Jump to content
Dogomania

Dopadła nas choroba Cushinga


kasia_r

Recommended Posts

do mnie napisal maila pan, ktory podczas wizyty u veta spotkał przedstawiciela firmy, która byla wylacznym importerem vetorylu i facet powiedzial, że już nie wykupili nastepnej licencji i go sprowadzać go nie będą.
Co nie oznacza,. ze moze inna firma z tej branży jednak sie zdecyduje.

Link to comment
Share on other sites

Mój Czaruś od wczoraj gorzej się czuje:( Ma jakiś niedowład tylnich łap a do tego wygiety jest w"koci grzbiet" i tak to wygląda jakby miał skurcze.Bylismy wczoraj u w weta i dostał zastrzyki ale dziś jest tak samo i nie ma poprawy więc idziemy wieczorem na RTG i zobaczymy co wyjdzie.Coś okropnego,meczy się :(:(:(

Link to comment
Share on other sites

Niestety ta wredna choroba daje zmiany w stawach, niszczy nerki, niszczy wątrobę. :-(
A ja znowu mialam informację od mojej wetki, że Vetoryl pojawił się w krakowskiej hurtowni weterynaryjnej tylko jest droższy (tylko już teraz nie wiem, czy o 3% czy o 30% w porównaniu z poprzednia cena)

Link to comment
Share on other sites

[quote name='CZARA']Mój Czaruś od wczoraj gorzej się czuje:( Ma jakiś niedowład tylnich łap a do tego wygiety jest w"koci grzbiet" i tak to wygląda jakby miał skurcze.Bylismy wczoraj u w weta i dostał zastrzyki ale dziś jest tak samo i nie ma poprawy więc idziemy wieczorem na RTG i zobaczymy co wyjdzie.Coś okropnego,meczy się :(:(:([/QUOTE]

o rany mam nadzieję, że nic strasznego :( jak moja Pepa tak miała to było z bólu, miała takie własnie skurcze spowodowane 7 cm guzem nadnercza :(

Link to comment
Share on other sites

[quote name='AMIGA']
A ja znowu mialam informację od mojej wetki, że Vetoryl pojawił się w krakowskiej hurtowni weterynaryjnej tylko jest droższy (tylko już teraz nie wiem, czy o 3% czy o 30% w porównaniu z poprzednia cena)[/QUOTE]

Mój wet też mówił, że lek pojawił się już, ale nie 3% a 30% droższy, masakra.

Link to comment
Share on other sites

Dzięki za wsparcie;)Wczoraj bylismy u weta robiliśmy rtg i nic nie wyszło oprócz tego,że jest zagazowany.Podejrzewała,ze może nerki wysiadły ale wszystko jest ok.Dostał znowu zastrzyki p/bólowe i cała noc przespał.A w dodatku jest jeszcze ta pogoda straszna tzn.upał :(u mnie u chacie bagatela 50stopni za oknem.Dziś idziemy rano i bedzie miał robione Usg serca i jeszcze nie wiem co...Biedny jest nie może zrobić kupy bo nie ma jak stanąć na tylnich łapach.Mam nadzieję,że w końcu coś się wyklaruje.Najgorsze jest w tym wszystkim to ,że mój autystyczny syn bardzo przeżywa chorobę pieska i mam z nim jazdy....boję się najgorszego:(mam nadzieję ,że nie dojdzie do tego....

Link to comment
Share on other sites

Wczoraj byliśmy wieczorem u wetki i zrobiła czarusiowi lewatywę z parafiny i nic.Dzis mamy w południe usg brzucha i może coś tam bedzie widać.Mam nadzieje,że w końcu będziemy wiedzieć co jest przyczyną.Coraz gorzej chodzi i juz wcale nie chce chodzić ,czeka żeby wziąć go na ręce.Robilismy w czerwcu ostatnie usg u dr Atamaniuka i sugerował nam,że może nastapić pogorszenie ale nikt nie dopuszcza takiej mysli do siebie:( Napiszę cos wiecej jak wrócimy od wetki.Trzymajcie kciuki!!!!!

Link to comment
Share on other sites

Dr Atamaniuk dawał nam półroku lub kilka miesięcy zycia:(Załamałam sie ale nie było żadnych gorszych dni.Nadnercza są duże i wygląd mojego czarusia potwierdza to.Czaruś gorzej sie czuje z dnia na dzień :(dostaje antybiotyk leki przeciw bólowe ,witaminy i kroplówki.Od srody nie mozę sie wypróżnic po mimo lewatywy i podawaniu doustnym parafiny.Nie ma apetytu a jak cos zje to zwraca.wczoraj wetka podjeła razem z nami decyzje do operacji.Jest szans 50/50 ale cos trzewa robić.Trzymajcie za nas kciuki.Wszystko zaczyna sie o 17.00

Link to comment
Share on other sites

Będziemy otwierać brzuch.Trzeba zobaczyc co sie dzieje w srodku.Nie mam sumienia ale robimy wszystko.Dzis nic tez nie jadł ale pije.Nawet nie mam jak podac Vetorylu.Ale dzis udało mi sie dać.Dzieki malawaszka napiszę jak coś bedziemy wiedzieć...

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...