Jump to content
Dogomania

Koniec - Zbieramy fanty oraz osoby do pomocy na festyn dla Fundacji Maja


anouk92

Recommended Posts

14 Czerwca w Markach jest organizowany festyn szantowy.
Fundacja Maja dostała miejsce na "zareklamowanie się".

Już od dziś chcemy zacząć przygotowania do tego festynu.

Potrzebne będą nam [B][U]fanty na loterię[/U][/B] - cokolwiek, każda rzecz jest cenna, nim więcej tym lepiej bo uzbieramy więcej pieniążków.

Potrzebne będą również [U][B]osoby do pomocy[/B][/U] na stoisku.

Chcemy rozdawać ulotki, zrobić tablicę ze zdjęciami psów do adopcji, zorganizować loterię (za uzyskane pieniądze zostanie kupiona karma). Będziemy też malować twarze dzieci.

Bardzo prosimy o pomoc w zebraniu fantów - na razie nie mamy nic:shake:.

Proszę o wpisywanie się również osób które będą mogły nam pomóc w tym dniu.
[COLOR=red][B][U]Festyn zaczyna się o godz. 14-ej[/U][/B][/COLOR] i kończy koło 21-ej.


[URL="http://www.fotosik.pl"][IMG]http://images33.fotosik.pl/282/254850a9c4a1c657.jpg[/IMG][/URL]

Myślę że będzie to dobra okazja do poznania się oraz do dobrej zabawy.
Będą kiełbaski, pifko i różne koncerty.

Może ktoś ma jeszcze jakieś pomysły?

Zapraszamy!

[COLOR=red][U]Kto będzie[/U]:[/COLOR]

[COLOR=red]anouk92[/COLOR]
[COLOR=red]elainfo[/COLOR]
[COLOR=red]Zmysł[/COLOR]
[COLOR=red]Eva2406[/COLOR]
[COLOR=red]qeram[/COLOR]

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 403
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

[quote name='EVA2406']Oczywiście, jak tylko bedę potrzebna to zgłaszam się do pomocy.
Fantów poszukam. Rozumiem, że chodzi tu o jakieś drobne przedmioty ozdobne, maskotki itp. Czy muszą to być nówki w opakowaniach?[/quote]

Sama nie wiem - ja sobie wymyśliłam to tak że los kosztuje 5 zł - każdy los wygrywa. Jedne rzeczy będą bardziej cenne , inne mniej - zobaczymy co uzbieramy.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='anouk92']Sama nie wiem - ja sobie wymyśliłam to tak że los kosztuje 5 zł - każdy los wygrywa. Jedne rzeczy będą bardziej cenne , inne mniej - zobaczymy co uzbieramy.[/quote]

Możemy też podzielić loterie np. za 5 zł, 10 zł i 20 zł -w zależności od nagród.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='EVA2406']Nówki czy również takie bez opakowania?[/quote]

No właśnie, bo ja nie przyjadę - troszkę za daleko. Ale mogłabym poszukać różnych rzeczy. Chodzi oczywiście o niezniszczone, w bardzo dobrym stanie, ale jednak nie nówki.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='tomcug']No właśnie, bo ja nie przyjadę - troszkę za daleko. Ale mogłabym poszukać różnych rzeczy. Chodzi oczywiście o niezniszczone, w bardzo dobrym stanie, ale jednak nie nówki.[/quote]

Nie muszą być w opakowaniu ani zupełnie nowe ale też nie bardzo zniszczone.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Zmysł']Będzie super! Może powinniśmy zabrać zwierzaczki fundacyjne, np.Jordanka, może Carmen?[/quote]

Zobaczymy, to może być dla nich stres. Nie wiem jak mogłyby się zachowywać np. w stosunku do dzieci - nie chcemy żadnych problemów.
Myślę że moglibyśmy wziąść 100% sprawdzonego psa żeby nie było niespodzianek. Nie muszą to być psiaki z Maji. Na tablicy można ogłaszać psiaki z Wawy i okolicy które szukają domów i podawać nr telefonów do osób odpowiedzialnych.

Link to comment
Share on other sites

anka ..a dlaczego ty mnie nie informujesz ,że ten watek założyłaś..;-))!!!!!?????hę?

ja mysle ,że można by zabrac jakieś najbrdziej towarzyskie i łagodne psiaki..moze szczeniaki??Tylko tak jak rozmawiaysmy z radkiem - musza byc posczepione.. tablica ogłoszeniowa z wklejonymi psiakami to dobry pomysł..
A no i musimy jakas super miejscówkę załatwic - najlepiej koło budki z jakimś jedzonkiem.. tam zawsze kolejki ludzi z portfelami w rekach.wiec może latwiej bedzie ponaciagac ludzi na jakis datek.
Ja bym zrobiła loterię ale tez jakąs puchę ustawiła na pieniązki - "dobrowolne datki" i ktos może zamiast reszty za hot doga wrzucic do portfela - wrzuci nam na tacę:evil_lol::evil_lol:
na to chyba nie trzeba zadnych pozwoleń, prawda..??:oops:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='elainfo']
A no i musimy jakas super miejscówkę załatwic - najlepiej koło budki z jakimś jedzonkiem.. tam zawsze kolejki ludzi z portfelami w rekach.wiec może latwiej bedzie ponaciagac ludzi na jakis datek.
Ja bym zrobiła loterię ale tez jakąs puchę ustawiła na pieniązki - "dobrowolne datki" i ktos może zamiast reszty za hot doga wrzucic do portfela - wrzuci nam na tacę:evil_lol::evil_lol:
na to chyba nie trzeba zadnych pozwoleń, prawda..??:oops:[/quote]

Rozmawiałam z Radkiem i wybiorą dla nas dobre miejsce.
Niestety nie możemy robić zbiórki pieniędzy ale możemy zrobić loterię i malowanie twarzy np. za 5 zł.
Rozmawiałam też o puszce na datki koło pifka albo kiełbasek ale na to musi się zgodzić właściciel który będzie to sprzedawał - Radek ma z nim rozmawiać.

Link to comment
Share on other sites

Ja na pewno przyjadę. Z Bródna to niedaleko. fanty na loterię też jakieś znajdę. Mógłbym zabrać ze sobą Romka, tego z mojego podpisu, adoptowanego z Zielonki z fundacji Maja. Jest grzeczny, lubi dzieci. Mógłby być żywą reklamą fundacji. Mógłby nosić na grzbiecie coś w rodzaju reklamy fundacji, coś w stylu banerka w moim podpisie. do czerwca nauczę go żeby się nie buntował na taką ozdobę

Link to comment
Share on other sites

[quote name='qeram']Ja na pewno przyjadę. Z Bródna to niedaleko. fanty na loterię też jakieś znajdę. Mógłbym zabrać ze sobą Romka, tego z mojego podpisu, adoptowanego z Zielonki z fundacji Maja. Jest grzeczny, lubi dzieci. Mógłby być żywą reklamą fundacji. Mógłby nosić na grzbiecie coś w rodzaju reklamy fundacji, coś w stylu banerka w moim podpisie. do czerwca nauczę go żeby się nie buntował na taką ozdobę[/quote]
super..;-) to ten białasek z podpisu jest u ciebie??

Link to comment
Share on other sites

[quote name='elainfo']super..;-) to ten białasek z podpisu jest u ciebie??[/quote]

Tak, od listopada ubiegłego roku jest u mnie:lol:
Mógłbym załatwić też druk ulotek reklamujących Fundację. Potrzebował bym projekt w wersji elektronicznej. tylko prosiłbym wcześniej ten projekt bo na ostatnią chwilę może być trudno.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...