Jump to content
Dogomania

OKOLICE SZCZECINA.ZAMKNIĘTA SUNIA I 6 MlODYCH NA STRYCHU STODOLY-MAMA NIE ŻYJE!!!


Holly1

Recommended Posts

  • Replies 432
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

[quote name='Charly'][quote name='ARKA']Ooo! To moze mu zaproponuj swoj tymczas,Filipka-"pozostanie w rodzinie" czy nie cudownie?

:helo::helo::helo:[/quote]

Po pierwsze, Kajtka nie wydalabym przez kogos kto zachowuje sie no powidzmy; jak 'maly jasio' i na oslep wyma****e szabelką i nie wzbudzil na tyle mojego zaufania abym mu powierzyla jakiegokolwiek psa-rozczarowal mnie. Po drugie Kajtek wazy 12 kg wiec nie spelnia kryteriow:p

Link to comment
Share on other sites

[quote name='bugar77']Arka naucz sie czytac::

Mojej [B][COLOR=red]may[/COLOR][/B] koleżanka chce [SIZE=4][COLOR=red][B]latrelka[/B][/COLOR][/SIZE]!!!

[COLOR=red][B]Gzdies[/B][/COLOR] chodziła do szkoły???? Kambodża, czy Mongolia?[/quote]


To dałeś kolejny popis :evil_lol::evil_lol::evil_lol:

Link to comment
Share on other sites

Po raz kolejny żali mi wszystkich tych , którzy byli przeciw adopcji niemieckiej....

Ciekaw jestem jak by emilia zostawiła by psy w polsce to co by z nimi było..???

Pewnie by padły...

Na tym kończe to, ten cały wątek..

osoby zainteresowane dalszym losem 6 piesków pisać na priva, chetnie zaloze stronke o nich i podam wam link

Pozdrawiam

Link to comment
Share on other sites

[quote name='bugar77']Po raz kolejny żali mi wszystkich tych , którzy byli przeciw adopcji niemieckiej....

Ciekaw jestem jak by emilia zostawiła by psy w polsce to co by z nimi było..???

Pewnie by padły...

Na tym kończe to, ten cały wątek..

osoby zainteresowane dalszym losem 6 piesków pisać na priva, chetnie zaloze stronke o nich i podam wam link

Pozdrawiam[/QUOTE]

Taaa, pod opieka jaką mają padłyby pewnie szybciej niż na stychu... Polska To nie tylko "twoje podwórko", tu też żyją dobrzy i hojni ludzie. Wystarczy przyjrzec sie temu, co zrobiła Emilia :lol:

No przykro, ale my wolimy wiarygodne źródła informacji. Relacje Emilii nam wystarczą.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='bugar77']Po raz kolejny żali mi wszystkich tych , którzy byli przeciw adopcji niemieckiej....

Ciekaw jestem jak by emilia zostawiła by psy w polsce to co by z nimi było..???

Pewnie by padły...

[/quote]
Tak, setki tysiecy psow pada w Polsce bo domow nie znajduja,nie bredz. I uwazaj co piszesz, bo nasza cierpliwosc sie chyba juz skonczyla. Mimo,ze szkol w Kambodzy(a ktos tu pisal o rasizmie) nie konczyles, to jestes pelnoletni i za swoje slowa odpowiadasz,SAM.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='ARKA']... u jakiejs Sandry.[/quote]

U tej Sandry Arko, u [COLOR=red][B]TEJ! [/B][/COLOR]
[COLOR=red][B][COLOR=black]Bo[/COLOR] ta [COLOR=black]Sandra jest beee[/COLOR][/B][/COLOR]

Dawidzie nie bój się, Sandra nie chce cie prosić o pomoc:cool3:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='bugar77']emilio cytuję twoją WYPOWIEDZ " zgodzilam sié z wlasnej woli przekazac psy pod opieké fundacji Canis Gracia."

jA JUż MIAłEM OSOBIśCIE PRZYGOTOWANE PAPIERY Z DONIESIEN DO PROKURATURY O POPEłNIENEI PRZESTEPSAT, WIEC NIE GADAJ MI ZE Z WLASNEJ WOLI.[/quote]

Sprawa zostałaby umorzona lub odmówiono by Ci jej wszczęcia. Nie ma żadnych podstaw do tego, żeby stawiać Emilii jakiekolwiek zarzuty.

Link to comment
Share on other sites

Emilia zgodziła się oddać psy z własnej woli, tylko dlatego, że przedsatwiciel Funadcji, w przeciwieństwie do Ciebie nie atakował Jej tylko uwarygodnił działania Fundacji.

Od dobrej woli Emilii zależało to, czy odda Ci psy. Na drodze prawnej (karnej lub cywilnej) miałbyś znikome szanse na ich wyegzekwowanie.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='bugar77']Jesteś dla mnie żenującą osobą... Żygać mi się chce jak czytam twoje posty... Jest mi ciebie ŻAL...

Spękałaś dziś i nie wypieraj się że z własnej woli, bo dobrze wiesz co ci groziło za to co zrobiłaś... Osobiscie pojade do Sierakowa, jeżeli nie wydadza nam psów to od razu wniosek do prokuratury i bedziesz juz miała po Iralndi[/quote]
bugar powiem ci co o tobie myślę jak"swój do swojego"-żałosny jesteś dzieciak i żygać mi się chce ,gdy czytam twoje posty.czy ty się wogóle dziecino znasz na przepisach dotyczących zwierząt? :diabloti:

jeśli ktoś"pękał" na tym wątku to tylko ze śmiechu na skutek twojej żenującej dziecinady jaką odstawiałeś i poziomu znajomości prawa...:diabloti:

Link to comment
Share on other sites

bulgar a ja chcialam podziekowac ci ze zaczales pomagac tym psom i rowniez dzieki tobie zostaly uratowane.mysle ze za malo wyraznie podkresliles ze od poczatku miala sie nimi zajac fundacja.Nie mozna od razu najezdzac na ludzi jak sie tam nie jest na miejscu i nie wie wszystkiego ale niektorzy to lubia ,nagonka jest zawsze najlatwiejsza .poza dogomania rowniez mozna pomagac wiec sie nie przejmuj,rozgoryczenie rozumiem.mam nadzieje ze odezwiesz sie na watku czy wlascicelka psow poniosla jakas kare.

Link to comment
Share on other sites

bugar77-i inni dogomaniacy nie powinni sie obrazac, gdyz jezeli kochaja zwierzeta i pragna im pomoc ,nie powinno ich stac na fochy i obrazania:shake:,
ale zaabserwowalam ,ze w swiatku osob z ochrony zwierzat ,nie tylko w naszym kraju ciagle dochodzi do sprzeczek zupelnie niepotrzebnych:shake:,oczywiscie w tym tumulcie zawsze cierpia te biedne ,nikomu niechciane przez los pokrzywdzone zwierzeta:placz:
Dlatego wspolpraca,kompromisy to najlepsze lekarstwo dla dzaialnosci zwiazanej z ochrona zwierzat.

[URL="http://www.zwierzakiuwandy.ovh.org"]www.zwierzakiuwandy.ovh.org[/URL]

Link to comment
Share on other sites

Jaką karę poniesie właścicielka psów, skoro nawet raptownie wersja śmierci suni została
zmieniona?
Wczoraj podczas wizyty u mnie w domu p.Dawid przy funkcjonariuszu policji i dwóch innych osobach jemu towarzyszących oświadczył, że sunia zmarła na raka.
Od właścicielki natomiast otrzymał umowę przekazania piesków jemu na własność, co było podstawą interwencji policji.
Ja nie zamierzam tego komentować, ale kochani dogomani (jeżeli tak mogę się do Was zwrócić) znacie cały ten wątek i co Wam będę pisać.
Na p.Dawida nie potrafię się nawet gniewać. Podałam Panu rękę, a to coś znaczy!
Moja żadna córka nie ma przekonań rasistowskich jak þan to pisze - zapewniam.
Od dziecka przygarniały bezdomne psy, a na bazarze z litości kupiłyśmy 4 sponiewierane
zamkniete plastrem w skorupie żółwie.
Panu z całego serca życzę, aby na nowo podjął Pan naukę na tych studiach. Przyzna mi Pan kiedyś rację.

Chciałam jeszcze podziękować "majqa" za ciepłe słowa pocieszenia skierowane do mnie - przydały sie i innym dobrym osobom na tym wątku.
Zyczę Wam i Waszym podopiecznym dużo zdrowia i spełnienia marzeń, dla wszystkich piesków i innych zwierzątek szczęśliwe, ciepłe domki!

Link to comment
Share on other sites

zycia suczce sie nie zwroci:shake::-(
ale zgodnie z prawem i ochrony zwierzat,nalezaloby ukarac osobe/y winne tej psiej tragedii,gdyz kary beda zawsze odstrastzaly przyszlych przestepcow.
kara moze byc :kara pieniezna na rzecz TOZ,pieniadze na rzecz fundacji czy schroniska,ilosc godzin do przepracowania w schronisku,zakaz trzymania psow
oraz podanie przyczyna smierci suczki ,gdyz na raka sie tak szybko nie umiera.Nalezaloby zrobic sekcje,jezeli pies nie poszedl do przerobki na olej maszynowy,odpad idzie na nawozy rolne:angryy:tzw.utalizacji.Spalenie zwlok zwierzat za drogo kosztuje

[URL="http://www.zwierzakiuwandy.ovh.org"]www.zwierzakiuwandy.ovh.org[/URL]

Link to comment
Share on other sites

Do wszystkich dogomanów:

Chciałbym serdecznie przeprosić wszystkich za moje głupie teksty i obrazy innych ludzi..

Nie potrafię tego wytłumaczyć dlaczego obraziłem kilkoro ludzi na tym forum! Może dlatego że po prostu bardzo kocham te psy i byłem strasznie zdenerwowany i zły.. To pewnie przez te nerwy w które w tamtych chwilach nie potrafiłem opanować..

Jestem jeszcze młody i niedoświadczony ale wiem jedno że chce pomagać zwierzęta .

Najgorętsze przeprosiny nalezą sie Sandrze i Emilii. Drogie dziewczyny chciałbym was za to przeprosić serdecznie.

P.S Wszelkie moja oskarżenia przeciwko Sandrze okazały się nie prawdą i za to chciałbym Ciebie przeprosić

Oby takie sytuacje więcej się nie powtórzyły

Pozdrawiam wszystkich

Link to comment
Share on other sites

[quote name='bugar77']Do wszystkich dogomanów:

Chciałbym serdecznie przeprosić wszystkich za moje głupie teksty i obrazy innych ludzi..

Nie potrafię tego wytłumaczyć dlaczego obraziłem kilkoro ludzi na tym forum! Może dlatego że po prostu bardzo kocham te psy i byłem strasznie zdenerwowany i zły.. To pewnie przez te nerwy w które w tamtych chwilach nie potrafiłem opanować..

Jestem jeszcze młody i niedoświadczony ale wiem jedno że chce pomagać zwierzęta .

Najgorętsze przeprosiny nalezą sie Sandrze i Emilii. Drogie dziewczyny chciałbym was za to przeprosić serdecznie.

P.S Wszelkie moja oskarżenia przeciwko Sandrze okazały się nie prawdą i za to chciałbym Ciebie przeprosić

Oby takie sytuacje więcej się nie powtórzyły

Pozdrawiam wszystkich[/quote]


I bardzo ładnie z twojej strony! Trzeba schować nerwy do konserwy i chciec współpracować! Razem zawsze zdziała się więcej aniżeli w pojedynkę!
Pozdrawiam

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...