Jump to content
Dogomania

Łacia ciężko chora - powoli odchodzi... Łacia odeszła za TM ... [']


iwop

Recommended Posts

  • 2 weeks later...
  • Replies 1.1k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • 2 weeks later...

Wow...5 kg to niemało...:shake: Trudno będzie. Stopniowo iwop jakoś i !konsekwentnie! Wiem, że trudno nie dać, skoro te piękne cielęce oczyska gapią się jakby przenikały człowieka na wylot, ale Łaci byłoby sporo lżej.
Z dietetyczną karmą pewnie nie ma co próbować, bo i tak panienka wypnie się na nią zadem, ale może więcej posiłków, a mniejszych?...No nie wiem - ludzcy lekarze tak mówią, żeby zgonić z grubasków otyłość...:oops:

Link to comment
Share on other sites

Bardzo trudno idzie mi odchudzanie Łaci...:oops: Ona patrzy na mnie jak cielątko z taką miną jakby chciała powiedzieć; "No tak, na starość mnie porzucono, tobie zaufałam, a teraz chcesz mnie zagłodzić..." naprawde bardzo trudna sprawa, bo wygląda jak świnka wietnamska. Tak bardzo ja kocham, że wiem, że powinna schudnąć... ech...

Link to comment
Share on other sites

Przestawianie piesa na dietetyczne żarcie (mniejszą ilość) trwa zazwyczaj tyle ile zajmuje żołądkowi 'się skurczenie'. Miejmy nadzieję, że jak brzuś raczy już zmniejszyć swoją objętość to i Łaciata nie będzie tak odczuwać głodu. Niemniej jednak odchudzanie to baaaardzo trudna sprawa....

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

Znalazłam taki swój post:

[quote name='iwop']Cały czas o niej myślę... Zal mi wszystkich psów ale te stare robia na mnie szczególnie duże wrażenia... Przeciez ona nie rozumie dlaczego została porzucoa... co złego zrobiła:-( Zaraz staram się wyobrazić sobie, że oddaje gdzies moją Melę albo 12 letnią Lolę moich rodziców i słabo mi się robi....
Nie moge zabrać Łatki na tymczas bo trzeba się liczyć, że może ona zostać na zawsze a ja nie mam warunków na drugiego psa...[/quote]

:razz: Pomyśleć, że mogłabym nie mieć tego chrapacza w domu....:roll:

Link to comment
Share on other sites

  • 2 months later...

Piesy zostały odchudzone, chociaż patrzą na mnie jak na swojego kata :( Miałam zgłaszać do cioci Maszy reklamację, ale moja siostra stwierdziła, że to moja wina... Otóż Łacia była psem idealnym, a teraz... spi na kanapie, chrapie jak odrzutowiec a na dworze wcale mnie nie słucha tylko zasuwa gdzie jej pasuje :) Mam zero autorytetu u zwierząt. Ech...
W piątek podrzucono mi na wycieraczkę dwa szczeniaki. łacia i Mela nie są zadowolone....

Link to comment
Share on other sites

  • 7 months later...

Jej... W końcu dzieki pomocy Maszy odnalazłam wątek mojego gramlinka...

Moja łaciunia jest niestety chora. Któregos dnia byłysmy na spacerze, a łacia zaczęla się chwiac i upadła...jakby ktos nagle jej łapki podciął :( Okazałao się , że ma chorobe niedokrwienna serca. Dwa razy dziennie Vetmedin po 5 mg. Najgorsze były te straszne upały... Wcale nie miała siły. Obkładałam ja lodem i mokrymi ręcznikami. Mój kochany gremlinek jakoś się trzyma... Troche schudła, ale za mało... A jest przeciez na karmie weterynaryjnej (Trovet geriatic &mobility)...

Link to comment
Share on other sites

  • 4 months later...

Niestety Łacia jest coraz słabsza... Czasami nie ma siły wyjść na dwór i siusia w domu, co nigdy jej się nie zdarzało...

Bardzo boję się świąt, bo Łatka panicznie boi się hałasu, a niestety nie mogę podac jej nic na uspokojenie, bo jej serduszko może nie wytrzyma...:(

Obawiam się, że przyszły rok może byc już ostatnim rokiem cudnego Gremlinka ....

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...
  • 4 weeks later...

[quote name='beataczl']iwop -az boje sie spytac... co z sunka , jak sie czuje ...[/QUOTE]


Czuje sie zadziwiająco dobrze :) Ma zwiększona dawkę leku i bierze witaminy geriatryczne... Nie zemdlała już od 3 tygodni :D

Bardzo dziekuję ci za zainteresowanie Łacią, bo to cudowna suczka - taki psi ideał!

Link to comment
Share on other sites

[quote name='iwop']Czuje sie zadziwiająco dobrze :) Ma zwiększona dawkę leku i bierze witaminy geriatryczne... Nie zemdlała już od 3 tygodni :D

Bardzo dziekuję ci za zainteresowanie Łacią, bo to cudowna suczka - taki psi ideał![/QUOTE]

wlasnie podczytywalam watek -sunka cudo! :loveu:
ale przestraszylas mnie we wczesniejszym poscie-a tu takie dobre wiesci!
leki trafione-a to najwazniejsze,ze dzialaja :smile:

bardzo sie ciesze i jeszcze dlugich wspolnych lat Wam zycze :loveu:
no i pisz wiecej o Łaci, jak znajdziesz chwile wolna...

Link to comment
Share on other sites

  • 3 months later...

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...