Jump to content
Dogomania

Wesoła, cudowna FRYZIA juz w swoim CUDOWNYM domku!


Recommended Posts

[quote name='Luna123']Cioteczki,

mam pytanie, mianowicie się kuzynki nie bardzo polubiły.

Moja chrześnica jest też bardzo kochana:loveu:, daje całuski wszystkim i pieskom.
A wyszło m.in. u weta, że suczynek nie za bardzo lubi i koniec:shake:.

Próbowałyśmy i luzem i przez siatkę. Raz ja byłam z Fryzią, potem szłam do Niuni większej, buziaczki dostawałam, ale zęby na Fryzię pokazywała. To moja też troszkę się denerwowała:roll:.

Może dlatego, że Onka była przez pół roku w sumie rezydentką tutaj i nawet mieszkała ze mną:roll:?

Zapytamy się też faceta od szkolenia, bo ma mieć spotkanie przypominające...[/quote]


to moze zapoznalabys dziewczyny na terenie oddalonym od domu, coby zadna nie "pilnowala swojego terytorium"
czesto sie zdaza ze pies nie lubi psa a suka suki, ale mysle ze pospotykaja sie troche i im przejdzie ;)

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 1.5k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Posted Images

Luna suki są młode i generalnie pozytywnie nastawione czyli nie agresywne z założenia "bo tak" z powodem czy bez...więc jestem pewna ze to kwestia czasu i tyle:-)
ja mam dwie suki z ktorych jedna na początku chciała zabic drugą (dosłownie na gardle sie jej wieszała) troche to potrwało (2 miesiące) i teraz są nierozłączne:cool3: więc spokojnie:lol: jak macie spotkanie ze szkoleniowcem to super bo napewno podpowie pare trików jak srawic by psy mimowolnie sie zaakceptowały z czasem, powodzenia kciukasy zacisniete:p
PS. naprawde bardzo rzadko sie zdarza że psow nie da sie "dograć" wszystko to kwetsia czasu i umiejetnosci:p

Link to comment
Share on other sites

Dzień dobry w przepiękne niedzielne ( U nas we wsi odpust, to trzeba kupić koniecznie wiatrak na rower;) ) popołudnie.

A teraz zabawa:
wytęż wzrok i znajdź pięć szczegółów, no chociaż jeden czarny:razz:

[IMG]http://img82.imageshack.us/img82/5337/tujki002.jpg[/IMG]

I jest:multi:, tylko coś czerwone plamki wyszły:oops:, bo było robione pod słońce


[IMG]http://img82.imageshack.us/img82/4737/tujki003.jpg[/IMG]

Tak się Fryzia chłodzi;).
Trochę Niunię podcięłam, ale po paru cięciach stwierdziłam, że jakieś cieniowanie wyszło dziwne. A i tak pojedziemy do fryzjera już w tym tygodniu najprawdopodobniej.

Link to comment
Share on other sites

A to drugie zdjęcie: " ale o soooooo chodzi? Się wyspać nie dadzą:shake: "


Ja wczoraj zostawiłam Fryzię na podwórku.
Wcześniej to sie martwiłam, ze np. w weekend taka cichutka przez dzień. i drzemanko uprawia.

Się okazało, ze Niunia jest najbardziej aktywna po południu i wieczorem się Jej buzia nie zamyka. A najbardziej ok 21-22:roll:.I potem mimo, ze już brałam Ją do spania, to i tak też po kąpieli Pańci sobie życzyła na chwilę.

Wczoraj jak była cały dzień na podwórku, to zasnęła ok. 22 - stej od razu:multi:.

Link to comment
Share on other sites

A ja czasem nie za bardzo namolna jestem:oops:, bo na innych wątkach to jakoś niewiele wiadomości:roll:.

w weekend Fryziunia będzie brać prysznic:razz:

dzisiaj było polowanie na kotecka:diabloti: w deszczu po łące.
No został pobity rekord na ok 400 metrów, można śmiało dać kilka sekund tylko. A Fryzia skakałą jak zając w poszukiwaniu tegoż kotecka :lol:.

Potem szybciutko koo i sprint z powrotem,
W domu to mi pachnie zmokłym pieskiem" przyjemnie inaczej "

dostałyśmy termin do salonu piękności na 21-ego maja przy megasklepie zoo w Krakowie. W Wieliczce trzeba pupila wypluskać samemu w domu i termin po 15 czerwca:-o

A mam parę zdjęć świeżutkich to dam:p

Tutaj Niunieczka wygląda jak szczeniaczek:loveu:

[IMG]http://img7.imageshack.us/img7/1469/zmoka002.jpg[/IMG]

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Luna123']A ja czasem nie za bardzo namolna jestem:oops:, bo na innych wątkach to jakoś niewiele wiadomości:roll:.

[/quote]

Ty zdecydowanie za mało namolna jesteś! Powinnaś tu pisać co najmniej 3 razy dziennie. Zdjęcia też codziennie mają być :mad:

Pewnie Fryzią się podobnie często zajmujesz, a potem się dziwisz, że zamiast się miziać na łóżeczku w tujach posypia :eviltong:;)

[SIZE=1]Mam nadzieję, że nie zostanę opacznie zrozumiana :evil_lol:[/SIZE]

Link to comment
Share on other sites

A tu po wspomnianym spacerku. Trochę się jej mokra Włoszka zrobiła:cool3::eviltong:

[IMG]http://img7.imageshack.us/img7/7879/zmoka003.jpg[/IMG]

Ale i tak jesteśmy zadowoleni:lol:
[IMG]http://img18.imageshack.us/img18/8274/rotationofzmoka001.jpg[/IMG]

Link to comment
Share on other sites

Bo chyba u części działa. Miałam już dziś taki problem, u innych też było ok, a niedawno napisała dogomaniaczka z Warszawy, że ma to samo... Ech. :-(

A Fryzia jest niesamowitej urody - cała taka monochromatyczna tylko te piękne bursztynowe oczy :loveu:

Link to comment
Share on other sites

izzie:loveu: ależ skąd, ja nie jestem obrażalska;).
To 3 raz specjalnie dla Ciebie:loveu:

A kto nam dał tytuł wątku: : wesoła cudowna Fryzia już w swoim [COLOR=red]CUDOWNYM DOMKU[/COLOR].
I bardzo pięknie, 100 % się zgadzam z powyższym:eviltong:.

[SIZE=1]No ja juz pisze 6 raz ten post, co chwile wywala....[/SIZE]

Link to comment
Share on other sites

A czy zamiast zdjęć może być krótki filmik?:oops:

Tak troszkę Fryziunię słychac i jest wyjątkowo spokojna;)

Najlepiej nagrywanie poszłoby wieczorem, bo wtedy jest najbardziej aktywna. Ale mielibysmy tylko fonię, bo po ciemku czarnego nie będzie widać:roll:

[URL="http://www.youtube.com/watch?v=e12xkJjtJ7g"]YouTube - Fryzia stróż[/URL]

Link to comment
Share on other sites

No przecież ja też :lol:. I dziekuję za słowa uznania:loveu:



No nic to, jak mówił Pan Wołodyjowski.

Kurczak i ryżyk ugotowany. To idę porcjować na najbliższe dni dla :bluepaw::loveu:. To :bye:

a w sobotę bedzie dopiero relacja z kąpania Fryziastej

[SIZE=1]Czy KTOŚ ([B] izzie[/B]:lol: ) tu zauważył, że to trzeci post dzisiaj:siara:;)[/SIZE]

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...