Jump to content
Dogomania

czarna jaszczurka Galina


Justa

Recommended Posts

  • Replies 5.7k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

[quote name='LeCoyotte']No to super, że jednak ten hills przypasił:cool3: Robiliście na to jakieś nowe testy? To się daje psu karmę do zjedzenia i czeka na jakies objawy? Czy jak to wygląda:hmmmm:[/QUOTE]

Tak robiliśmy testy - biorezonansem.
Na ten cały osprzęt kładzie się próbkę jedzenia w słoiczku, a do psa zbliża się taki metalowy drucić który sie giba z góry na dół oraz na boki. Jak giba sie na boki znaczy, że pies nie wykazuje reakcji alergicznej, jak z góry na dół reakcja jest.
Nie wiem dokładnie jak to działa - to medycyna niekonwencjonalna, ale tyle razy ile testy robione - sprawdza się ! :multi:

Do wtorku mają dostarczyć nam wór karmy :diabloti:

Dziękuję wszystkim za trzymanie kciuków :loveu:

PS. Znów pada biały shit :angryy:

Link to comment
Share on other sites

No to super baaardzo sie ciesze, że Galince lepiej i już wiecie co i jak, a no i gratulacje za cwiczenia z chemi:))) I powodzenia w dalszych egzaminach, ja dzisiaj miałam z anatomi ale akurat na fajne pytania trafiłam, wieć myślę, że będzie dobrze, a w czwartek chemia i tez 'prawie' I semestr bedzie z górki chociaz jeszcze kilku wyników brak.. no ale znowu nie na temat pisze;)

Link to comment
Share on other sites

Jaszczurka bez zmian, a to bardzo dobrze wróży - zero drapania, rzygania i latania na dwór po nocy :mdleje:
Wór żarcia będzie dopiero we wtorek, na razie je zrewolucjonizowane mokre żarcie i jest w porząsiu :cool3:

A u mnie cudnie. mrucznie i roszkosznie :cool1:
Jutro mam egzamin :diabloti: ale w zasadzie czuje jakby już były ferie.. :eviltong:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Justa']Tak robiliśmy testy - biorezonansem.
Na ten cały osprzęt kładzie się próbkę jedzenia w słoiczku, a do psa zbliża się taki metalowy drucić który sie giba z góry na dół oraz na boki. Jak giba sie na boki znaczy, że pies nie wykazuje reakcji alergicznej, jak z góry na dół reakcja jest.[/QUOTE]

to brzmi jak jakieś czary:-o:evil_lol:

powodzenia na ostatnim egzaminie:cool3:

Link to comment
Share on other sites

Dziękuję wszystkim i każdemu z osobna za kciuki, ale szczerze mówiąc bawiłam się w snajpera :evil_lol: Jeszcze dwa podejścia mam jak coś..
W poniedziałek egzamin z chemii - a tak mi się nie chce uczyć jak.. :shake:

[B]anetko[/B], jak skończy nam się mozliwość karmienia jakąkolwiek suchą karmą, to będziemy odczulać - na kurczaka, soję i wieprzowinę :roll: raczej na samym indyku to trochę mało zbilansowana dieta, więc cięzko by było..

Link to comment
Share on other sites

E tam gdzie tam gdzie najgorsze taka chemia czy fizyka 1000 razy lepsza od historii czy np WOSU lub jakiegokolwiek innego bardziej humanustycznego przedmotu:) Ja dzisiaj strzelałam sobie na teście z histori informatyki - smiesznie było;d Ale materiałoznawtswo udalo sie zaliczyc, a egzamin z chemi w czwartek i ciężko to widze bo kompletnie ni wiemy czego sie spodziewac wiec chyba zaczne sie uczyc na II termin...

Link to comment
Share on other sites

[quote name='madzior_ka']E tam gdzie tam gdzie najgorsze taka chemia czy fizyka 1000 razy lepsza od historii czy np WOSU lub jakiegokolwiek innego bardziej humanustycznego przedmotu:) Ja dzisiaj strzelałam sobie na teście z histori informatyki - smiesznie było;d Ale materiałoznawtswo udalo sie zaliczyc, a egzamin z chemi w czwartek i ciężko to widze bo kompletnie ni wiemy czego sie spodziewac wiec chyba zaczne sie uczyc na II termin...[/QUOTE]

daj spokój, historii i woku zwykle uczą nauczyciele, którzy są mało rozgarnięci więc na moim poziomie wiedzy- nie wiem nawet kto był pierwszym czy ostatnim królem polski :evil_lol:, a z dat znam bitwę pod grunwalnem i chrzest polski:evil_lol:- dostaję na półrocze oceny pokroju 3-4 ;)

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Justa']A my mówimy tu o zakresie wiedzy LO? :diabloti:[/quote]
Jeżeli o mnie chodzi to tak. W dodatku chemia podstawowa :razz:
A na studiach nie wyobrażam sobie mieć chemii, fizyki czy matematyki :shake:

Ja jestem humanistką i w planach mam dziennikarstwo :eviltong:

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...