisane[/u][/b] oświadczenie świadka/świadków

[b]2.[/b] Jaki to "interes w dręczeniu"?
- wymierny finansowo
- prestiżowo
[b]Dowody:[/b]
- jw

Nie masz nic z tych rzeczy?

A może coś na mnie?
- siedzę w tym po same uszy
- biorę łapówki
- biorę czynny udział w uśmiercaniu stworzeń
???!
Tylko podpisz się łaskawie bo prokuratorom trudno się zmusić do ustalania przez IP i dołożysz mi kupę roboty żeby to na nich wymóc lub dostarczyć samemu.
Pozdrawiam ciepło i czekam z nadzieją.



[quote name='ostatniaszansa']...[u]Z dwiema sprawami zgodzic się nie sposób[/u], bo to chyba juz wiekszości opinia, lepiej zapobiegac jak leczyć czyli powszechne sterylizacje/kastracje...[/QUOTE]

Z czym Ty/Wy się ze mną zgadzacie nie zgadzając jednocześnie?
[quote name='ostatniaszansa']...bełkot jakich długo by szukać. Proszę wszystkich zainteresowanych - szkoda czasu i klawiatury, zastosujmy zasadę nie widzimy nie słyszymy...[/QUOTE]
A przy okazji pozwól, że uzupełnię:
"nic nie widzi, nic nie słyszy - [b][u]a czepia się wszystkiego[/u][/b]" To ponoć skrócona charakterystyka nietoperza :)

A tak w temacie:
Link wstawiony przez [b]Ada-jeje[/b] odnosi się do Krzyczek. O Chrcynnie jedynie wzmianki. Czy te nieustanne "pomyłki/sugestie" (w tytule wątku "niedaleko Krzyczek", masakryczne zdjęcie psa wyjaśnione dopiero po [b]100[/b] postach, że nie stąd itp) - teraz link...
To ma do czegoś prowadzić?
Ktoś tu jest tak głupi, że nie widzi tendencyjności/manipulacji?

Ale tak całkiem przypadkiem i pod tym linkiem jest fragment na temat:
[quote name='z linku wstawionego przez Ada-jeje']...Wobec zamknięcia schroniska, zwróciliśmy się do 19 gmin, które posyłały tam zwierzęta w 2007 roku z pytaniem ile zwierząt dosłały w 2008 roku i co w tej sytuacji zrobiły z umieszczonymi tam swomi zwierzętami. Otrzymaliśmy odpowiedzi z 14 gmin. Żadna [u]odpowiedź gmina nie odpowiedziała nic na temat dalszej swojej opieki nad zwierzętami przebywającymi w Krzyczkach w dniu zamknięcia schroniska. [/u]
[/QUOTE]

Kolejny raz więc pytam - może w końcu do kogoś dotrze i odpowie - lub jeśli odpowiedzi nie ma to choć [b]zastanowi się[/b]
[b][u]JEŻELI[/u] Chrcynno to taki sam obóz zagłady lak Krzyczki, [u]JEŻELI[/u] doprowadzimy do jego zamknięcia, [u]CO DALEJ Z PSAMI, KTÓRE TAM SĄ? JAKI USTALENIA? KTO SIĘ ZAJMIE? KTO I W JAKI SPOSÓB POCIĄGNIE TO DALEJ? CZY MA I JAKIE ŚRODKI/MOŻLIWOŚCI?[/u][/b]

Może w końcu zamiast pyskówek, zbywania, odsyłania do "jedna pani drugiej pani" padną jakieś konkrety.
Coś co pokaże mnie i innym, że nie mamy do czynienia jedynie z krzykaczami (a później połowa wątków na Dogo zaspamowana "ratunku!!! - wyciągnięty z ... brak środków, brak miejsca, nie odbierane z lecznic, nie płacone rachunki, ludzie, którym wlepiono "tymczasy" i nikt więcej się nie interesuje...
Znacie taki "scenariusz"?
To POKAŻCIE wyraźnie, że nie próbujecie go powtarzać!!!

Link to comment
Share on other sites

[quote name='epe']Mam nieodparte wrażenie, że Urwisek to pan Ł. we własnej osobie!
Już wie, że tym razem łatwo nie będzie, więc pofatygował się z tworzeniem postów - do tej pory był tylko czytelnikiem - w zamiarze uzyskania potrzebnych mu informacji, wyciąganych przy zastosowaniu "techniki wyśmiewania"!
Może jakaś głupia ze złości coś napisze - coś interesującego?:cool3:[/QUOTE]

Trudno sie nie zgodzic :) i taaaak sie denerwuje biedny .... ;) //Agnieszka

Link to comment
Share on other sites

Jest w tym nieco racji. Nawet jeśli Urwisek to Pan Ł. Czy przypadkiem nie powinno się znaleźć w pierwszej kolejności sponsora (lub chociaż deklaracji) ze strony jakiejś organizacji pro zwierzęcej? Ktoś musi zająć się tymi 150 psami - czy o tym będziemy myśleć dopiero po fakcie? Bez wsparcia może się w pewnym momencie okazać, że jesteśmy na lodzie z masą zwierzaków - bez karmy, bez miejsca dla nich, za to z wielkim transparentem "pomocy!" Moim zdaniem powinniśmy podzielić siły. Może nawet zrobić jeszcze jeden wątek. Znaleźć wsparcie, jednocześnie szukając dowodów na bestialskie traktowanie zwierząt - jeśli faktycznie mamy z takowym do czynienia. Bo prawdę powiedziawszy wątpię, żeby Pan Ł. miał specjalnie "długie ręce". Dochodzenia mogą być równie dobrze umarzane przez lenistwo organów ścigania... :(

Link to comment
Share on other sites

[QUOTE=urwisek;1903480





Kolejny raz więc pytam - może w końcu do kogoś dotrze i odpowie - lub jeśli odpowiedzi nie ma to choć [B]zastanowi się[/B]
[B][U]JEŻELI[/U] Chrcynno to taki sam obóz zagłady lak Krzyczki, [U]JEŻELI[/U] doprowadzimy do jego zamknięcia, [U]CO DALEJ Z PSAMI, KTÓRE TAM SĄ? JAKI USTALENIA? KTO SIĘ ZAJMIE? KTO I W JAKI SPOSÓB POCIĄGNIE TO DALEJ? CZY MA I JAKIE ŚRODKI/MOŻLIWOŚCI?[/U][/B]

Może w końcu zamiast pyskówek, zbywania, odsyłania do "jedna pani drugiej pani" padną jakieś konkrety.[/QUOTE]


Urwisku!
Czy nie pomyślałeś o tym, że schronisko może być prowadzone przez inny podmiot????
Są inne organizacje, które w swych działaniach dowodzą jak należy to robić w zgodzie z przepisami i empatią do zwierząt!
Najlepszym przykładem niech będą Kielce-Dyminy!
Mimo chwilowego wykreślenia tego schroniska przez PIW, teraz funkcjonuje tak jak powinno!!!!
Skoro pan Ł. tego nie potrafi robić, niech działa w innych obszarach - to potrafi dobrze- lepiej dla zwierząt, aby biznesmeni trzymali się od nich z daleka!:diabloti:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='urwisek']
[B][U]JEŻELI[/U] Chrcynno to taki sam obóz zagłady lak Krzyczki, [U]JEŻELI[/U] doprowadzimy do jego zamknięcia, [U]CO DALEJ Z PSAMI, KTÓRE TAM SĄ? JAKI USTALENIA? KTO SIĘ ZAJMIE? KTO I W JAKI SPOSÓB POCIĄGNIE TO DALEJ? CZY MA I JAKIE ŚRODKI/MOŻLIWOŚCI?[/U][/B]
[/QUOTE]
Nie twoja sprawa, wazne ze ty opuscisz ten teren, ze znikniesz z oczu tych biednych zwierzat.
:diabloti: Boli glowa o kase, o biznes? bezpowrotnie sie konczy :evil_lol:
to tez ciekawy material, mozesz sie z nim zapoznac.
[URL="http://www.obrona-zwierzat.pl/wojtyszki.html"]http://www.obrona-zwierzat.pl/wojtyszki.html
a i jeszcze ten
[url]http://www.obrona-zwierzat.pl/dyminy.html[/url]
[/URL]

Link to comment
Share on other sites

No tak jesli ktoś np (R2R) chce pojechać do schroniska aby się sam przekonał to już go się urabia ze niby to na pokaz wcale tak źle może niewygladać bo co może ktoś zmienić zdanie i stanie po stronie zwierząt.
Straszy się ze z marszu nikt nie wejdzie no i te kamery. Ja niemiałam zadnego problemu z wejsciem bramy są otwarte. Kamery omszem zauważyłam ale czy komuś przeszkadzają no chyba że ktoś wchodząc na schronisko ma coś na sumieniu. W ubiegłym roku brałam psiaka późno w nocy bo akurat o tej porze miałam dostępny transport wystarczyło zadzwonić i nie było żadnego problemu. Chciałam wszystkim odwiedzajacym dogo powiedzieć że na początku rzeczywiście uwierzyłam w te ble,ble, ble
ale wystarczyło kilka wizyt w schronie aby mieć własne zdanie, do czego zachęcam również innych.
Ale jak czytam że pan Ł to Urwisek to powiem że ja też byłam posądzona swego czasu że jestem panem Ł.
Jeśli chcemy pomagać zwierzętom to poprostu róbmy to a nie ble, ble, ble , czy coś tam. No przepraszam
zapomiałam że chodzi o przejęcie schronu a nie zwierząt nawet już się tego zamiaru nie ukrywa. Powodzenia. Powtarzam bedę pomagać zwierzętom a nie ludziom i guzik mnie obchodzi czy pan Ł to Urwisek czy ktoś inny.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Kamila2101']No tak jesli ktoś np (R2R) chce pojechać do schroniska aby się sam przekonał to już go się urabia ze niby to na pokaz wcale tak źle może niewygladać bo co może ktoś zmienić zdanie i stanie po stronie zwierząt.
Straszy się ze z marszu nikt nie wejdzie no i te kamery. Ja niemiałam zadnego problemu z wejsciem bramy są otwarte. Kamery omszem zauważyłam ale czy komuś przeszkadzają no chyba że ktoś wchodząc na schronisko ma coś na sumieniu. W ubiegłym roku brałam psiaka późno w nocy bo akurat o tej porze miałam dostępny transport wystarczyło zadzwonić i nie było żadnego problemu. Chciałam wszystkim odwiedzajacym dogo powiedzieć że na początku rzeczywiście uwierzyłam w te ble,ble, ble
ale wystarczyło kilka wizyt w schronie aby mieć własne zdanie, do czego zachęcam również innych.
Ale jak czytam że pan Ł to Urwisek to powiem że ja też byłam posądzona swego czasu że jestem panem Ł.
Jeśli chcemy pomagać zwierzętom to poprostu róbmy to a nie ble, ble, ble , czy coś tam. No przepraszam
zapomiałam że chodzi o przejęcie schronu a nie zwierząt nawet już się tego zamiaru nie ukrywa. Powodzenia. Powtarzam bedę pomagać zwierzętom a nie ludziom i guzik mnie obchodzi czy pan Ł to Urwisek czy ktoś inny.[/QUOTE] Włos mi się zjeżył na głowie. TOĆ TO "POWTÓRKA Z ROZRYWKI", jakim był wątek o Wojtyszkach! Ile jeszcze PSEUDOMIŁOŚNIKÓW będzie popierać gehennę zwierząt w prywatnych obozach śmierci zwanych schroniskami. Wstyd!

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Kama202']Włos mi się zjeżył na głowie. TOĆ TO "POWTÓRKA Z ROZRYWKI", jakim był wątek o Wojtyszkach! Ile jeszcze PSEUDOMIŁOŚNIKÓW będzie popierać gehennę zwierząt w prywatnych obozach śmierci zwanych schroniskami. Wstyd![/QUOTE]
Na wojtyszkowym watku tez bylo to samo ble, ble, ble do momentu zlozenia kilku spraw w prokuraturze, sadzie i innnych urzedach odwolawczych. Tam juz nie maja co pisac, moga tylko kibicowac LS kiedy sprawy sie zakoncza i z jakim wyrokiem. Przeniosly sie tu i jeszcze troche kracza.

Link to comment
Share on other sites

Tak chwalisz Chrcynno, a zapomniałaś co pisałaś jako "nowa"? :diabloti: Jesteś niewiarygodna!
Cytuję:[INDENT]Jestem tu od wczoraj i już mam problem z panem k... [/INDENT]
[INDENT]Ostatnio edytowane przez Kamila2101 ; 18-04-2008 o 08:37

Twoja niewiarygodność wynika również z faktu, iż jesteś "dogomanką" jednego wątku!!! Wszystkie Twoje posty dotyczą tylko tego wątku - być może słusznie Cię podejrzewano, że jesteś bisnesmanem z Chrcynna!
Odwołuję podejrzenia w kierunku Urwiska!!![/INDENT]

Edited by epe
Link to comment
Share on other sites

Kamila 2101 , czy umiesz czytać ze zrozumieniem , czy umiesz sięgać do dokumentów a nie tam żadnego ble,ble, ble ? Dane o b.wysokiej śmiertelności zwierząt w Chrcynnem nie pochodzą z superexpresu , uwagi i zarzuty WIW i GIW pokontrolne z sufitu się nie wzięły. Niewiarygodna dokumentacja dotycząca szczepień, uwagi,że salka operacyjna nie nosi śladów użytkowania i NIEWIARYGODNA liczba adopcji a zatem co dzieje się z psami ? Uważasz, co jest wszędzie pisane jest fgicjalnie,że karmienie spsów wysmażonymi skwarkami jest prawidłowe/właściwe ?! Jeżeli tak wygląda Twoje zaintersowanie zwierzętami, tak wygląda pomoc to jak dla mnie jest ona b.powierzchowna. Równiez w porządku jest jednorazowa opłata za psa ? To krótkowroczność. A niby kto z nas tu teraz ma na uwadze przejęcie schroniska ? Zefirek2 ? Czy my ? Mamy swoje w 95 % utrzymywane z DAROWIZN , nie komercyjne i nie nastawione na ZAROBEK . Zgadzam się na schroniska międzygminne, ale, ale nie tak jak dotychczas vide Pawłowo, Dyminy . Czas zacząć i to na CITO , powszechną sterylizacje/kastracje , obalac mity z tym związane , byloby znakomicie aby prokuratuty, sądy rzetelnie podchodziły do przypadków wojtyszke, Chrcynne , Krzyczek, Białogardu , a nie pozwalały na wieloletnią gehennę zwierząt. Wiemy, tak jest nadpopulacja i to trzeba zatrzymać . Bo tym wszystkim biedakom co tkwią w schroniskach domów nie znajdziemy a ciągle ich przybywa . Zatrzymać ten proces a tym które są w schroniskach stworzyć przyzwoite warunki uważam ,że należałoby również ograniczyć rozmnażanie zwierząt nawet z tych dobrych hodowli . Kamila2101 myśleć trzeba perspektywicznie , zachowując zdrowy rozsądek . Z perspektywy czasu, doświadczenia , ratowanie jednego psa niczego tu nie zmieni. I nie opowiadaj bajek jak to szerokim strumieniem ludzie pędzą do Chrcynnego aby zaadoptować psa. A skoro p. Ł otrzymuje jednorazową kwote za przyjęcie psa to zerknij kilka postów wyżej , ot prosta matematyka. A co mi tam , napisze co myślę dla mnie wiarygodna nie jesteś , za dużo dokumentów w sprawie Chrcynnego widziałam za dużo usłyszałam od osób,które tam wielokrotnie jeździły. Ewa

Link to comment
Share on other sites

Kąsasz na oślep czyli g... wiesz. W przeciwieństwie do ciebie próbuje pomóc konkretnie kilku zwierzakom bo takie sa moje mozliwosci a nie zbawiać cały swiat. Co do Urwiska to ma racje dajcie nazwiska i już cicza. Chowanie się za klawiaturą to nie problem dla prokuratora. W końcu ktoś się wkurzy i skończy się ta paplanina i obrażanie ludzi. Co do niejako że jestem właścicielem niema co się przejmować mogę chwilowo po Urwisku napewno ktoś znajdzie się nowy na dogo i przejmie obowiązki kolejnego pana pod hasłem Ł.

Link to comment
Share on other sites

Mam propozycję, aby Kamila2101 pozostała przy swoim jedynie słusznym zdaniu, wypracowanym na podstawie wnikliwych obserwacji, a my pozostaniemy przy swoim "g... wiedzeniu" i bedziemy dalej dzialac na rzecz odsuniecia pana L od hmmm.... "zajmowania" sie zwierzetami. Bedzie prosciej, ciszej i mniej zmarnowanego czasu na klepanie w klawiature. /Agnieszka

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Kamila2101']Kąsasz na oślep czyli g... wiesz. W przeciwieństwie do ciebie próbuje pomóc konkretnie kilku zwierzakom bo takie sa moje mozliwosci a nie zbawiać cały swiat. Co do Urwiska to ma racje dajcie nazwiska i już cicza. Chowanie się za klawiaturą to nie problem dla prokuratora. [B]W końcu ktoś się wkurzy i skończy się ta paplanina i obrażanie ludzi.[/B] Co do niejako że jestem właścicielem niema co się przejmować mogę chwilowo po Urwisku napewno ktoś znajdzie się nowy na dogo i przejmie obowiązki kolejnego pana pod hasłem Ł.[/QUOTE]

Kamila2101!
Co się tak denerwujesz??? Wkurzyła/eś się? Ktoś Cię tu obraża? Jak na osobę postronną, zwłaszcza taką, która szybko zmienia zdanie co do spraw związanych ze schroniskiem w Ch. zbyt emocjonalnie reagujesz - jak ktoś kogo to osobiście dotyczy:evil_lol:

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...