Jump to content
Dogomania

Śmierć zabrała 7 kotów, Borys w swoim domu u Malagos!!!


Tweety

Recommended Posts

Bardzo proszę, pomóżcie podbijać - ja przez najbliższe 2-3 dni tak na pół gwizdka będę na kocich wątkach - na pw jestem prawie non-stop.

A mam jeszcze ciuszki od Minitaura wystawić - ale to jutro, mam nadzieję, że nie będzie problemu, że tak późno.

I jeszcze chcę troche kolczyków na bazarek dla kociastych zrobić - ale to już pod koniec tygodnia.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='EVA2406']Czy te wpłaty na AFN można odliczać? Nie trzeba przekazywać przez US?

Zapraszam na bazarek :lol:[/quote]

[B]Nie myl darowizny z 1% !!!!!! To zupełnie dwie różne sprawy !!!!![/B]
Wpłaty na AFN można odliczać samemu jako darowiznę !
W dodatkowym PIT O (Odliczenia)
Jest tam na to miejsce.
[B]
Kocinki będą wdzięczne za każdą Waszą złotówkę wpłaconą z potrzeby serca !!![/B]

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Isabel']Przyjaciel koni - czy jesteś na 100% pewna, że wpłaty na AFN można odliczać jako darowiznę?[/quote]

w tym momencie są dwie możliwości:
1. 1% można przekazywać za pośrednictwem fundacji VIVA! Jak to zrobić podane jest u nas na stronie [url]www.afn.pl[/url] wraz ze wzorem wypełnionego PIT-u
2. wpłaty na fundację czyli darowiznę można odliczać od dochodu do wysokości 6%

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Seaside']Boże jedyny - dopiero trafiłąm na wątek!!! :placz:
jak to się do cholery stało.. :shake:
Wystawię dziś bazarek, konto AFN jak rozumiem??[/quote]

dzięki wielkie za bazarek.
A jak to sie stało to tak do końca nikt dobrze nie wie. Najbardziej widoczne są skutki:shake:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Tweety']w tym momencie są dwie możliwości:
1. 1% można przekazywać za pośrednictwem fundacji VIVA! Jak to zrobić podane jest u nas na stronie [URL="http://www.afn.pl"]www.afn.pl[/URL] wraz ze wzorem wypełnionego PIT-u
2. wpłaty na fundację czyli darowiznę można odliczać od dochodu do wysokości 6%[/quote]
namordowałam się z tym procentem dla Was ;) TZ robił mi PIT u siebie w pracy i uparł się że jak nie ma Was na jakiejś tam gównianej, że się tak wyrażę, liście to nie można przekazać. Po godzinie telefonicznych debat wybiłam mu takie pomysły z głowy :diabloti:

Co dziś u Boryska?? Widok tych łapek nie wychodzi mi z głowy :placz:

Link to comment
Share on other sites

z tego wszystkiego to zapomniałam napisać, że łapeczki zaczynają pomalutku ziarninować, test na FIV ujemny, krew do morfologii pobrana, wynik będzie jutro, test na białaczkę w późniejszym terminie, bo moich zabrakło a swoje doktor miał w innej lecznicy

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...