Jump to content
Dogomania

Koniec - Zbieramy fanty oraz osoby do pomocy na festyn dla Fundacji Maja


anouk92

Recommended Posts

To ja przy okazji.... :oops:
U nas też będzie festyn, tym razem ekologiczny, połączony z Dniem Dziecka. 1 czerwca na błoniach rzeki Orzyc, w Krasniosielcu za Makowem Mazowieckim. Moze ktoś ma tu "po drodze", moze będzie w sąsiedztwie?... Zaopraszem jako jeden z organizatorów. Loterię i ulotki zapewnia Stowarzyszenie "Niczyje", czyli dziewczyny działajace w Ostrowi Maz. Ale wszyscy mile widziani :cool3: :multi:
Napiasałam tez do "Viva!" i "Bociana", ale na razie bez odpowiedzi.

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 403
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

[quote name='malagos']To ja przy okazji.... :oops:
U nas też będzie festyn, tym razem ekologiczny, połączony z Dniem Dziecka. 1 czerwca na błoniach rzeki Orzyc, w Krasniosielcu za Makowem Mazowieckim. Moze ktoś ma tu "po drodze", moze będzie w sąsiedztwie?... Zaopraszem jako jeden z organizatorów. Loterię i ulotki zapewnia Stowarzyszenie "Niczyje", czyli dziewczyny działajace w Ostrowi Maz. Ale wszyscy mile widziani :cool3: :multi:
Napiasałam tez do "Viva!" i "Bociana", ale na razie bez odpowiedzi.[/quote]

Bardzo lubię te okolice. Kiedy ten festyn? Może uda się wpaść ;)

Link to comment
Share on other sites

[quote name='EVA2406']A w jakich godzinach? i podaj mi na pw swój tel[/quote]
może jednym samochodem przyjedziecie w kilka osób? To tylko 100 km od Warszawy, ale by mi było miło! :multi:
Piszę pw z telefończykiem :cool3:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Agnie Koty']ni, ni, żadne metro... Ja rzadko bywam w Warszawie, moja przyjaciółka pracuje po prostu na Wołoskiej. Ja to wyślę, tylko doczytam do kogo...:oops:[/quote]
Agnie, jeśli jeszcze nie wysłałaś to ja mieszkam na Wołoskiej, 1 przystanek od szpitala. Też szykuję karton fantów na festyn, może łatwiej będzie to wszystko razem przekazać. Jakby twoja przyjaciółka podrzuciła do mnie, to dalej już się to bez problemu załatwi.

Link to comment
Share on other sites

Na chwilę obecną wygląda to tak, że osoby z fretek obiecały coś poprzywozić na nasz zlot, więc po 5 maja powinnam mieć coś dla was w W-wie. Sama dorzucę coś od siebie (mam 2-3 kredki do brwi Clinique - nówki, coś jeszcze sie znajdzie ;) ) oraz koleżanka obiecała pare książek .... Mam nadzieję że trochę uzbieram.
Póki co udało mi sie załatwić domek pod W-wą dla jednego dużego psa - trzymajcie kciuki by adopcja doszła do skutku...

Link to comment
Share on other sites

[quote name='fona']Przepraszam, ze musiales czekac :oops:


A u mnie stoi pudlo puste na fanty, mam nadzieje, ze sie wkrótce na nowo zapełni.
Tylko musze sie z fundacja skontatkowac, ale na razie nie mam jak.[/quote]
Jeszcze raz dzięki! A czekałem króciusieńko

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Selenga']Agnie, jeśli jeszcze nie wysłałaś to ja mieszkam na Wołoskiej, 1 przystanek od szpitala. Też szykuję karton fantów na festyn, może łatwiej będzie to wszystko razem przekazać. Jakby twoja przyjaciółka podrzuciła do mnie, to dalej już się to bez problemu załatwi.[/quote]

Ale mnie wyczułaś, dzisiaj zaczęłam pakować i wyciągać. :evil_lol: Wyślę paczkę na anouk92, nie chce nadwyrężać przyjaciółki wysiadaniem z tramwaju. Naszykowałam pluszaki /z metkami, nowiutkie/, figurki psie i biżuterię /nową/. Na dniach powinnam wysłać. Ja po prostu nienawidzę pakować paczek do wysyłki ale zdążę przed loterią.:oops:

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...