Jump to content
Dogomania

DZIEŃ PSA "Psiejsko - Czarodziejsko w Silesia City Center"


JOMA

Recommended Posts

[CENTER][B][COLOR=red]Jest już nowy grafik[/COLOR][/B] [/CENTER]

[CENTER]- proszę zaglądać, sprawdzać i dać mi znać kto jeszcze chętny ;)

[B]Zapraszam Domki[/B] [B]Tymczasowe - niefundacyjne[/B], bo lista rezerwowa pusta a do soboty wszystko może się jeszcze zadziać.[/CENTER]

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Daria_13']malawaszka napisz o DT do uemki, albo do wiewiórki...[/quote]


nie da sięwysłać pw do UeMki - wyskoczyło mi, że Ona nie przyjmuje pw - nie, ze ma przepełnioną skrzynkę, tylko, ze nie przyjmuje :niewiem: Daria masz może inny kontakt? albo możesz spróbować Ty wysłać Jej ten wątek szczeniaczków?

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Vannes']Ja mogę wziąźc jakieś psiaki do opieki. Widziałam że 4 nie majja opieki. Mogę wziąźć któregoś ; )[/quote]
Vannes, Ty nie możesz decydować o tymczasie, a mam nie ma jak się zajmować szczeniakami, zwłaszcza, że one nie powinny być oddzielane od matki. Na temat tymczasu może wypowiadać się tylko Twoja mama, a wiesz ile było problemów z Kokainą. Po prostu teraz nie macie warunków na przyjmowanie tymczasów. Ztreszta, u mnie jest na tymczasie jeszcze ten kot z brokatem.:roll:

Link to comment
Share on other sites

Joma dziś dopiero wyszłam ze szpitala po operacji, niestety nie będzie mnie na akcji :-(:-(:-(
Kuba123 daj znać czy w niedziele będziesz i możesz przywieść Daktyla od muro??? Jak coś to ja go tylko przywioze i odbiore....
muro będziesz w niedziele???

Link to comment
Share on other sites

Przepraszam za zaśmiecanie,ale każda minuta dla tego psa,to minuta niesamowitego bólu.Może ktoś pomoże :( Usuną posta jutro.

[URL="http://www.dogomania.pl/forum/f28/terier-maly-edek-bardzo-cierpi-potrzebny-specjalista-pieniadze-na-operacje-148792/#post13149049"][B]http://www.dogomania.pl/forum/f28/terier-maly-edek-bardzo-cierpi-potrzebny-specjalista-pieniadze-na-operacje-148792/#post13149049[/B][/URL]

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...