Jump to content
Dogomania

Psie zabawkowe hity


moon_light

Recommended Posts

[quote name='a_niusia']ja wlasnie teraz kupie moim kundlom pullery, bo czas cos zamowic z ds:))
mysle, ze im sie spodobaja.


a czy ktos mial te pilke?
[URL]http://www.zooplus.pl/shop/psy/zabawki_szkolenie_psa/pilki/pilki_dla_psa/322009[/URL]
czy mozna ja zostawic psu, zeby sobie memlal?
szukam takich zabawek, bo moj najmlodsy pies ma ogromna potrzebe ciaglego rzucia i jak nie ma nic do memlania to sobie sam znajduje.[/QUOTE]
Dokładnie tej piłki nie mam, ale z Bionica mam to:
[URL]http://www.petnetstore.pl/pl,prod,zabawka_bionic_urban_stick_small_22_cm,312,,312.html[/URL]

Super wytrzymale, pies memla i nic się z tym nie dzieje :) tylko lekkie rysy są.

I dla niej wielkościowo jest ok:

[IMG]https://scontent-a-fra.xx.fbcdn.net/hphotos-frc3/t1/1656043_745127645511805_1242784221_n.jpg[/IMG]

Edited by Rinuś
Link to comment
Share on other sites

[quote name='Talagia']Co zrobić :( Moi 35 kilowi chłopcy przez 8 lat nie zniszczyli tyle zabawek co ten mały diabeł ;) Ma również na koncie kilka kongów - aktualnie walczy z czarnym XL :D oby jak najdłużej![/QUOTE]

Doskonale to znam, moje 2 dorosłe psy przez całe życie nie zniszczyły tyle zabawek co mała psuja 6 miesięczna.

Bionic zajął jej 1 godzinę, i po całym domu rozwalone były pomarańczowe skrawki, to samo z kong squeez, kong puppy etc.

Link to comment
Share on other sites

Ja jestem mile zaskoczona wytrzymałością żółtej,piszczącej piłeczki tenisowej firmy Kong. Dotychczas moja labradorka każda piłkę "załatwiała" w ciągu jednego dnia,ta bawi sie już piąty miesiąc i piłeczka jest cała i w dobrym stanie,a Luna cała w skowronkach wita nas jak wracamy do domu piszcząc piłeczką z radości. Najzabawniejsze jest jak rozmawiam przez telefon ona natychmiast biegnie po piłeczkę i piszczy nią myśląc chyba że "bierze udział w rozmowie".W sumie piłeczka bardzo wytrzymała ,a w zapasie mam jeszcze drugą bo zamawiałam opakowanie "large" gdzie są 2 piłki,ale można tez zamówić "medium" i tu przysyłają 3 piłki.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='PaulinaBemol']dziewczynki mam pytanko bo w temacie zabawek jestem zielona. Czy znacie jakąś zabawkę o funkcji szarpaka ale z piszczałką?[/QUOTE]
Piłkę squeez można przeciągnąć sznurek przez środek, ringo też się można przeciągać.

wilczek777 w wątku o tych piłkach jest dziewczyna która robi zakówienia zbiorowe.

Link to comment
Share on other sites

Do nas przyszedł Kong Squeezz Ring i zapowiada się świetnie, pies nie rozwalił piszczałki przy pierwszym użyciu co jest już sukcesem! W dodatku jak dobrze się go rzuci to fajnie się toczy i jest na tyle duży że trzymając go można się szarpać z psem. Zobaczymy jak długo pociągnie, sierściuch zakochany, ja póki co też bardzo zadowolona, oby posłużył jak najdłużej. Mógłby tylko być jeszcze ciut większy.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='katasza1'][URL]http://www.vetuk.co.uk/dog-toys-rubber-dog-toys-c-439_699/jw-pet-holee-roller-dog-toy-p-3716[/URL]
ja mam taka. Kupilam sobie w zoologu w niemczech, jakby poszukac to pewnie jakis niemieckich sklepach internetowych sa, pewnie tansza wysylka niz ze stanow ;)[/QUOTE]

Sklep który podałaś to sklep w Angli. Przesyłkę też mają niezłą bo do Do Niemiec jest to 5funtów czyli ok 25 zł. Muszę do nich zapytać ile piłek się mieści w takim zamówieniu.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Dioranne']Olśni mnie ktoś jak się "profesjonalnie" nazywa [B]KONG "patyk"[/B]? Bo Nico dawno żadnej zabawki nie dostał, a taki patyk mógłby się nam przydać bardziej niż Bounzer.[/QUOTE]
Ma pieczera nawet s może być za duży, parę stron wcześniej wstawiałam zdjęcie mojego tollera z s.

Link to comment
Share on other sites

Na szybko znalazłam aukcję na allegro z KONG Safestix Small. Zdjęcie Twojego tollera [B]dance[/B] widziałam, ale szczerze mówiąc - za dużo mi to nie da. Musiałabym tego KONGa "obmacać" w realu, ale niestety nie mam takiej możliwości. Według opisu na aukcji ten rozmiar nadaje się dla psów małych i średnich... Ostatnio Młody dostał około 30cm sznur bawełniany i świetnie daje sobie z nim radę, więc może z Safestixem również sobie poradzi. Jak wrócę do domu to będzie narada rodzinna i zobaczę czy Młodemu sprezentuję taką zabawkę. ;) W każdym bądź razie dziękuję wszystkim za pomoc.

[B]kataszo[/B], a taka "profesjonalna" nazwa tej wersji KONGa brzmi...? Bo na określenie patyk zapewne niewiele znajdę. :lol:

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...