Jump to content
Dogomania

Połamane,okaleczone,chore-najcięższe przypadki.Finansowo leżymy:-((


Tweety

Recommended Posts

  • Replies 1.7k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

[quote name='BeataSabra']Tweety już po operacji.
Aktualnie odsypia zabieg oraz wszystkie noce nie przespane.
[B] Jest bardzo dzielna - miała operacje a nadal myśli o futrach i pyta co z nimi[/B][/quote]

Trudno się dziwić... Tweety żyje tymi futrami...

[B]Prosimy w imieniu Tweety i naszym - pomóżcie w szukaniu tymczasów tym biednym kocinkom !!!![/B]

Szpital koci jest już przepełniony !!!
Nie ma gdzie lokować kolejnych kocich nieszczęść !!!!

Link to comment
Share on other sites

Na tamtym wątku bez odpowiedzi, więc przenoszę tutaj:

Kicię wezmę, ale jest problem z odebraniem jej ze schronu. Dziś od 8:30 do 17:30 jestem w pracy, a na 18:00 jadę na ważne spotkanie na Kazimierz. Nie mam możliwości do 17:00 podjechać na Rybną, osoby które o to pytałam też nie dadzą rady :-( Tweety bardzo prosiła żeby kicię odebrać dziś, bo jutra może nie doczekać, każda godzina się liczy. Dlatego jeżeli jest ktoś mógłby podjechać i wziąć kicię, a ja odebrałabym ją z dowolnego miejsca po 20:00 - będę bardzo wdzięczna :Help_2:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='malagos']ta bezzębna stauszka, jak jest? Pytam o kolor? A jak ralacje z kotami?

Kinya, Ty właśnie tę starowinkę bierzesz ze schroniska?[/quote]

Tak, chodzi o babunię. Ponoć czarna, bezzębna i z katarem - tyle przekazała mi Tweety. Siedzi i czeka w ambulatorium:-(

Link to comment
Share on other sites

witam wszystkich serdecznie, bardzo dziękuję za ciepłe słowa:loveu::loveu::loveu: . korzystam, że nie ma nikogo w domu, bo by mnie pogonili zaraz do łóżka.

Wiele nowego nie wniosę, bo mało co wiem oprócz tego, że mój TŻ jedzie niedługo z BeatąSabrą poŁapcię do Krakvetu i zawożą ją do Chirona, później pojedzie po babunię do schronu i przywiezie ją do naszej łazienki (nie wiem czy nie powinnam zmienić jej nazwy na "kociarnia";) ) i Kinya weźmie ją do siebie po godz. 20-stej a Niusia pojedzie w sobotę z Maupa4. Na ten moment wiem tyle.
Acha, i pojawił się nowy artykuł w Wyborczej, ma być kontrola schronu czy już jest ... [URL="http://miasta.gazeta.pl/krakow/1,35798,5105546.html"]http://miasta.gazeta.pl/k...98,5105546.html[/URL]
To nie chodzi o to, żeby ktoś dokopał schronisku tylko, żeby znaleźli rozwiązanie co zrobić aby obniżyć śmiertelność zwierząt. Widziałam podejście tych młodych wetek do zwierzaków, może to było tylko tak przy mnie a może na co dzień też tak jest, nie wiem tego.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Tweety']witam wszystkich serdecznie, bardzo dziękuję za ciepłe słowa:loveu::loveu::loveu: . korzystam, że nie ma nikogo w domu, bo by mnie pogonili zaraz do łóżka.

Wiele nowego nie wniosę, bo mało co wiem oprócz tego, że mój TŻ jedzie niedługo z BeatąSabrą poŁapcię do Krakvetu i zawożą ją do Chirona, później pojedzie po babunię do schronu i przywiezie ją do naszej łazienki (nie wiem czy nie powinnam zmienić jej nazwy na "kociarnia";) ) i [B]Kinya weźmie ją do siebie po godz. 20-stej[/B] a Niusia pojedzie w sobotę z Maupa4. Na ten moment wiem tyle.
Acha, i pojawił się nowy artykuł w Wyborczej, ma być kontrola schronu czy już jest ... [URL="http://miasta.gazeta.pl/krakow/1,35798,5105546.html"]http://miasta.gazeta.pl/k...98,5105546.html[/URL]
[B] To nie chodzi o to, żeby ktoś dokopał schronisku tylko, żeby znaleźli rozwiązanie co zrobić aby obniżyć śmiertelność zwierząt. Widziałam podejście tych młodych wetek do zwierzaków, może to było tylko tak przy mnie a może na co dzień też tak jest, nie wiem tego.[/B][/quote]

Dziękujemy Kinya za pomoc staruszce !!!!

Tweety - dokopanie nie wnosi faktycznie nic...
Natomiast schron powinien sam wiedzieć, że coś jest nie tak, jeśli tyle kocin nie żyje !!!
To jest stan faktyczny, a nie wymysły !!! Rozumiem, że się tłumaczą, ale nie zrobili do tej pory nic, by sprawdzić, co się dzieje...
Nie dochodzą prawdy i to nie jest w porządku !!!

Link to comment
Share on other sites

Babunia pojechała dzisiaj razem z Kinya (było mi bardzo miło Cię poznać Kinya, wybacz, że ja tak w kucki przyjmowałam:oops:). U Babuni podobnie jak u Borysa, wyniki w normie poza leukocytami - 35 tys (dla przypomnienia - górna norma 15 tys). Kinya weźmie kotę na "przegląd techniczny" do swoich wetów. Dzięki za wszystko a przede wszystkim za uratowanie kotusi:loveu:

Link to comment
Share on other sites

podziwiam tweety zes tak szybko do nas wrocila. bardziej to chyba do kociarstwa niz do nas ;)
powiesz mi jak stoi finansowo borysek? bo moze pieniadze przydadza sie wiekszej bidzie, znaczy sie wiekszej pewnie nie ma, ale moze jego dorobek na koncie jest spory, tak ze moglabym wesprzec kogos innego.
sorki ze pytam, ale wynalazlam pare potrzeb niedawno na dogo.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='irysek']
powiesz mi jak stoi finansowo borysek? [/quote]

z Boryskiem jest o tyle dobrze, że na pewno część kosztów zrefinansują mieszkańcy tej kamienicy, z której pochodzi pozostałą część mamy z bazarków i allegro. W sobotę będę mieć rachunki za ostatnie dwa tygodnie. Natomiast na pewno potrzebuje pieniędzy Łapcia, która nie ma ani złotówki własnej a jest już po operacji (kosztów też jeszcze nie znam, bo jeszcze została w Krakvecie w związku z odmą), Zoja i Niusia.

A tutaj popatrzcie jak chodzi Mruczuś, to tak na rozpoczęcie miłego dnia [URL]http://pl.youtube.com/watch?v=RrSEirj-VcA[/URL]

Link to comment
Share on other sites

nie jest dobrze....mogę nawet stwierdzić, że jest tragicznie:placz::placz::placz:

Dymka Zoja, nie wiem kiedy opuści szpitalik, poprawa jest ledwo zauważalna, ma troszkę mniejszy katar i troszkę więcej je. W poniedziałek konieczne testy na białaczkę i FIV (ostatni mam za połowę ceny, reszta w drodze z Warszawy a poczta działa jak działa:angryy:)

Borysek, niby ciągle troszkę lepiej ale jak nie będzie załatwiał się do kuwety to kto go weźmie na DT???:shake:

Za te kociuszki i dodatkowo pobyt i opiekę nad Niusią oraz cztery szczepienia (dwa dziczki i mafia od BeatySabry) rachunek za ostatnie dwa tygodnie 734 zł

Łapcia: nadal jest odma, ma założony gorsecik, który przyciskając skórę ma spowodować samoistne zasklepienie otworu, którym dostaje się powietrze (nie wiadomo gdzie on jest). ŁApka zoperowana ale to było złamanie otwarte, doszło do zakażenia, były zmiany martwicze kości, usunięto jej około centymetr, nie wiadomo co dalej z ta łapka będzie - jest szansa, że wygoi się ale też jest możliwośc, że nie da się jej uratować:shake: Rachunek za pobyt do poniedziałku i operację wynosi 446 zł

Całość to już prawie 1200 zł Załamałam się i stanem kociuszków i tymi kwotami. Przecież jest jeszcze Babunia u Kinya, która nie wiadomo jak ze zdrowiem ale wyciągnęłam ja to i leczyć muszę. Proszę, pomóżcie mi pomóc tym ogonkom :modla:, :modla:, :modla:

Link to comment
Share on other sites

[B][I]Całość to już prawie 1200 zł Załamałam się i stanem kociuszków i tymi kwotami. Przecież jest jeszcze Babunia u Kinya, która nie wiadomo jak ze zdrowiem ale wyciągnęłam ja to i leczyć muszę. Proszę, pomóżcie mi pomóc tym ogonkom...
[/I]

Tweety, że jest aż tak źle już w tym momencie, jakoś nie myślałam wcześniej ....
[/B][B]To efekt ilości kocich nieszczęść w ostatnim czasie !!!!
Kociny są nie tylko w tragicznym stanie i w zerowym położeniu finansowym...

[/B][B][SIZE=3][COLOR=Red]Prosimy o pomoc finansową na opłacenie leczenia i pobytu w szpitaliku !!!!

Bez pilnego dodatkowego wsparcia nie damy rady kocinkom pomóc !!!![/COLOR][/SIZE]
[/B]

Link to comment
Share on other sites

Poszło 150 zł. na konto jako Koty KRK - od Margo05 bazarki
Kończy się jeszcze bazarek z zielonościami, a wczoraj na miau też skończył się bazarek. Będzie z niego 141 zł. Z zieloności wychodzi ponad 100 i jeszcze będzie wpłacone gotówką ok. 150zł. (TŻ mi wybrał z konta :angryy: i muszę wpłacić ponownie :mad:) Czyli powinno pójść jeszcze ok. 400 zł. w najbliższych dniach. W sumie to więcej, bo jeszcze niektóre drobiazgi ze starych bazarków są niepopłacone :cool3:

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...