Jump to content
Dogomania

Koniec - Zbieramy fanty oraz osoby do pomocy na festyn dla Fundacji Maja


anouk92

Recommended Posts

[quote name='pakita']Moi drodzy, wrzucę tą prośbę na forum fretkowe. Sama też przejrze czym moge wspomóc. Jak coś uzbieramy to sie jakoś Wam przekaże lub jak zwykle podwieziemy do Mai bezpośrednio.[/quote]

Albo do Małgosi albo do mnie. u P.Joanny nie będzie gdzie przechować.
Psy mogą same sobie urządzić loterię.
W razie czego podaje mój numer 513-077-146

Dziękujemy za pomoc!:loveu:

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 403
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Anouk - zastanówcie się nad tzw. "nagrodą główną" - jeśli jest to rzecz wizualnie wartościowa i objętościowo duża - zawsze przyciąga do udziału w loterii. No i odpowiednio należy ją zareklamować.
Ludzie dość łatwo ulegają sugestii - to należy wykorzystać !

A pomysł by Romuś reprezentował psiaki z Fundacji jest świetny !
Byle tylko jakiś konkurencyjny pies w tym czasie nie wlazł mu w drogę...
Geram - czy Romcio faktycznie taki nieszkodliwy dla dzieci ?

(Dziewczyny - Myślałam, że wiecie, u Kogo znalazł dom Romcio...)

Link to comment
Share on other sites

[quote name='przyjaciel_koni']
A pomysł by Romuś reprezentował psiaki z Fundacji jest świetny !
Byle tylko jakiś konkurencyjny pies w tym czasie nie wlazł mu w drogę...
Geram - czy Romcio faktycznie taki nieszkodliwy dla dzieci ?[/quote]

Romek już nie jest agresywny do psów, bez problemu można go opanować słownie, zresztą on chce się bawić z psami. Agresji wobec psów już prawie nie ma. Dzieci Romek bardzo lubi , tak że z tym nie będzie żadnego problemu

Link to comment
Share on other sites

[quote name='EVA2406']Kora, odezwij się do mnie i podaj jak w tym tygodniu Ci pasuje. Pisałam pw, ale ..........cisza.[/quote]
EVA co Ci mialam napisac jak nie wiedzialam kiedy moge, to moj numer 0503 348 960 wyslij smsa ze Swoim.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Tomo 2']Aniu lub Darek zajżyjcie do nas temat festynu wisi na Maji.
Są drobne pytanka .
Myślę musieli byście odpowiedzieć .
Pewnie silna ekipa bigielków wybierze się by Was wesprzeć .
Pozdrowionka :lol:[/quote]
To super. Bardzo dziękujemy. Już lecę

Link to comment
Share on other sites

Hejka! Mam książki dla dzieci /nowe, lakierowane okładki/, trochę nowej biżuterii z Avonu /nowa/, nowe maskotki, figurki psie. Zastanawiam się jak to Wam podrzucić.... Czy nikt nie mieszka blisko szpitala MSWiA na Wołoskiej,?:oops: Albo Pocztą Polską podeślę ....

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Agnie Koty']Hejka! Mam książki dla dzieci /nowe, lakierowane okładki/, trochę nowej biżuterii z Avonu /nowa/, nowe maskotki, figurki psie. Zastanawiam się jak to Wam podrzucić.... Czy nikt nie mieszka blisko szpitala MSWiA na Wołoskiej,?:oops: Albo Pocztą Polską podeślę ....[/quote]
a metro racławicka by Ci pasowałao??

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Agnie Koty']ni, ni, żadne metro... Ja rzadko bywam w Warszawie, moja przyjaciółka pracuje po prostu na Wołoskiej. Ja to wyślę, tylko doczytam do kogo...:oops:[/quote]

Możesz wysłać do mnie daj znać to podam Ci adres na pw.
Dziękujęmy bardzo:loveu: i zapraszamy do Marek

Link to comment
Share on other sites

Ja też dzisiaj odebrałam fanty od mojej Kochanej sąsiadki, dobrej duszyczki - Pauliny Katarzyny. Pewnie pamiętacie Ją z wątku Dueciku - Rudasia i Mac Gaywerka
[*]
Paulinka, choć nie pokazuje się na forum ( praca, studia) nadal dużo pomaga zwierzaczkom. Paulinko :loveu:, bardzo dziękujemy :lol:

Jeszcze mamy obiecane fanty od Kory, ale nie możemy jakoś się spotkać.
Mam jednak nadzieję, że damy radę znależć dzień kiedy obydwie będziemy czasowe ;)

Link to comment
Share on other sites

Proszę, napiszcie, co to za festyn.
I jakis kontakt poprosze na pw do fundacji, z kim mogę pogadac - chciałabym zalatwic duuzo fantów od zaprzyjaźnionej redakcji. Chciałabym, zeby z prosba wystąpiła fundacja - a ja pomogę, czyli przygotuję grunt i pociągnę sprawę ;)

Link to comment
Share on other sites

[quote name='fona']Proszę, napiszcie, co to za festyn.
I jakis kontakt poprosze na pw do fundacji, z kim mogę pogadac - chciałabym zalatwic duuzo fantów od zaprzyjaźnionej redakcji. Chciałabym, zeby z prosba wystąpiła fundacja - a ja pomogę, czyli przygotuję grunt i pociągnę sprawę ;)[/quote]
Wszystko spina Anouk92

Link to comment
Share on other sites

[quote name='fona']Proszę, napiszcie, co to za festyn.
I jakis kontakt poprosze na pw do fundacji, z kim mogę pogadac - chciałabym zalatwic duuzo fantów od zaprzyjaźnionej redakcji. Chciałabym, zeby z prosba wystąpiła fundacja - a ja pomogę, czyli przygotuję grunt i pociągnę sprawę ;)[/quote]

Napisz mi co dokładnie potrzebujesz.
Festyn jest szantowy ale znając małe miejscowości to przyjdą nie tylko miłościcy szant ale cała okolica "bo w końcu coś się dzieje"

W razie czego możesz do mnie dzwonić 513-077-146

Myślę że moglibyśmy się spotkać i obgadać szczegóły.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...