Jump to content
Dogomania

OKOLICE SZCZECINA.ZAMKNIĘTA SUNIA I 6 MlODYCH NA STRYCHU STODOLY-MAMA NIE ŻYJE!!!


Holly1

Recommended Posts

Guest Elżbieta481

Charly-jeżeli nie rozróżnisz pytania o podanie nazwy tej fundacji od tłumaczenia się to juz Twój problem!Ani wiesz czy jestem zaangażowana czy nie więc daruj sobie.
Pytałam o dane fundacji bo nie sądziłam,że sa to ściśle tajne informacje,dostępne tylko niektórym wybrańcom.
Rozumiem więcej nie spytam!Słowo!
Elżbieta

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 432
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

[quote=bugar77;9652557[B][SIZE=5][COLOR=red]]Fundacja Canis Gracia e.V.[/COLOR][/SIZE][/B]

jak umierała matka, to moja fundacja była w trakcie załątwiania domów, kiedy już je załatwiły to Emilia nie chce oddać psó, bo sie boi, czeg???
pytam czego sie boi???? skad ja jako wlascicel psow moge miec pewnosc ze jak emila odda te psy w polsce to beda miały dobrze??? skad? moze trafia one zle miejsce gdzie szybko zgina[/quote]


Moze teraz jest bardziej widoczna ta nazwa dla wszystkich.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='xxxx52']biedne pieski :placz::placz::placz: ...[/quote]

xxxx52, jeśli znasz pełną nazwę tej fundacji i jej adres, to błagam przyślij mi, bo tu ubolewanie nic nie zmieni. Uważam, że trzeba sprawdzić, a nie wierzyć na słowa. Mogę sprawdzić, ale na razie nie znam nawet poprawnej, pełnej nazwy fundacji.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='ziutabenia']xxxx52, jeśli znasz pełną nazwę tej fundacji i jej adres, to błagam przyślij mi, bo tu ubolewanie nic nie zmieni. Uważam, że trzeba sprawdzić, a nie wierzyć na słowa. Mogę sprawdzić, ale na razie nie znam nawet poprawnej, pełnej nazwy fundacji.[/quote]


Czy wy tylko udajecie , czy faktycznie nawet te wielkie litery sa dla was za male??:crazyeye:


[SIZE=6][COLOR=#ff0000][B]Fundacja: Canis Gracia e.V.[/B][/COLOR][/SIZE]
[B][SIZE=6][/SIZE][/B]
[B][COLOR=#ff0000]Napisz ,co jeszcze ci potrzeba do kontaktu z nimi?? Zyciorys tej pani i 3 zdjecia?? Podanie z prosba ??[/COLOR][/B]

Link to comment
Share on other sites

przepraszam że to napisze - ale odnoszę wrażenie że tylko ludzie z dogomanii mogą pomagać psom - i to nie wszyscy - tylko wybrani

jak to czytam to mi to już zahacza o drugą wojnę światową... niemcy diabły itp hehehe

żenada

Link to comment
Share on other sites

[quote name='GoWa']Inna jest pisownia

[SIZE=4][B]Canis Gratia e. V.[/B][/SIZE]
[B][SIZE=4][SIZE=2]http://zergportal.de/baseportal?htx=/zergportal.de/tiere/Hunde&Admin_Id==1607[/SIZE][/SIZE][/B][/quote]

Może niektórym nazwisko więcej powie: [B]Agnieszka Draabe[/B]
Mam podac linki do informacji o tym co robi?

Link to comment
Share on other sites

[quote name='lukann']przepraszam że to napisze - ale odnoszę wrażenie że tylko ludzie z dogomanii mogą pomagać psom - i to nie wszyscy - tylko wybrani

[/quote]

Pomagac moze kazdy ale zajmowac adopcjami tylko wybrani:evil_lol:A myslisz, ze np. w Niemczech kazdy moze zajmowa sie adopcjami?:roll:

Link to comment
Share on other sites

no Ty jak mniemam jesteś wybrana/y???

:evil_lol::evil_lol:

no to jestem spokojna o psiaki w Polsce

europo ucz się od nas hehe

to mój ostatni post tutaj - mam dość tej szarpaniny

Bugar - niech Cię nie zniechęca ta drużyna sprawiedliwych

rób swoje - uważam że jesteś swietnym człowiekiem

pozdrawiam
Anka

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Selenga']Może niektórym nazwisko więcej powie: [B]Agnieszka Draabe[/B]
Mam podac linki do informacji o tym co robi?[/quote]

Jakos dopiero dzisiaj burgan ''wydusił' z siebie(nawet nie umial poprawanie napisac nazwy organizacji, ktora podobno preprezentuje)nazwe organizacji; [B][SIZE=4]Canis Gratia e. V.[/SIZE][/B]
[B][/B]

Link to comment
Share on other sites

[quote name='lukann']no Ty jak mniemam jesteś wybrana/y???

:evil_lol::evil_lol:

no to jestem spokojna o psiaki w Polsce

[B]europo ucz się od nas hehe[/B]

[/quote]

:evil_lol: Nie droga Aniu, my sie bardziej doksztalacamy tylko, glupkami nie jetesmy.;)
W Niemczech trzeba miec pozwolenie aby robic adopcje, polska ustawa o ochronie zwierząt i nie tylko, tez nie jest az taka zla i pewne rzeczy reguluje, jasno reguluje, zapewniam;)
Mam nadzieje, ze w tyle nie pozostaniesz?

Link to comment
Share on other sites

[quote name='xxxx52']bugar77-uwazam ,ze powinnes podac nazwe tej organizacji ,gdyz ona jest bardzo znana,i sie ciesze ,ze do niej nalezysz:lol:

[URL="http://www.zwierzetauwandy.ovh.org"]www.zwierzetauwandy.ovh.org[/URL][/QUOTE]
Jak rozumiem sama wczesniej wiedzialas o jaka organizacje chodzi, dlaczego sama, pare dni temu, nie zadzwoniłas do nich, nie napisałas co maja robic tylko też jeczałas jak bugar? A moze nie bylas pewna o kogo chodzi dokładnie?

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Kida i Olo']Ja wciąż czekam na odpowiedź na moje pytanie:


Jeśli chodzi o to, że psy są wywożone do Niemiec - osobiście ogółem nie widzę w tym nic złego (mówię to, bo niektórzy nie przeczytali ze zrozumieniem mojego postu). Jednak w tym wypadku widzę - dlaczego w Niemczech muszą szukać domu [B]ZDROWE, MŁODE PSY[/B], które z pewnością znalazłyby dom w Polsce, a nie jakieś starsze, okaleczone, które w swoim DT/ schronie siedzą miesiącami i domku nie mogą znaleźć?[/quote]

wiesz kida...u nas od jakiegos miesiąca szukamy chocby dt dla 2 podrośnietych, zdrowych aczkolwiek bojących się ludzi szczeniaków, które siedzą w stodole - myślisz, ze ludzie walą drzwiami i oknami, żeby je zabrac albo pomóc???? nie, zero odzewu - więc nie mów, ze te psy znajdą dom w Polsce - moze i znajdą, pytanie - kiedy!

Bugar- podaj Emilii namiary na kogoś z tej fundacji - niech sobie na spokojnie porozmawiają i wtedy Emilia podejmie decyzję.
Emocje nigdy nie są dobrym doradcą, więc policzcie do 10 i zacznijcie jeszcze raz. My z Kielc sporo psów wyadoptowywaliśmy do Niemiec i jakoś wszystkie żyją, a jeden z domków zdawał telefonicznie relacje nawet z tego jaki kolor kupy był w tym dniu...więc nie generalizujcie wszystkich i wszystkiego tylko rozmawiac trzeba.;)

o tej fundacji znalazłam wątek na dogo:
[url]http://www.google.pl/url?sa=t&ct=res&cd=4&url=http%3A%2F%2Fwww.dogomania.pl%2Fforum%2Fshowthread.php%3Ft%3D62386%26page%3D9&ei=WCLUR4P_KJTw0ASAudQc&usg=AFQjCNHzx2s4nDnK_T8v9RgTCFwMk28BTg&sig2=NIqfC4zTA3PRY87C2wPzhQ[/url]

i tu trochę informacji o współpracy tozu szczecińskiego z tą fundacją:
[url]http://gareon.netarteria.pl/?id=interwencje_czytaj&int=50[/url]

Link to comment
Share on other sites

[quote name='xxxx52']biedne pieski :placz::placz::placz::placz:Jest organizacja ,ktora chce pomoc i jest zle:angryy:Wczesniej mowiono ,ze prywatnym osobom sie nie daje do Niemiec,bo tez zle
pieski czekaja w schroniskach tez zle
pieniedzy nie ma -tez niedobrze
,ale daje sie zywe istoty za tzw.zlotowke -to jest dobrze:angryy::shake:

[URL="http://www.zwierzakiuwandy.ovh.org"]www.zwierzakiuwandy.ovh.org[/URL][/quote]


ooo - i tu się z tobą zgodzę w pełnej rozciągłości;)

Link to comment
Share on other sites

witam, juz piszé jak sié sprawy majá.

otóz po kilku zbédnych rozmowach telefonicznych z róznymi przedstawicielami zainteresowanych instytucji, dzisiaj po poludniu doczekalam sié nareszcze telefonu od osoby kompetentnej, chétnej udzielic mi informacji, o które prosilam do tej pory.

Szefowa fundacji Canis Gracia, Agnieszka Draabe w ciágu 2 dlugich rozmów dokladnie przedstawila mi sytuacjé fundacji oraz miejsc, do których fundacja chcialaby przewiezc psy.

Sprawa okazala sié jednym wielkim nieporozumieniem i marnotrawstwem czasu mojego i innych- czego mozna bylo uniknác poprzez wczesniejszá bezposredniá komunikacjé.

Ze wzlédu na brak odpowiednich informacji wokól rzeczywistej sytuacji i nazwy fundacji sprawujácej kuratelé nad psami - doszlo do zupelnie ponizajácej dyskusji, w której mialam nieprzyjemnosc uczestniczyc (jak kazdy chyba zresztá) i odpierac bezpodstawne oszczerstwa, na temat moich intencji wzglédem tych 6-ciu istnien.

Cieszé sié i dziékujé wszystkim tym, którzy byli w stanie zrozumiec moje szczere intencje.

Biorác pod uwagé tylko i wylácznie dobro psów (a nie jak niektórzy mi zarzucali - wlasne ambicje), po uzyskaniu wyczerpujácych i satysfakcjonujácych mnie informacji, zgodzilam sié z wlasnej woli przekazac psy pod opieké fundacji Canis Gracia. Majá byc odebrane w srodé i przewiezione do 2 róznych osrodków, które zajmá sié ich pelná socjalizacjá a nastépnie zostaná przekazane do adopcji niemieckim domom.

Na przyszlosc, nie podejmujé sié tego typu akcji z niepowaznymi ludzmi proszácymi o pomoc, której w rzeczywistosci nie potrzebujá. Jest naprawdé ogrom prawdziwego nieszczéscia psiego, o które nikt sié nie bije (dla idei?) i tam tylko chcé kierowac mojá pomoc.

Link to comment
Share on other sites

Informacja dla wszystkich: PSY SĄ JUŻ W BEZPIECZNYCH REKACH tzn CANIS GRATIA.

Mam tylko takie pytanie jeszce:

" Dlaczego dopiero więcej osób zaczęłą sie wypowiadac dopiero po tym jak wyszedł z tego konflikt, dlaczego???"

Osądzacie mnie że jestem gówniarzem, gdyby nie JA te psy juz dawno leżały by pod ziemieą.

Skro matak piesków potrafiła zagryźć królika i go zjeść, to pewnie zrobiła by to z głodu i zjadła by swoje pociechy!!!!!

I to ja się nimi zająłm . Poświęciłemim kupę czasu i pieniędzy. A nawet przerwałem studia bo te psy stały sie na mnie najważniejsze . Jeżeli ktoś mi nie wierzy moge przesłąć skan mojej rezygnacji z uczelni

Link to comment
Share on other sites

emilio cytuję twoją WYPOWIEDZ " zgodzilam sié z wlasnej woli przekazac psy pod opieké fundacji Canis Gracia."

jA JUż MIAłEM OSOBIśCIE PRZYGOTOWANE PAPIERY Z DONIESIEN DO PROKURATURY O POPEłNIENEI PRZESTEPSAT, WIEC NIE GADAJ MI ZE Z WLASNEJ WOLI.

Link to comment
Share on other sites

chlopcze, rozmawialam z zaprzyjazniona prawniczká i twoje dowody i klamstwa na temat sytuacji psów, szybko sama zweryfikowalam z kazdym z zainteresowanych przez telefon.

pieniaczy nie malo, o malo rzeczywiscie miales super "przygodé" w sádzie- bo ty chciales to ciágnác a psy siedzialyby do tego czasu niczyje w nieskonczonosc.

swoje ambicje realizuj moze na innym polu, bo oprócz oprócz interesu i sporego poczucia niedowartosciowania - nie widzé tu zadnej milosci dla zwierzát, wiéc idz sie pochwal swojá akcjá gdzies na boisku, bo tu juz na nikim wrazenia nie zrobisz.

Link to comment
Share on other sites

Bugar - odpusc juz sobie! Szukałeś pomocy dla tych psów i ja znalazłeś i chwała ci za to! Ale w pewnym momencie się to pokickało, zamiast podać kawę na ławę, że taka a taka fundacja podjęła sie znalezienia domów dla psów, zacząłeś rzucać oskarzenia na prawo i lewo! Ty się uczysz pomagać psom i jeszcze wiele rzeczy musisz się nauczyć! Swoim postępowaniem nie przyciągniesz innych, którzy pomagają zwierzakom, a tylko w jednosci jest siła - gdy tego nie zrozumiesz, to zostaniesz następnym razem sam na sam i nikt ci nie pomoże - a to chyba nie o to chodzi! Często jest tak, że jedni drugich nie trawią - ale jesli chodzi o pomaganie to chowa się to w kieszen i koniec. Sam nic nie zdziałasz - zapamiętaj!!!
A Emilia zrobiła i robi bardzo duzo dla psów więc jak na razie to powinieneś uczyc sie od niej!

Link to comment
Share on other sites

Szkoda tylko było czasu bo psy juz bt były zaszczepione i zaczipowane, ale niestety 1 osoba zmieniłą wszystki i tak wyszło.

Emilio dziękuję ci za pomoc ale naprawde do tej pory nie moge zrozumiec dlaczego tak wyszło ze nie chciałaś oddac piesków

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...