Jump to content
Dogomania

czarna jaszczurka Galina


Justa

Recommended Posts

[quote name='bognik']Jeżeli o mnie chodzi to tak. W dodatku chemia podstawowa :razz:
A na studiach nie wyobrażam sobie mieć chemii, fizyki czy matematyki :shake:

Ja jestem humanistką i w planach mam dziennikarstwo :eviltong:[/QUOTE]

a ja jestem nic :evil_lol: niby bardziej ścislo, ale jak coś mnie denerwuje to rzucam w cholerę ;) któregoś razu na matematyce usiadłam z kimś innym niż zwykle, skonczyło się ''działanie na literkach'' czyli logika i zaczęło coś bardziej sensnego. O ile przy logice jechałam na prawie samych pałach, o tyle na tej właśnie pamietnej lekcji i nauczycielka, i ta osoba uznały że ja jednak nie jestem taka glupia i coś umiem : P

Justa- każda chemia i fizyka jest zua :diabloti:

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 5.7k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Ja nie jestem humanistka, chociaz zawsze pisalam najlepsze prace, to przy przerabianiu epok ryczalam jak sie mialam tego wszystkiego uczyc:razz:. Scislowcem tez niestety nie jestem, chociaz zawsze tak jak wygrywalam konkursy z maty, czy fizy, tak oblewalam teorie fizyczna. Chemia to byl zawsze moj czarny konik, nie jumam komplet nic i nie rozumiem potrzeby istniennia tego dzialu, natomiast z biologii np zawsze mialam 5, bo uwielbiam sie jej uczyc. Moge siedziec i uczyc sie biologii na przemian z historia, uwielbiam angielski (tylko i wylacznie angielski), zadania z fizy sa spoko, teoria nie jest moja dobra strona, chemia odpada, jakikolwiek inny jezyk niz angol jezt zlem, polski tylko jezeli chodzi o czesc ortograficzno-gramatyczno-skladniowa, pisanie prac i recytacja, historia w okolicach I-II wś, wos na etapie che, oraz komuny i biola w calosci. Powiedzcie mi kim ja jestem!:diabloti:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='bognik']
A na studiach nie wyobrażam sobie mieć chemii, fizyki czy matematyki :shake:
[/QUOTE]

a ja wyobrażam:diabloti: Nie ma to jak długie zimowe wieczory spędzone z cyferkami przed oczami:loveu::loveu::loveu::evil_lol: A potem żeby zasnąć to trzeba barany liczyć, mnożyć, całkować, obliczać trajektorię lotu i optymalizować ich ilość potrzebną do zaśnięcia:loveu::lol: A Ty wywiady możesz z nimi robić:eviltong:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='puzzle']Ja nie jestem humanistka, chociaz zawsze pisalam najlepsze prace, to przy przerabianiu epok ryczalam jak sie mialam tego wszystkiego uczyc:razz:. Scislowcem tez niestety nie jestem, chociaz zawsze tak jak wygrywalam konkursy z maty, czy fizy, tak oblewalam teorie fizyczna. Chemia to byl zawsze moj czarny konik, nie jumam komplet nic i nie rozumiem potrzeby istniennia tego dzialu, natomiast z biologii np zawsze mialam 5, bo uwielbiam sie jej uczyc. Moge siedziec i uczyc sie biologii na przemian z historia, uwielbiam angielski (tylko i wylacznie angielski), zadania z fizy sa spoko, teoria nie jest moja dobra strona, chemia odpada, jakikolwiek inny jezyk niz angol jezt zlem, polski tylko jezeli chodzi o czesc ortograficzno-gramatyczno-skladniowa, pisanie prac i recytacja, historia w okolicach I-II wś, wos na etapie che, oraz komuny i biola w calosci. Powiedzcie mi kim ja jestem!:diabloti:[/QUOTE]
jesteś nic, tak jak ja :evil_lol:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='LeCoyotte']a ja wyobrażam:diabloti: Nie ma to jak długie zimowe wieczory spędzone z cyferkami przed oczami:loveu::loveu::loveu::evil_lol: A potem żeby zasnąć to trzeba barany liczyć, mnożyć, całkować, obliczać trajektorię lotu i optymalizować ich ilość potrzebną do zaśnięcia:loveu::lol: A Ty wywiady możesz z nimi robić:eviltong:[/quote]
Ok, to Ty sobie mnóż, a ja będę zadawać pytania :diabloti:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='LeCoyotte']a ja wyobrażam:diabloti: Nie ma to jak długie zimowe wieczory spędzone z cyferkami przed oczami:loveu::loveu::loveu::evil_lol: A potem żeby zasnąć to trzeba barany liczyć, mnożyć, całkować, obliczać trajektorię lotu i optymalizować ich ilość potrzebną do zaśnięcia:loveu::lol: A Ty wywiady możesz z nimi robić:eviltong:[/quote]
Oj taaak ja już wole te barany liczyc, mnozyć calkowac niz robic z nimi wywiady:) Ja sobie wlasnie nie wyobrazam na studiach siedzieć nad ksiażkami z historii czy czegos rtym podobnego.. ścisłe przedmioty mają ten atut że jak się je zrozumie to potem juz niewiele brakuje do nauczenia się ich wystarczy tylko cwiczyc, cwiczyc i robic zadania i cwiczyc;d a nie kuć na pamięć fakty czy daty bo tegoz to nie znoosze..

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Matusz']Bognik, a ja myślałem, że Ty już na studiach :crazyeye::diabloti:

ja jestem na dziennikarstwie :diabloti:[/quote]
Chciałabym. Przeraża mnie obowiązkowa matura z matematyki, której pewnie nie zdam :roll:

A dziennikarstwo uwielbiam! Człowieku wiesz, co dobre! :diabloti:

Znasz może Międzyszkolne Regionalne Warsztaty Dziennikarskie prowadzone przez pana Mirosława Twaroga? Jest redaktorem pisma ,,Pod Wiatr". Ja tam dwa razy w miesiącu się ''szkolę''. Właśnie skończyliśmy etap prasowy, przechodzimy do radiowego :razz: Potem będzie tv :multi:

[B]madzior_ka [/B]- ja bym chciała lubić ścisłe przedmioty (bo lubić to rozumieć) :mad:

[B]Justa[/B] - sorry za off'a :oops:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='bognik']Chciałabym. Przeraża mnie obowiązkowa matura z matematyki, której pewnie nie zdam :roll:

A dziennikarstwo uwielbiam! Człowieku wiesz, co dobre! :diabloti:

Znasz może Międzyszkolne Regionalne Warsztaty Dziennikarskie prowadzone przez pana Mirosława Twaroga? Jest redaktorem pisma ,,Pod Wiatr". Ja tam dwa razy w miesiącu się ''szkolę''. Właśnie skończyliśmy etap prasowy, przechodzimy do radiowego :razz: Potem będzie tv :multi:

[/quote]
[COLOR=Navy][B]
mnie też by przerażała... uwierz :diabloti: nawet nie poszedłbym na nią :evil_lol: gdybym miał ją...

może i wiem co dobre, ale jak się uda to zmieniam...:diabloti::loveu: na to co kocham bardziej:loveu:

a nie słyszałem nic o tych warsztatach, ale pewnie dobra rzecz ;)

tele:loveu: wybacz nam offa :oops:[/B][/COLOR]

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

Dziękuję za gratulacje :loveu: Sama nie mogę w to uwierzyć !

[quote name='Katerinas']
[SIZE="1"]jeza.... a co ma fizyka do weterynarii[/SIZE] :-o[/QUOTE]

Pewnie to samo, co negocjacje, bioetyka, informatyka, agronomia.. i wiele wiele innych :loveu:
Tak naprawdę dopiero na III roku zaczynają się przedmioty, które na cokolwiek mi sie przydadzą w przyszłym zawodzie.

Tak po krótce u jaszczurki w porządku, zarośnięta jak las liściasty, zazdrosna, bezczelna, wiecznie głodna, napalona na piłkę - standard ;)

A ja znikam, bo od jutra nowy semestr.. Nowy semestr oznacza wracanie codziennie do domu prawie po nocy + masę nauki + resztki czasu dla życia uczuciowo-towarzyskiego.
Postaram się od czasu do czasu napisać, a z nadejściem cieplejszych dni może i jakieś fotki:multi:

Trzymajcie się kochani ciepło :loveu:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Justa']Uwaga uwaga !


[B]ZDAŁAM FIZYKĘ ![/B]

Mówcie mi studentko II semestru Wydziału Medycyny Weterynaryjnej SGGW w Warszawie.

Chcieć to móc ;)[/quote]


gratulacje pani naukowcu :cool3: a po cóż fizyka na weterynarii :hmmmm: to tak samo-jak po co filozofia na zootechnice :eviltong:

ale super, Justynko, moje gratki :thumbs: i od Twojej suki tez :diabloti:

Link to comment
Share on other sites

No to gratulacje srtudentko II semestru!!!! I współczuje, ze już ci sie ten II semestr zaczyna ja mam jeszcze wspaniałą wolna koncowke tego tygodnia i dopiero od przyszego moj II semestr rusza pełną parą, choc tez widzac po planie moze byc cięężko i dluugo ale jak sama mówisz chcieć to móc...

Co do tej fizyki to mimo wszystko wydaje mi sie ze ma wiecej wspolnego z weterynaria niz np komunikacja lub psychologia zawodowa z inzynierią biomedyczną hehe... ale mam tez ciekawsze przedmioty jak wlasnie biochemie czy biofizyke, z ktorej bedzie trzeba zdac egzamin....:/

Link to comment
Share on other sites

Gratulejszyn:loveu: i popieram Agnes:diabloti:

Fizyka na weterynarii jest dlatego, ze byc powinna. Studenci powinni byc nauczeni podstaw dzialania maszyn i urzadzen takich jak np. RTG. Problem w tym, ze nikogo nikt nie uczy ich dzialania, w efekcie nauczyciele ucza tego co sami umieja, wiec pojawia sie rozszerzona powtorka rozszerzonej powtorki z liceum, ktora w podstawie wystepowala na etapie gimnazjum;)...

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...