Jump to content
Dogomania

Beriet Baaj Galicyjski Wilk & Celar Zymft z EMIRa


AngelsDream

Recommended Posts

  • Replies 6.7k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

[quote name='AngelsDream']Dziękujemy panu z agresywnym ONkiem za spieprzenie sytuacji między chłopakami... Myślałam, że będzie ok, ale mamy za sobą dwa ścięcia o przysłowiowe nic. :roll:[/quote]

zdarza się ... nie oznacza to, że nie będą się dalej zgadzać ... a później było już lepiej?

trzeba było złapać właściciela i przerobić na ketchup - jesteś do tego przecież zdolna:diabloti:

aaa ze szczórków potrawka tez może być ... byle ogony były dobrze zmielone, nie lubię spagetti:shake:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='AngelsDream']Na razie jest o tyle ok, że nie ma już kłótni, ale obserwuję i szukam powodu, bo możliwe, że to nie wina spaceru, tylko czegoś innego.[/QUOTE]
Facetów nigdy do końca nie zrozumiesz. :eviltong:
Będzie dobrze, sprzeczki się zdarzają każdemu. Krew się chyba nie lała, hm?

Link to comment
Share on other sites

Skoro nie widać nic poważniejszego to się nie martw aż tak... wydaje mi się,że chłopaki się tylko pluli na siebie [zresztą przy tej różnicy wielkości pewnie Celar byłby ranny przy poważniejszej jadce] :roll:. Po prostu poobserwuj ich trochę i jeśli prze zparę najbliższych dni bedzie spokój to nie myśl o tym więcej... nawet najlepsi przyjaciele się czasem pokłócą ;)

Link to comment
Share on other sites

Jeśli skalę kłótni wyobrazimy sobie w stopniach od 0 do 10, to dotąd było góra 1, a dziś powiedzmy było 4. Przy czym przez 10 rozumiem szczepienie się, brak reakcji i poważne rany.

Teraz panowie śpią obok siebie, Baaj dotykał Celara dośc brutalnie, bo się o niego zaparł przy przeciąganiu się, ale mały nie reagował, więc myślę, że to było chwilowe pogorszenie związane raz z atakiem ONka, dwa z Baajem, który małego za mocno złapał za jakąś delikatną część ciała.

Link to comment
Share on other sites

Moim zdaniem Baaj, choć mały chętnie by porządził, ale... my nie dajemy, bo Baaj jest taki, że przy dużej konfrontacji jeszcze odpuszcza.

Po pierwsze - ganiały razem po osiedlu. Akurat był Baajowy kolega Goldi i Celar by ocipiał, jakby Baaj się bawił, a on nie, więc zrobiliśmy ryzik fizyk i warto było, bo jak mały się zanadto oddalał, to Baaj go zaganiał.

Celar ganiał za nimi, ale jak podlatywał, to z dezorientacji tylko szczekał pojedynczo, widać było, że nie wie co dalej.

Baaj próbował staranować taksówkę, zaprzyjaźnił się z psem błąkającym się u nas po osiedlu, o którym nawet nie wiedziałam... Baaj ma giga pokłady miłości do świata.

Ja nie poznałam sąsiadki z piętra.

Chłopaki się chwilę potarmosili, ale już tylko zabawowo, po czym zlegli obok mnie.

Mały zaczął wyraźnie pokazywać, że jest pod Baajem, zobaczymy - tak jest najzdrowiej, więc małego pewnie ciachniemy pierwszego dla świętego spokoju, na wszelki wypadek.

Wyklikałam Baajowi targetowanie, Celar targetu się jeszcze boi, ale też już zaczyna łapać.

Link to comment
Share on other sites

Piegus też kiedyś nie wiedział jak się zachować, gdy bawią się dwa psy. Ale skoro nie wie, to musi się nauczyć. :eviltong: Początkowo były powarkiwania, plucie się, Pieg się stresował. Teraz też czasami mu się zdarzy (zwłaszcza, gdy zabawa dwóch psów jest zbyt kąśliwa), ale generalnie jest ok. Albo się przyłącza (jeśli to ganianie), albo daje sobie spokój i zajmuje się swoimi sprawami (jeśli są zapasy dwóch innych psów), albo rozdziela (gdy zabawa zaczyna mu się nie podobać).

Link to comment
Share on other sites

Witaski! Troszkę musiałam historii nadrobić;). Widzę, że i u was namieszał ten trzeci-obcy:razz:.

Z tego co piszesz, to oni byli poddenerwowani tym atakiem..., ale wiadomo, trzeba trzymać rękę na pulsie.

Podobają mi się ich wspólne foty:loveu:. Szybciochem się zaakceptowali;).

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...