Jump to content
Dogomania

OKOLICE SZCZECINA.ZAMKNIĘTA SUNIA I 6 MlODYCH NA STRYCHU STODOLY-MAMA NIE ŻYJE!!!


Holly1

Recommended Posts

[quote name='Nina123']Jaką karę poniesie właścicielka psów, skoro nawet raptownie wersja śmierci suni została
zmieniona?
Wczoraj podczas wizyty u mnie w domu p.Dawid przy funkcjonariuszu policji i dwóch innych osobach jemu towarzyszących oświadczył, że sunia zmarła na raka.
Od właścicielki natomiast otrzymał umowę przekazania piesków jemu na własność, co było podstawą interwencji policji.
Ja nie zamierzam tego komentować, ale kochani dogomani (jeżeli tak mogę się do Was zwrócić) znacie cały ten wątek i co Wam będę pisać.
Na p.Dawida nie potrafię się nawet gniewać. Podałam Panu rękę, a to coś znaczy!
Moja żadna córka nie ma przekonań rasistowskich jak þan to pisze - zapewniam.
Od dziecka przygarniały bezdomne psy, a na bazarze z litości kupiłyśmy 4 sponiewierane
zamkniete plastrem w skorupie żółwie.
Panu z całego serca życzę, aby na nowo podjął Pan naukę na tych studiach. Przyzna mi Pan kiedyś rację.

Chciałam jeszcze podziękować "majqa" za ciepłe słowa pocieszenia skierowane do mnie - przydały sie i innym dobrym osobom na tym wątku.
Zyczę Wam i Waszym podopiecznym dużo zdrowia i spełnienia marzeń, dla wszystkich piesków i innych zwierzątek szczęśliwe, ciepłe domki![/quote]

Z całego serca chciałbym Panią przeprosić za nie potrzebne kłopoty, które Pani sprowadziłem...
Ja jestem jeszcze młodym człowiekiem, niedoświadczonym, który jeszce nie zna życia tak dokładnie jak Pani.

Pozdrawiam Paniąi Pani rodzinę

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 432
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

[quote name='Kida i Olo']A, przepraszam jeśli nie doczytałam czegoś na wątku; mam pytanie. Czy umowę przekazania psów podpisałeś przed czy po śmierci matki szczeniąt? (mam nadzieję, że po, inaczej właścicielka nie ponosi praktycznie żadnej winy).[/quote]

nie martw się o to bo to było, a umowa tu nic nie zdziała bo kopie włascicielki ma ja bo jej porostu nie dałe :D:P

Link to comment
Share on other sites

[quote name='bugar77']Do wszystkich dogomanów:
Chciałbym serdecznie przeprosić wszystkich za moje głupie teksty i obrazy innych ludzi..(...)[/quote]
[B]I o to chodziło !!![/B] Każdy popełnia błędy, nie ma nieomylnych za wyjątkiem durni. [B]Zaplusowałeś Bugar!!![/B] :thumbs:To wymagało klasy, każdy z nas nad nią pracuje, całe życie zresztą.

[COLOR=red][B]Emilio [/B][/COLOR]po raz wtóry wielkie buziaki dla Ciebie. :loveu: Od początku do końca byłaś sobą, [B][COLOR=red]Kochany Skarbie !!![/COLOR][/B] :loveu: Ucałuj [B][COLOR=red]Mamę[/COLOR][/B], :loveu: jej musiało być najciężej...i [B][COLOR=red]Ona[/COLOR][/B] wykazała się największą wyrozumiałością !!! Tu nie trzeba szlifować klasy, przed nią właśnie chylę czoła !!!!!!!!!
[B]Sztuką jest wybaczać[/B], uwierz proszę i zrób to !!! To nie uwłacza,
a jedynie wzmacnia !!! [B]Prawda i serce obronią się same !!!!!!!!!!! :loveu:[/B]

Link to comment
Share on other sites

Jestem tu nowa i dopiero teraz przebrnęłam przez cały wątek:crazyeye:
[B]bugar77 [/B]dziękuje Ci, że zareagowałeś na krzywdę psiurków, tylko bardzo mi się nie podoba, że osoby, bez których za żadne skarby nie uratowałbyś psiurków zmieszałeś z błotem:shake:
Przyznam, że na sam koniec przyzwoicie postąpiłeś przepraszając wszystkich, którzy brali w tym wątku udział, a w szczególności [SIZE=5][COLOR=lime]Emilię, [SIZE=2][COLOR=#000000]która tak samo jak Ty pokochała te psy, a Ty myślałeś tylko o sobie...i zrobiła BAAAARDZO DUŻO dla nich, mimo tego, że mieszka tak daleko...A że nie chciała ich wydać (na początku) nie wiadomo komu, to się w cale nie dziwie, bo znam trochę rodzin niemieckich, które mają psy i te psy wcale fajnie nie mają...Oczywiście sa traktowane jak najbliższa rodzina i często nazywane synusiami lub córeczkami, ale ...np. siedzą całe dnie w samotności, bo jak wiemy niemcy to pracowity naród i większość czasu spędzaja w pracy, we własnych firmach etc...(nie wspominając, że mogłyby trafić w kompletnie niepowołane ręce np.jako "materiał"doświadczalny) [/COLOR][/SIZE][/COLOR][/SIZE]
Więc nie dziwię się Emilii, że się bała je wydać, a to tylko świadczy o jej dojrzałości i odpowiedzialności.
Obraziłeś tak samo [SIZE=5][COLOR=lime]Sandrę,[SIZE=2][COLOR=#000000]która nie zasługuje na takie traktowanie, bo ona zapierdziela jak wyścigówka, aby zadbać o Zwierzęta, o te, które ma pod swoją opieką i dodatkowo pomaga innym, a to, że Prosi wszędzie, gdzie może o jakąkolwiek pomoc dla Zwierząt, to powinieneś Ją za to podziwiać, a nie ganić, bo nie każdy miałby ochote i odwagę to robić, a Sandra się poświęca i to w całości i świdczy o niej jak najlepiej, że nie siedzi z założonymi rękoma...[/COLOR][/SIZE][/COLOR][/SIZE]

[B]bugar77 bardzo się ciesze, że choć na sam koniec pokazałeś, że potrafisz się przyznać do błędu i potrafisz zachować się jak prawdziwy mężczyzna [SIZE=4][COLOR=red]BRAWO!!![/COLOR][/SIZE][/B]

[B][SIZE=5][COLOR=lime]EMILIO, SANDRO- POKŁONY I WIELKI SZACUNEK W WASZĄ STRONĘ[/COLOR][/SIZE][/B]

Link to comment
Share on other sites

Bugar, cieszé sié, ze sié opamiétales, kiedy myslalam, ze juz nic z tego nie bédzie.
To ladny gest i doceniam to naprawde, ale uwazam, ze to choc dobry, dopiero pierwszy krok Twojej rehabilitacji.

Za duzo zostalo powiedziane i, jak Majqa zauwazyla, nie wymaze sié tego z pamiéci. Bardzo chcé wierzyc, ze Twoje slowa sá teraz szczere - zalezy mi na kazdym DOBRYM dogomaniaku, ze wzglédu na dobro psów.

Nie slowa, lecz czyny pokazá reszté... Reszta nalezy do Ciebie Bugar i szczerze zyczé Ci rozwagi i pomyslnosci na tej drodze.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Holly1']I co ?jakie wieści?Bugarr napisz coś, dojechały szczęśliwie na miejsce? jak tam nowi właściciele. Czekamy na jakieś info.:???:[/quote]


bugar77, czekamy na informacje, przeprosiny to za mało, stanowczo za mało. Czy na pewno wiesz gdzie powędrowały szczeniaczki??? :???: :???: :???: :???:

Link to comment
Share on other sites

Wiéc szczeniaki pojechaly w srodé do Niemiec. Jeszcze przedtem, mialam kilka rozmów z organizacjá Canis Gratia i podano mi imié i nazwisko pani, nr tel i adres strony www miejsca, gdzie 3 z nich mialy trafic (kolejne 3 do podobnej organizacji).

Nie znam niemieckiego, ale jesli ktos mógby pomóc, podobno kazdy pies tam przebywajácy jest dokladnie opisany i sá info dotyczáce postépów w socjalizacji itp.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...