Jump to content
Dogomania

Łacia ciężko chora - powoli odchodzi... Łacia odeszła za TM ... [']


iwop

Recommended Posts

  • Replies 1.1k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

[quote name='agusiazet']I ktoś na prawdę pozbył się takiej ślicznej suczki??? Niewiarygodne:([/QUOTE]

No tak! Ona nie tylko jest śliczna, ale to pies IDEAŁ!

A wiesz jaki był powód oddania Łatki do schronu (miała wtedy 13 lat)? Bo dołki w ogródku kopie.... :(
Masza (zakładała watek Łatki) pojechała do jej pani i usłyszała: "To ona nie jest uśpiona?" przeciez zapłaciłam!

Wyobrażacie sobie?

Link to comment
Share on other sites

[quote name='wojtuś']Piękna Łatka:)

Iwonko, mój Maksio pierwszy Psiak miał m.in. padaczkę i żył z nią przez 7 lat,

czy masz dla Łatki jakiś lek na padaczkę, czy Wet zalecił lub ustawił już jakieś leczenie przeciwpadaczkowe?

Pozdrawiam:)[/QUOTE]

Tak Łatka bierze leki przeciwpadaczkowe... Ale wojtuś, problemem jest teraz nowotwór sutka i to, że Łacia ma prawie 16 lat :(

Ale jak na razie, to znosi wszystko doskonale :) - chodzi mi o okres pooperacjyjny (mija dopiero drugi dzień po operacji)

Link to comment
Share on other sites

[quote name='iwop']Tak Łatka bierze leki przeciwpadaczkowe... Ale wojtuś, problemem jest teraz nowotwór sutka i to, że Łacia ma prawie 16 lat :(

Ale jak na razie, to znosi wszystko doskonale :) - chodzi mi o okres pooperacjyjny (mija dopiero drugi dzień po operacji)[/QUOTE]
Tak tak:)
Pisałaś, że 2 sierpnia była operacja - a dzisiaj jest 4 sierpnia,
myśle, że będzie dobrze i za parę dni Łatka wróci do formy:):)

Link to comment
Share on other sites

Mam nadzieję, że bedzie dobrze. Według weta Łatka ma się zadziwiająco (jak na jej wiek) dobrze...

Dzisiaj niestety moja druga suczka - onka, Mela nie mogła wstać z posłania... Odezwały sie dawne problemy z kręgosłupem. Od paru dni zaczęła jej strasznie wychodzić sierć. Wizyta weta - potwierdzona choroba zwyrodnieniowa, osłabienie organizmu i prawdopodobnie problemy z tarczycą. Dostała zastrzyki na stawy (jutro następne). Jeżeli chodzi o tarczycę, to w Ostrowcu nie robi się takich badań i trzeba wysłac je do Warszawy. Niestety w ubiegłym miesiącu wydałam 600 zł na moje koty (też schorowane staruszki) i badania Meli musza poczekać do września :(

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

[quote name='wojtuś']Odwiedzam Was Iwonko
jak Twoje zwierzaki sie czują?[/QUOTE]

Wojtuś :loveu: Dziękujemy bardzo za pamięć! Łacia ma się nadzwyczaj dobrze :) Ma apetyt - kreci doopką jakby miała tylko parę latek! Trzeba pilnować, zeby dziury nie lizała (nie dało się wszystkiego zaszyć; zrobię foto). Nie pomaga ani kołnierz ani kaftanik:roll:

Mela nieco gorzej - ciągle jest osłabiona i bardzo wychodzi jej sierść....
Nie daję sobie rady również z dietą mojego cukrzyka kota...:angryy: A to przeciez mój Synek! :oops:

Link to comment
Share on other sites

  • 4 weeks later...

Łatka ma przerzuty. Nic nie można juz dla niej zrobić... Lekarz powiedział, że mamy się powoli żegnać...

Łacia, przecudny gremlinek. Pies jakiego można każdemu pozazdrościć... Sliczna, mądra, łagodna. IDEALNA.
Kochanie, tak bardzo mi przykro, że tak późno cię spotkałam.

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

Też miałam Łacię, odeszła w 2009. Miała guz na brzuchu, bardzo duży przez parę lat, ale niestety nie można było tego operować. Rok przed odejściem bardzo się powiększył, zrobił się gorący i twardy, nie miała jednak bóli i choc wet sugerował....My nie potrafiliśmy podjąc decyzji, tym bardziej, że Łatka miała apetyt, była wesoła, biegała choć guz jej to utrudniał. Potem guz się znów zmniejszył i było jeszcze ponad rok dobrze. Łatka odeszła w wieku ok 17 lat, 15 lat była z nami, a przygarneliśmy ją gdy miała ok 2, błąkała sie u nas w mieście.

Iwop bądź dobrej myśli, może los podaruje Wam jeszcze trochę więcej czasu razem.

Rozumiem Cię, w ciągu 1,5 roku straciliśmy 2 suczki. /Łacię i Maję z mojego podpisu ok.18 lat /13 u nas/

Link to comment
Share on other sites

[B][SIZE=5]Dzisiaj moja ukochana Łacia, napiekniejszy gremlinek świata odeszła :( Już nie cierpi.[/SIZE][/B]
[B][SIZE=5]Kocham cię Łatko.[/SIZE][/B]
[SIZE=5] [/SIZE]
[URL="http://iwop.wrzuta.pl/obraz/powieksz/03yX1CAFbRg"][IMG]http://iwop.wrzuta.pl/sr/d/03yX1CAFbRg[/IMG][/URL]

Link to comment
Share on other sites

Łaciu
[*] :( :( :(............tak mi smutno :(

[IMG]http://www.trybunalscy.pl/system/files/images/znicz.jpg[/IMG]


[IMG]http://www.google.pl/imgres?q=znicz&hl=pl&client=firefox-a&sa=G&rls=org.mozilla:pl:official&biw=1350&bih=594&gbv=2&tbm=isch&tbnid=2lQckbSy2h2paM:&imgrefurl=http://www.trybunalscy.pl/node/3196&docid=XwTPhKdqcshEIM&w=354&h=298&ei=D7h9TrnIJK304QSE6tjhDg&zoom=1&iact=hc&vpx=694&vpy=184&dur=5076&hovh=206&hovw=245&tx=151&ty=136&page=1&tbnh=112&tbnw=139&start=0&ndsp=24&ved=1t:429,r:20,s:0[/IMG][IMG]http://www.google.pl/imgres?q=znicz&hl=pl&client=firefox-a&sa=G&rls=org.mozilla:pl:official&biw=1350&bih=594&gbv=2&tbm=isch&tbnid=2lQckbSy2h2paM:&imgrefurl=http://www.trybunalscy.pl/node/3196&docid=XwTPhKdqcshEIM&w=354&h=298&ei=D7h9TrnIJK304QSE6tjhDg&zoom=1&iact=hc&vpx=694&vpy=184&dur=5076&hovh=206&hovw=245&tx=151&ty=136&page=1&tbnh=112&tbnw=139&start=0&ndsp=24&ved=1t:429,r:20,s:0[/IMG]

iwop, wiem, że cierpisz, ale pamiętaj iż zrobiłaś dla Łaci wszystko co było możliwe. Dałaś jej kochający domek, ciepło ludzkiej ręki i to, że nie musiała odchodzić samotnie.
Dziękuję Ci za to.

Link to comment
Share on other sites

Ale Ty jej pomogłaś żyć, a kiedy nadszedł koniec życia pomogłaś jej przejść na drugą stronę TM.
Każdego z nas to czeka i oby każdy odchodził wśród kochających ludzi, tak jak Łacia odchodziła.
Zrobiłaś dla niej wszystko co było można.
Ja wiem, że ból pozostaje :(

Link to comment
Share on other sites

Mm to szczęście, ze lłatka została pochowana bardzo blisko - 200 metrów od miejsca gdzie mieszkam...

Wiem, ż tak nie można, ale muszę podziękować wetom - Dariuszowi Stawiarskiemu i p. Anicie (nazwiska nie znam). W lipcu przeprowadzili oprację usuniecia guza Łatki - zagoiło sie doskonale. Dzieki nim Łacia miała miesiać życia bez bólu - tak jak dawniej uwielbiała zabawy - Łacia chrząkała jak świnka, gdy była zadowolona i wypinała doopkę podczas zabawy z innymi psami :)

Pojutrze "kładę" sie do szpitala I jestem niedostępna na dogo. Proszę, na razie nie mogę więcej robić wizyt przedadopcyjnych. Nie wiem co bedzie z moimi zwierzakami

Pozdraiwiam wszystkie ciotki i mam nadziej e że jes zczę się tu pojawię

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...