Jump to content
Dogomania

Koniec - Zbieramy fanty oraz osoby do pomocy na festyn dla Fundacji Maja


anouk92

Recommended Posts

Wczoraj mój TZ odebrał od Fony fanty z redakcji Mojego psa.
WIELKIE DZIĘKI:loveu:.

Są nowiutkie książki i zastanawiam się czy nie będzie miał nikt nic przeciwko jeśłi wystawię je na bazarku bo trochę szkoda ich na loterię za 5 zł:oops:.

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 403
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

[quote name='anouk92']Wczoraj mój TZ odebrał od Fony fanty z redakcji Mojego psa.
WIELKIE DZIĘKI:loveu:.

Są nowiutkie książki i zastanawiam się czy nie będzie miał nikt nic przeciwko jeśłi wystawię je na bazarku bo trochę szkoda ich na loterię za 5 zł:oops:.[/quote]

Ja też myślę, że na loterię za 5 zł szkoda. Na bazarku, czy Allegro mogą osiągnąć niezłą cenę.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='fona']noo, tylko ze nie dalam Ci 15 zl...

i batman zgubil jakis gadzet, ktory trzyma w reku zazwyczaj ;]

zatem zbieram dalej ;0[/quote]

To Ty jeszcze chcesz zapłacić? Jesteś niemożliwa:loveu:
A batman? No cóż, z herosami to tak jest, nie przywiązują wagi do szczegółów.

Link to comment
Share on other sites

FAntami to ja Was niestety nie wesprę, oczyściłam dom i znajomych do bazarków w marcu :roll:
Wszystkim natomiast mówię o festynie i mam nadzieję, że się tam wybiorą :) Jeśli będę miała wolne to również wpadnę :evil_lol:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Margo05']FAntami to ja Was niestety nie wesprę, oczyściłam dom i znajomych do bazarków w marcu :roll:
Wszystkim natomiast mówię o festynie i mam nadzieję, że się tam wybiorą :) Jeśli będę miała wolne to również wpadnę :evil_lol:[/quote]
to byłoby super. dziękujemy:loveu:

Link to comment
Share on other sites

Fantów jest dużżżżoo - wszystkim serdecznie dziękujemy:loveu:.

Na 14 Czerwca od godz. 12-ej będę potrzebowała 2-3 osób do pomocy - czy ktoś może się zadeklarować że będzie na 100%? - sama nie dam rady wszystkiego rozłożyć i posegregować.

Trzeba rozstawić namiot, pokładać fanty, etc...

Czy ktoś ma jakiś składany stolik - najlepiej 2 - musimy mieć miejsce żeby porozkładać fanty - muszą być widoczne.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='tomcug']A kto może obiecać na 100%? Zgłaszać się proszę. :lol:[/quote]

Jeśli nie będzie jakiegoś "kataklizmu " rodzinnego czy zdrowotnego to oczywiście pomogę.
Postaram się też pomyśleć o stoliku.
Mam nadal nadzieję, że przyjedziesz...........;)

Link to comment
Share on other sites

Aaaa i jeszcze jedno, jak sie juz taka swojska atmosfera tu zrobiła.
Przekazuje pozdrowienia od Hakitki. Dziewczynom prosiła przekazać buziaki, a Panów pozdrowić, co z wielką przyjemnością czynię.
Ania ma duże problemy w tym ze zdrowiem i niestety brak kompa :-(

Link to comment
Share on other sites

[quote name='EVA2406']Aaaa i jeszcze jedno, jak sie juz taka swojska atmosfera tu zrobiła.
Przekazuje pozdrowienia od Hakitki. Dziewczynom prosiła przekazać buziaki, a Panów pozdrowić, co z wielką przyjemnością czynię.
Ania ma duże problemy w tym ze zdrowiem i niestety brak kompa :-([/quote]
Bardzo dziękujemy za pozdrowienia

Link to comment
Share on other sites

[quote name='EVA2406']Jasne :lol: :lol: :lol:
Jak nie jesteś agresywna ;) i dogadasz sie z moimi psami i kotami, to jakiś pokoik znajdziemy :evil_lol:[/quote]

Ja agresywna? Będę jadła z Twoimi psami i kotami z jednej miski i .............nie ugryzę. Obiecuję :evil_lol:.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...