Jump to content
Dogomania

Przemyśl - Pani Roma i jej 30 psów potrzebuja pomocy i DT! -Aktualizacja


gagata

Recommended Posts

[quote name='emilia2280']A jak dojdziemy do listka figowego, to pomyslimy co dalej mozna sprzedac :lol:[/quote]

Wiem! Ja wiem! :thinkerg: Zrobimy sesje zdjęciową :evil_lol: Potem może jakaś wystawa, kalendarze ze zdjęciami itp. Kasa sama będzie się pchać na konta!

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 3.9k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Posted Images

jak to zaba pisze, ze splukaliscie sie na dzisiejszej sterylce, jak gagata mowi, ze dzisiesza byla ta za darmo... to jak to jest.
niedlugo tak sie stanie, ze nie bede musiala juz tej drugiej paczki dosylac, bo pani romie bedzie sie powodzilo lepiej od niejednego dogomaniaka hihi. no i bardzo dobrze, ze w takim tempie sie to rozkreca.

Link to comment
Share on other sites

Tylko proszę Żabko nie rób mi zdjęć bo nikt nie wpłaci, chyba że stawkę ustalisz za dkg to dam się sfotografować w całości.:evil_lol:
Wracając do tematów powaznych, na dzisiaj wysterelizowane sa:
1. Sonia czeka na ściągnięcie szwów
2. Lessi tak samo szwy do ściągniecia
3. Diana tak samo szwy do sciagniecia
4. Osiołek - wykastrowany
5. Jutro idzie jedna sunia na czwartek
6. w czwartek jeszcze jedna rano do barketów
Uprzejmie informuję, że nie podejmuję decyzji o sterylkach, wszystko uzgadnia Pani Roma ja tylko wożę wraz z Żabką, gdzie się da.

Link to comment
Share on other sites

Spłukaliśmy się bo trzeba było zapłacić rachunki, bo poważne upomnienia przychodziły. Nazbierało się tego trochę i nie mała suma wyszła... Jutro jedzie na darmową sterylkę kolejna wybranka Pani Romy. A my narzędzia :D czyli: Weronika i ja, z przyjemnością i cudownym zapachem (pchły jeszcze na mnie nie przeszły) jeździmy ;)

Link to comment
Share on other sites

Rybko, Basiu, piękne dzięki :loveu::loveu::loveu:

Irysku, już Ci wyjaśniam. Mamy dwóch wetów, którzy robią sterylki psom Pani Romy. Jeden gratis dwie suki w miesiącu, drugi odpłatnie (oczywiście dowolną ilość). I dziś właśnie sunia była u tego odpłatnego. Zabieg zrobiony "na krechę", bo cała kasa jaka była poszła na opłaty Pani Romy (dziś było planowane odcięcie pradu). Tak więc za sterylkę dzisiejszą wisimy wetowi. Natomiast jutro jedzie na sterylkę jedna panienka. I to będzie darmowa sterylka, u tego drugiego weta :loveu:
Będziemy wdzięczni za wsparcie finansowo-rzeczowe, bo konto świeci pustkami, a kasa potrzebna pilnie.


Bardzo chciałam podziękować za nieocenioną pomoc Przyjaciołom z Przemyśla, którzy zorganizowali lodówkę i zamrażalkę. I którzy, mimo znanego nam stanowiska Pani Romy, byli w stanie wyciągnąć od niej jakie ma obecnie problemy. Gdyby nie Wy, Pani Roma na lodówkę i resztę sprzętu elektrycznego mogłaby tylko patrzeć. A tak udało się opłacić część należności i zapobiec wyłączeniu prądu

[URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images6.fotosik.pl/221/082bb6eb3258eb6c.gif[/IMG][/URL]


Niestety, to co zostało zapłacone tylko na jakiś czas oddala widmo Pana gotowego odciąć media. Więc prośba wielka o wsparcie. Każda złotówka ma znaczenie. Nie oszukujmy się, z kwoty 100 zł jaka pozostaje na życie i utrzymanie zwierzaków Pani Roma i Jej Mąż nie będą w stanie opłacić kolejnych rachunków :roll:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='irysek']spoko spoko, bazarkow na pania rome coraz wiecej, a ja do kazdej wylicytowanej rzeczy u mnie na bazarku dokladam troche od siebie. troche grosza ode mnie wplynie. wplacac na konto pani romy?[/quote]

Irysku :buzi: , wpłaty są na konto Żabula, ponieważ Pani Roma nie ma konta. Ale spokojnie, jest to chyba najbezpieczniejsze konto na dogo, rozliczone co do grosika :loveu:

Żaba :buzi:

Z bazarku smyczkowo-obróżkowego wpłynęło 71 zł. :multi::multi::multi:

Link to comment
Share on other sites

Artykuł w nowinach w moim rozumieniu to chwilowy knebel w usta.
Cieszę się z każdej pomocy, bo jak tu się nie cieszyć z tak wspaniałych i ofiarnych ludzi, którzy pomagają Pani Romie. Ale nadal uważam, że bez zabranie przynajmniej części psów daleko nie zajedziemy. Bez pomocy urzędników nie jestesmy w stanie cały czas utrzymywać takie duże stado. Jeszcze może na żarcie by się znalazło lecz Pani Roma już nie ma sił ani warunków aby obsłużyć tak sporą gromadę.
[COLOR=red][FONT=Arial][B][I]Majawrc odezwij się!!![/I][/B][/FONT][/COLOR]

Link to comment
Share on other sites

no wlasnie, moj bazarek malo kto zauwazyl. ale co tam. sama sie pochwale i sobie podziekuje. nie potrzebuje pochwal, ani zainteresowania. tak czy siak pieniadze zbieram dla pani romy. szkoda tylko, ze nie ma konta.
gdzie sa te rozliczenia o nazwie (ha ha ha) "co do grosza". znaczy sie gdzie mozna na nie zerknac.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...