Jump to content
Dogomania

Śmierć zabrała 7 kotów, Borys w swoim domu u Malagos!!!


Tweety

Recommended Posts

[quote name='malagos']Tweety jest po operacji, życzymy zdrowia!!

[SIZE=1]i zalozenia windy :p[/SIZE][/quote]

ojej... czyli mamy dwie chorowitki... :roll: Mam nadzieje, że zdrowiejesz ;) czego Ci gorąco życzę z całego serducha ;)

A jak sie miewa nasz kociak? Bo coś widzę, że nie bardzo chce na spacerki wychodzić... Dalej Borysek, ruszaj dupencje... trzeba łapki rozruszać ;)

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Tweety']Borysek, niby ciągle troszkę lepiej ale jak nie będzie załatwiał się do kuwety to kto go weźmie na DT???:shake:[/quote]

[B]Tweety - [/B]nauczy się.. dajmy mu chwilę na dojście do siebie.. Czy są tam jakieś inne kociaki? Może jakby inne się załatwiały, to i on załapałby o co w tym chodzi ;) A może zmiana żwirku..?

Ważne, że zdrowieje :)

Link to comment
Share on other sites

Przykro myśleć, że z Boryskiem wciąż nie jest dobrze...

Co do problemu kuwety - faktycznie Tweety - nie mamy wyjścia, liczmy, że jak nieco wydobrzeje to zacznie kuwetkować !!!
Większość bardzo chorych, słabych kotków nawet, jeśli wcześniej kuwetowały załatwia potrzeby w różnych dziwnych miejscach. Nie mam pojęcia dlaczego, ale tak się często dzieje...

[B]Boryskowi bardzo potrzebny jest chociaż tymczas !!!
Opieka indywidualna...[/B]

Link to comment
Share on other sites

[quote name='desideratum'][B]Tweety - [/B]nauczy się.. dajmy mu chwilę na dojście do siebie.. Czy są tam jakieś inne kociaki? Może jakby inne się załatwiały, to i on załapałby o co w tym chodzi ;) A może zmiana żwirku..?

Ważne, że zdrowieje :)[/quote]

są inne ale w klatkach obok, nie wiem co mu nie pasuje:shake:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='desideratum'][B]Tweety -[/B] skontaktować się z Tobą jest ciężej niż uzyskać audiencję u papieża ;P :placz::evil_lol:

Borysku, to my w tym czasie pospacerujemy troszkę ;)[/quote]

wysyłałaś pewnie PW a ja mam oczywiście zapchaną skrzynkę:oops:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Tweety']są inne ale w klatkach obok, nie wiem co mu nie pasuje:shake:[/quote]

dotychczasowe przeżycia.. to trauma.. wyjdzie z tego.. ważne, żeby wracał do zdrowia..

[quote name='Tweety']wysyłałaś pewnie PW a ja mam oczywiście zapchaną skrzynkę:oops:[/quote]

yeap... :eviltong:

Link to comment
Share on other sites

wpłaty za bazarki z ostatniego tygodnia:
lulka 45 zł

mogą być też nie do końca zdefiniowane, tzn bez zaznaczenia, że to bazarek. Przy tej ilości wpłat nie domyślę się, bo nie znam wszystkich zwycięzców:oops:

Przy kolejnym, jeżeli są wpłaty na AFN, to bardzo gorąco proszę o tytuł wpłaty: "od: (nick z dogo) dla: kota (jego imię) za: bazarek (nick z dogo wystawiającego)"

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Tweety']dobre wieści: [B]cukier w normie, łapuszki goją się ładnie. kolejne badania we wtorek, środę.[/B]
Mój TŻ był tam rano zapłacić za fakturę i miał porobić zdjęcia kociuszkom więc później wkleję[/quote]

Chociaż u Boryska cokolwiek pozytywnego...
Oby to już był ten moment przełomowy w leczeniu !!!!!
Czekamy na więcej info...

[B]Wciąż bardzo prosimy o domek tymczasowy lub stały !!!!
Nie tylko dla Boryska...
[/B]
I pomoc finansową...

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...