Jump to content
Dogomania

Koniec - Zbieramy fanty oraz osoby do pomocy na festyn dla Fundacji Maja


anouk92

Recommended Posts

[quote name='EVA2406']Bardzo mi smutno :placz:, bo to jedna para rąk do pomocy biedakom odpada :-(.
Mam nadzieję, że o nas nie zapomnisz[/QUOTE]
Ewcia pewnie ,że nie zapomnę..eeehh tam gdzie jadę jest tysiace wolnozyjacych mnożących się i chorych zasmarkanych kotów.. wiec pewnie będę i tak miała pełne ręce roboty..
Na pewno będę zaglądać na dogo..a jak jakąś prace tam znajdę to i postaram sie coś wspomóc..

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 403
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

[quote name='elainfo']Ewcia pewnie ,że nie zapomnę..eeehh tam gdzie jadę jest tysiace wolnozyjacych mnożących się i chorych zasmarkanych kotów.. wiec pewnie będę i tak miała pełne ręce roboty..
Na pewno będę zaglądać na dogo..a jak jakąś prace tam znajdę to i postaram sie coś wspomóc..[/QUOTE]

Czy to Turcja, czy jeszcze bardziej zacofany, jeśli chodzi o opiekę nad zwierzętami, kraj. Bo w Turcji też kiedyś widziałam takie koty w dużych ilościach.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='EVA2406']Czy to Turcja, czy jeszcze bardziej zacofany, jeśli chodzi o opiekę nad zwierzętami, kraj. Bo w Turcji też kiedyś widziałam takie koty w dużych ilościach.[/QUOTE]
Evuniu lece na CYpr- wyspę kotów..grecka część.. byłas blisko;-)

Link to comment
Share on other sites

[quote name='elainfo']Evuniu lece na CYpr- wyspę kotów..grecka część.. byłas blisko;-)[/QUOTE]

Dziewczyno, a co Ty tam będziesz robiła na stałe????????????????
Nie byłam tam, ale podobno oprócz ciepełka nic tam specjalnego nie ma.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...