Jump to content
Dogomania

Połamane,okaleczone,chore-najcięższe przypadki.Finansowo leżymy:-((


Tweety

Recommended Posts

Margo - muszą Ci "nadać" info o wpłatach Tweety lub Green.
Innej możliwości sprawdzenia na bieżąco nie ma.

Dziękuję Margo - Twoja pomoc dla tych biednych kocich kalek jest nieoceniona !!!!
[SIZE=1](Czy dasz radę w przyszłym tygodniu wystawić jeszcze bazarek ? Mam różne rzeczy... Bym przekazała...)
[/SIZE]

[B]Bardzo prosimy o wsparcie finansowe !!!!
Brakuje pieniędzy na opłacanie zabiegów i pobytu kocinek w lecznicy !!!![/B]

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 1.7k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

[quote name='Tweety']prosiłam o zgłoszenie się kogoś z Warszawy, kto może nawiązać kontakt z osoba chcącą przekazać rzeczy do sprzedaży na bazarku czy na allegro. Kto może się tym zająć?[/quote]
to jak kogos znjadziesz, to ja tez mam rzeczy do wystawienia ;)

pzdr
GreenEvil

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Tweety']prosiłam o zgłoszenie się kogoś z Warszawy, kto może nawiązać kontakt z osoba chcącą przekazać rzeczy do sprzedaży na bazarku czy na allegro. Kto może się tym zająć?[/quote]

Nie widziałam nigdzie takiej informacji.
Oczywiście rzeczy mogę odebrać, tylko kto wystawi bazarek? Ja jeszcze nie jestem na tym etapie :oops: i nie mogę znaleźć czasu na naukę :shake:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Tweety']prosiłam o zgłoszenie się kogoś z Warszawy, kto może nawiązać kontakt z osoba chcącą przekazać rzeczy do sprzedaży na bazarku czy na allegro. Kto może się tym zająć?[/quote]

[quote name='przyjaciel_koni']
[SIZE=1](Czy dasz radę w przyszłym tygodniu wystawić jeszcze bazarek ? Mam różne rzeczy... Bym przekazała...)[/SIZE]
[/quote]

[quote name='GreenEvil']to jak kogos znjadziesz, to ja tez mam rzeczy do wystawienia ;)
[/quote]

[quote name='EVA2406']Nie widziałam nigdzie takiej informacji.
Oczywiście rzeczy mogę odebrać, tylko kto wystawi bazarek? Ja jeszcze nie jestem na tym etapie :oops: i nie mogę znaleźć czasu na naukę :shake:[/quote]

Zrozumiałam aluzję :evil_lol: Ok, ale potrzebna mi będzie Wasza pomoc. Ja nie mogę siedzieć przy komputerze przez całe wieczory. Poza tym rozliczenie, pakowanie i kolejki na poczcie też wymagają czasu :roll:. Mam tylko jeden komp, a i Mala potrzebuje i TŻ też. Tak więc powalczę z tymi bazarkami, ale bardzo Was proszę o podbijanie i informowanie o nich w różnych miejscach. Może tak być? I nie wcześniej niż w przyszlym tygodniu, bo póki co, to muszę "wydać" to co mi w domu z bazarków zalega. Jakoś się ruszyć nie mamy za bardzo gdzie :lol: Green, może jutro podrzucisz rzeczy na bazarek?:evil_lol:

Link to comment
Share on other sites

ależ złociutka, to nie koniecznie do Pani;) no ale jak już się zgłosiłaś... Może jednak jeszcze ktoś pomoże Margo05, bo to jest pracochłonne.
Margo05, mogę Twój adres na PW? poproszę tę panią aby podrzuciła rzeczy do Ciebie

Link to comment
Share on other sites

Tweety, już wysyłam :)

A dużo będzie tych rzeczy?
Tak na oko podajcie proszę :) (TŻ mnie zabije :evil_lol:)

A jeszcze obie Mamy mają cos tam podrzucić i koleżanki również :)

A może by tak zawodowo bazarki na dogo robić?:cool3: :diabloti:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Margo05']GreenEvil prześlij na pw swój nr tel. Mam jutro kursiki z fantami bazarkowymi po Mokotowie i Ursynowie, a jak pięknie będzie to jeszcze Zoliborz zahaczę :evil_lol:[/quote]
moj numer nie jest tajny przez poufny ;)
501-293-791 napisz mi o ktorej wiec mam podjechac, jesli gdzies jezdzisz :)

pzdr
GreenEvil

Link to comment
Share on other sites

Nr-y tel. wielu z nas już dawno przestały być tajemnicą...

[B]Prosimy o pomoc dla koteczków !!!!
Bazarki, wpłaty... i co Kto może...
Znowu pilnie potrzebne są pieniądze...
Każda kwota pomoże !!!!![/B]

[B]I wciąż potrzebujemy domów dla tych, które mogą już wyjść ze szpitala !!!
Kolejne kocie biedoty czekają na ratunek !!![/B]

Link to comment
Share on other sites

[quote name='przyjaciel_koni']Nr-y tel. wielu z nas już dawno przestały być tajemnicą...

[B]Prosimy o pomoc dla koteczków !!!!
Bazarki, wpłaty... i co Kto może...
Znowu pilnie potrzebne są pieniądze...
Każda kwota pomoże !!!!![/B]

[B]I wciąż potrzebujemy domów dla tych, które mogą już wyjść ze szpitala !!!
Kolejne kocie biedoty czekają na ratunek !!![/B][/quote]

najgorsze, że oprócz Niusi to na ten moment nie bardzo ma kto wyjść ze szpitala. Myslałam, że Niusia zwolni klatkę a tu kiszunia:shake:. Zojka może szybciej zacznie wracać do zdrowia a Borysek polubi się z kuwetką i będzie można mu zmieniać opatrunki w domowych warunkach

Link to comment
Share on other sites

No i koteczków wciąż przybywa...
I wydatków...

Margo - ale się narobisz, jak Ci wszystkie Ciotki dowalą towaru bazarkowego...
[SIZE=1](A może na Stadion z tym... Sobota, niedziela i po sprawie... - oczywiście, że żartuję...)[/SIZE]

Kolejny wątek - Babunia - już widziałam...
Kiepsko się prezentuje biedactwo. Mam nadzieję, że dojdzie do normalności mając dobrą opiekę.

Marnie z opróżnianiem szpitala... Kociny nie chcą nam zdrowieć...
Za bardzo były zaniedbane...

[B]Prosimy o Waszą pomoc - potrzebne dla nich stałe wsparcie finansowe !!!!
Oraz domki... Chociaż tymczasowe... Jak już będą w stanie w miarę samodzielnie egzystować !!![/B]

Link to comment
Share on other sites

[COLOR=Red]Alarm![/COLOR] W schronie mamusia z trzema puchatymi kuleczkami (dwa z przedłużanym futrem, trzecie bardzo fajnie umaszczone) Same już jedzą na szczęście. Chyba muszę wziąć towarzystwo, bo z kocim katarem cała rodzinka:shake:

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...