Jump to content
Dogomania

OKOLICE SZCZECINA.ZAMKNIĘTA SUNIA I 6 MlODYCH NA STRYCHU STODOLY-MAMA NIE ŻYJE!!!


Holly1

Recommended Posts

[quote name='bugar77']Arka i emila mam wyjeba...ne na was!@!
[/QUOTE]

Ja nie jetem twoja koleznaka ani nie znam takiego slangu, jak podejrzewam rynsztokowego...

[QUOTE]
A tak do was jeszce : nie oficjalnie juz należe do tej fundacji bo zaproponowali mi abym pracował z nimi[/quote]

:evil_lol: nalezec do fundacji to o ile znam sie na tym nie mozesz, ale owszem pracowac mozesz dla fundacji, czemu nie? I CO TO ma dla nas oznaczac, mam sie ciebie bac?:razz: :evil_lol:

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 432
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Bugar, wybacz, czegoś tu nie rozumiem. Piszesz, że prawnie psy są Twoje - a pozbywasz się ich, dobrowolnie wydajesz je w ręcę Emilii. Czy pozbywanie się swoich psów, do których chce się mieć później, co śmieczne, pełne prawa, jest Twoim zdaniem zgodne z prawem? (raczej żaden oddział TOZu nie odpowie na to twierdząco).
Emilia, mogłaby Cię pozwać za podawanie fałszywych informacji oraz za wyłudzenie pieniędzy(na psy, które przecież są Twoje (czemu więc nie pokrywasz kosztów ich utrzymania?).
Najpierw prosisz o pomoc, a gdy ona przychodzi odrzucasz ją kopniakiem. Czy tak postępuje ten, kto chce dobra dla psów? Myślę, że raczej nie. Co więcej, [B]gdyby nie Emilia te psy pewnie do dziś siedziałyby w tej stodole - żywe, lub nie - i jak mniemam Twoja fundacja nie zajęłaby się nimi wtedy? Dlaczego kiedy one tam były, kiedy ich matka tam była jeszcze żywa Twoja fundacja NIC nie robiła?! A teraz kiedy psy mają zapewnioną opiekę, nagle tak o nie walczy?[/B]

Link to comment
Share on other sites

Guest Elżbieta481

A powiedz mi bugar77 taką rzecz:
z Twoich wypowiedzi wynika,że psy mają załatwione domki.To mam pytanie:
dlaczego z tych domków nie mogą skorzystać inne psy tylko koniecznie właśnie te:niewiem:
Elżbieta

Link to comment
Share on other sites

Emilko, dziecko po co Ci to wszystko! Czytam to wszystko i jest mi bardzo smutno. Tu chodzi o dobro zwierząt? Opiekowałam sie tymi pieskami i widziałam jak wyglądały.
Daj sobie spokój, proszę i zobacz z kim masz do czynienia. Współczuję również Pani Sandrze. Tak płaci sie za czynione dobro. Mama

Link to comment
Share on other sites

[quote name='bugar77']Arka i emila mam wyjeba...ne na was!@!
(...)[/quote]
:-o :-o :-o Poczytałam ten wartki wątek, najpierw z wielkim podziwem ale ten szybko się ostudził. Jestem pod wrażeniem kultury wyrażania emocji. Gdzieś daleko w tle pozostały szczeniaczki więc może warto zmienić tytuł? Jeszcze parę stron i już nikt się nie połapie, że to o ich dobro chodzi.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='bugar77']Do mamy emilki:

Jak pani mąż zabierał psy to informowałem go że za pare dni psy beda juz w niemczech...

Ja poprostu chce przewezc psy do niemiec tam gdzie moja fundacja załatwiła domy dla nich[/quote]
to ze mná to zalatwiales na wátku. tata nie ma z tym nic wspolnego. on ma 73 lata i naprawdé nie ma nic do tego.

mnie nie poinformowales - a szkoda, bo to wazna informacja...

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Nina123'](...)Daj sobie spokój, proszę i zobacz z kim masz do czynienia. Współczuję również Pani Sandrze. Tak płaci sie za czynione dobro. Mama[/quote]
Jakkolwiek się nie znamy to mimo wszystko proszę przyjąć moje ubolewanie, że jest Pani świadkiem takiego poziomu przepychanki słownej.
Mam w sercu głęboką wdzięczność wobec Pani córki (już ona wie, za co)
i podziw dla jej serca. Przykro mi, że jest ono ranione słowami, dla których brak mi słów. Musi to Panią boleć ale proszę mi uwierzyć, że są tu ludzie życzliwi Pani dziecku.
Emilio posłuchaj rady mamy i odpuść sobie udział w tym wątkowym rozdzieraniu szat. Wierzę, że zrobisz, co w Twojej mocy by tym szczeniaczkom przychylić nieba i podejmiesz słuszną decyzję.

Link to comment
Share on other sites

do jakich domów? oprócz tel. do TOZu nic nie podales. co wiesz o tych przyszlych domach, sprawdziles je? bo ja bym tak zrobila zanim oddam je do "cieplych" domów.
mnie najbardziej powinno zalezec na znalezieniu im domów bo to ja za nie place do tego czasu - ale jakos nie spieszé sié z ich wywozem bóg wie gdzie, dlaczego -wiesz moze?

Link to comment
Share on other sites

A jaka to fundacja, której członkiem jest bugar77? Ktoś wie?

Wysuwane są żądania wydania psów, ale komu?

A może te bardzo ważne osoby ze szczecińskiego TOZ-u zajęłyby się też
dramatem, jaki rozgrywa się w szczecińskim schronie? Dogomaniacy mają bardzo dużo materiałów!!!! Policja mogłaby się przyłączyć...

Link to comment
Share on other sites

przepraszam ,ze zasmiecam watek,ale to nieporozumienie wynika z braku sprecyzowanej umowy z DT,gdyz dom tymczasowy przetrzymuje psy ,koty ale sprawy adopcyjne przeprowadza organizacja Dom tymczasowy nie moze adoptowac ,natomiast stawia wymagania dotyczace psa jakiego zabiera pod swoje skrzydla(duzy maly ,suczka pies,chodzi do wet,dom tymczasowy nie moze oddac psa w inne rece,ma go do czasu wyadoptowania)
zawsze przed przekazywaniem zwierzecia do DT nalezy spisac umowe z DT,nigdy nie bedzie problemow

[URL="http://www.zwierzakiuwandy.ovh.org"]www.zwierzakiuwandy.ovh.org[/URL]

Link to comment
Share on other sites

najwazniejsza sprawa zeszla na margines tzn udowodnienie przestepstwa kobiecie ,ktora miala w swojej stodole psy,oraz znalezienie przyczyny smierci matki szczeniat.

[URL="http://www.zwierzakiuwandy.ovh.org"]www.zwierzakiuwandy.ovh.org[/URL]

Link to comment
Share on other sites

[quote name='xxxx52']przepraszam ,ze zasmiecam watek,ale to nieporozumienie wynika z braku sprecyzowanej umowy z DT,gdyz dom tymczasowy przetrzymuje psy ,koty ale sprawy adopcyjne przeprowadza organizacja Dom tymczasowy nie moze adoptowac ,natomiast stawia wymagania dotyczace psa jakiego zabiera pod swoje skrzydla(duzy maly ,suczka pies,chodzi do wet,dom tymczasowy nie moze oddac psa w inne rece,ma go do czasu wyadoptowania)
zawsze przed przekazywaniem zwierzecia do DT nalezy spisac umowe z DT,nigdy nie bedzie problemow

[URL="http://www.zwierzakiuwandy.ovh.org"]www.zwierzakiuwandy.ovh.org[/URL][/quote]

xxxxx52 a kto tu dawal szczeniaki na DT?:crazyeye:
bugar77 nie ma takiej mozliwosc prawnej aby oddawac psy na DT.;)

Link to comment
Share on other sites

jezeli sa to osoby prywatne ,to ta zasada dotyczaca DT i przekazywania pieskow ,nie musi byc przestrzegana.W tym przypadku dobro psow powinno byc priorytetem.

[URL="http://www.zwierzakiuwandy.ovh.org"]www.zwierzakiuwandy.ovh.org[/URL]

Link to comment
Share on other sites

[B][COLOR=darkolivegreen]MÓJ JEDEN POST I NIE BIORĘ WIĘCEJ W TYM UDZIAŁU[/COLOR][/B]

[B][SIZE=3][COLOR=red]CHCIAŁAM PRZYPOMNIEĆ O KOGO CHODZI NA WĄTKU!!!!!!!![/COLOR][/SIZE][/B]

[URL="http://javascript<b></b>: ShowBigPicture(current_picture)"][IMG]http://photos03.allegro.pl/photos/400x300/311/56/40/311564022[/IMG][/URL]


Nie lubię kolorowych czcionek ale w tej masie wiadomości wszystko ginie.

[COLOR=red][B]miałyśmy kiedyś mamę, wyszła i nie wróciła[/B][/COLOR]
[COLOR=#ff0000][B]dzisiaj wiemy że leżała na schodach i nie żyła[/B][/COLOR]
[COLOR=#ff0000][B]ktoś inny się dzisiaj nami zajmuje[/B][/COLOR]
[COLOR=#ff0000][B]i każde z nas beziecznie w ramionach się czuje[/B][/COLOR]
[COLOR=#ff0000][B]wiemy, że dalsza droga jest przed nami[/B][/COLOR]
[COLOR=#ff0000][B]jesteśmy ufne i rozstrzygnijcie sami[/B][/COLOR]
[COLOR=#ff0000][B]bez sporów, kłótni o nasze życie[/B][/COLOR]
[COLOR=#ff0000][B]bo każdy z Was marzy o tym skrycie[/B][/COLOR]
[COLOR=#ff0000][B]abyśmy w ludzkich dłoniach ciepło stracone odzyskały[/B][/COLOR]
[COLOR=#ff0000][B]bo niczego nam tak nie brakuje jak naszej mamy .... [/B][/COLOR]


[B][COLOR=black]zamiast szarpać się i zapominać o tym, że macie wspólny cel czas usiąść i spojrzeć na to ze strony tych szczeniąt - one są to najważniejsze nie WY. Nie Wasze fochy, obelgi i cała reszta ....[/COLOR][/B]

Unikam wątków takich jak ten ale naprawdę tym psiakom jak najprędzej potrzebny jest dom, miłość i utracone ciepło. Żaden dom dla nich nie będzie zbyt dobry wg Was bo sami macie dom.

[COLOR=red][B]Wasze słowa to dłonie którymi szarpiecie te biedne zwierzęta. Opanujcie się...[/B][/COLOR]

Zdzwońcie się Emilio i Bugar, porozmawiajcie - wątek przyjmie wszystko Wasze uszy wierzę nie, bo tak naprawdę macie wspólny cel. Dom dla tych sierot.

Nie oceniam nikogo na tym wątku, sama często podejmuje złe decyzje w życiu i najczęściej są to decyzje które podjęłam sama bo byłam najmądrzejsza .... taka prawda ...

Link to comment
Share on other sites

zastanawiam sie ,czy nie mozna wspolpracowac.
najwazniejsze jest znalezienie wspanialych domow ,bez bud ,bez lancuchow.Mysle ,ze moze sprobowac wspolpracowac ,wspolnie z org.niem poszukac najlepszych domow.Wszystkie propozycje domkow wspolnie przeanalizowac i wybrac wspolnie najlepsze.Psy przeciez sa kosmopolityczne nie maja narodowosci,pragna miec zapewnione cieply kacik,pelna miske,dobre slowo,pomoc czlowieka w zlych chwilach.
Przeciez wszyscy z nas chcemy jednego ,zeby zwierzeta te najbiedniejsze znalazly najlepsza przystan do konca swego psiegoo zycia.
Musimy czasami isc na kompromisy.:lol::modla:

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...