Jump to content
Dogomania

Koniec - Zbieramy fanty oraz osoby do pomocy na festyn dla Fundacji Maja


anouk92

Recommended Posts

Guest Elżbieta481

Wydaje mi się,że mógłby zostac podany adres,na który można wysyłać jakieś fanty gdyby ktoś z oddali chciał coś wysłać..;)
Ela

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 403
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

[quote name='waldi481']Wydaje mi się,że mógłby zostac podany adres,na który można wysyłać jakieś fanty gdyby ktoś z oddali chciał coś wysłać..;)
Ela[/quote]

Jeśli ktoś będzie chciał coś wysłać to na PW będę podawała swój adres.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='qeram']Ja na pewno przyjadę. Z Bródna to niedaleko. fanty na loterię też jakieś znajdę. Mógłbym zabrać ze sobą Romka, tego z mojego podpisu, adoptowanego z Zielonki z fundacji Maja. Jest grzeczny, lubi dzieci. Mógłby być żywą reklamą fundacji. Mógłby nosić na grzbiecie coś w rodzaju reklamy fundacji, coś w stylu banerka w moim podpisie. do czerwca nauczę go żeby się nie buntował na taką ozdobę[/quote]

No to super!
Ja nawet nie wiedziałam że on jest u Ciebie:crazyeye:. Rozumiem że szukasz mu domu czy już zostaje na zawsze?

Co do ulotek to projekt już prawie jest. Muszę porozmawiać z P.Joanną czy ma gdzie je wydrukować. Czy jesteś w stanie wydrukować je za darmo czy raczej za opłatą?

Link to comment
Share on other sites

[quote name='anouk92']No to super!
Ja nawet nie wiedziałam że on jest u Ciebie:crazyeye:. Rozumiem że szukasz mu domu czy już zostaje na zawsze?

Co do ulotek to projekt już prawie jest. Muszę porozmawiać z P.Joanną czy ma gdzie je wydrukować. Czy jesteś w stanie wydrukować je za darmo czy raczej za opłatą?[/quote]
Romek jest już u mnie na stałe, na pewno nie oddam go nikomu:lol:. Co do ulotek to nawet jakby trzeba było coś zapłacić to ja to sfinansuje . Zrobi to mój kolega dla mnie po kosztach.

Link to comment
Share on other sites

jakieś fajne fanty znajdę u siebie na pewno i z przyjemnością przekażę
nie jestem w stanie teraz przewidzieć, ale może osobiście też się do czegoś nadam...
jakby trzeba było jakies graficzne rzeczy, ulotki, ogłoszenia czy cokolwiek innego to z przyjemnością porobię projekty - w końcu to mój zawód :)

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Selenga']jakieś fajne fanty znajdę u siebie na pewno i z przyjemnością przekażę
nie jestem w stanie teraz przewidzieć, ale może osobiście też się do czegoś nadam...
jakby trzeba było jakies graficzne rzeczy, ulotki, ogłoszenia czy cokolwiek innego to z przyjemnością porobię projekty - w końcu to mój zawód :)[/quote]

Selenga dziękujemy za chęć pomocy:loveu:. Na pewno znajdziemy coś dla Ciebie każda pomoc się przyda.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Selenga']jakieś fajne fanty znajdę u siebie na pewno i z przyjemnością przekażę
nie jestem w stanie teraz przewidzieć, ale może osobiście też się do czegoś nadam...
jakby trzeba było jakies graficzne rzeczy, ulotki, ogłoszenia czy cokolwiek innego to z przyjemnością porobię projekty - w końcu to mój zawód :)[/quote]
Selenga, wielkie dzięki:loveu:

Link to comment
Share on other sites

Darku ja nie mogę być z Wami fizycznie czego bardzo żaluje ale obiecuje że w ciągu dwu tygodni parę fantów nowych Ci prześlę - będą to wyroby jubilerskie jakieś kolczyki, bransoletki itp.
Czy coś takiego może być.
Znam osobę co piekne rzeczy wykonuje .
Pozdrwowionka :lol:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Tomo 2']Darku ja nie mogę być z Wami fizycznie czego bardzo żaluje ale obiecuje że w ciągu dwu tygodni parę fantów nowych Ci prześlę - będą to wyroby jubilerskie jakieś kolczyki, bransoletki itp.
Czy coś takiego może być.
Znam osobę co piekne rzeczy wykonuje .
Pozdrwowionka :lol:[/quote]
Dzięki :loveu:Ale może akurat będziesz miał cos do załatwienia w Warszawie?

Link to comment
Share on other sites

Trzeba bedzie zrobić reklame na bigielkach - Warszawa oni pewnie przyjdą liczną grupą będzie fajna reklama .
Ogłoszę zbiórkę fantów na Wasz cel na forum .
Może ktoś z Was ma zdolności rysunkowe by zrobić jakieś portreciki, fajna pamiątka i może być niezła kasa .
Gratuluje pomysłu.
Pozdrowionka

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Tomo 2']Trzeba bedzie zrobić reklame na bigielkach - Warszawa oni pewnie przyjdą liczną grupą będzie fajna reklama .
Ogłoszę zbiórkę fantów na Wasz cel na forum .
Może ktoś z Was ma zdolności rysunkowe by zrobić jakieś portreciki, fajna pamiątka i może być niezła kasa .
Gratuluje pomysłu.
Pozdrowionka[/quote]
Ogromne podziękowania. :loveu::loveu::loveu:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='beka']A moze jakies wypieki porobic i sprzedawać na stoisku??[/quote]

Jak się jakiś sanepid nie przyczepi to dobry pomysł. Tylko trzeba zrobić coś takiego co w razie upału się nie " rozjedzie ".

Ja już znalazłam trochę fantów :lol:

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...