Jump to content
Dogomania

OKOLICE SZCZECINA.ZAMKNIĘTA SUNIA I 6 MlODYCH NA STRYCHU STODOLY-MAMA NIE ŻYJE!!!


Holly1

Recommended Posts

  • Replies 432
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

[quote name='chacko']napisali mi ze podobno szukaja spokojnieszego domu i czlowieka co wiecej czasu ma...ale z kad oni wiedza ze u mnie jest nie spokojnie, i dotego ja nie pracuje siedze caly czas w domu (wiecej czasu jak osoba co siedzi w domu?)...nie byli u mnie!!!!:razz::razz:[/quote]

chacko myslalas juz, ze ktos stad mogl Cie "zareklamowac"?

dlatego prosiłam, zebys usunela swoje dane (imie, nazwisko, miejsce zamieszkania). Usunełas ale troche to było na dogo...
moze tak nie jest, ale nie zdziwilabym sie gdyby tak było.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Charly']chacko myslalas juz, ze ktos stad mogl Cie "zareklamowac"?


moze tak nie jest, ale nie zdziwilabym sie gdyby tak było.[/quote]

też bym się nie zdziwiła...ale przecież po to są na miejscu, żeby sprawdzic to i owo....

na innym wątku też jest kolejna jazda na osobę, która niejednemu psu pomogła...ale lepiej klepać w klawiaturę i siedzieć w ciepełku niż ruszyc d..ę i pomóc fizycznie...ech...

zaczynam mieć dosć dogo:shake:

Link to comment
Share on other sites

Chacko!
Ja się pogubiłam,albo czytam bez zrozumienia!
Te szczeniaki wzięła od Emilii org.pani Draabe-tak zrozumiałam!
To dlaczego nie wystąpiłaś tam,tylko do innej organizacji? To one od p.Draabe przeszły na "stan" innej organizacji?:crazyeye:

Link to comment
Share on other sites

Chacko, czytałam list odmowny. Czy oni Cie znaja, czy jak? Bo z listu wynika, ze nie spelniasz dokladnie wyszczegolnionych warunkow nie tyle z racji miejsca zamieszkania, tylko lezacych w Twojej osobie. Dziwne.
Nie robmy moze zamieszania w sprawie szczeniakow, zanim odpowiednie osoby sie nie wypowiedza. Bo znow sie zaczynaja domysly.

Link to comment
Share on other sites

Teraz jakoś Bugar nie wchodzi na wątek!!:angryy:
Bugar,skoro jak twierdziłeś,że jesteś pracownikiem org.pani Draabe i że psy mają już domki,to przedstaw teraz co się stało z 6 szczeniakami!!
Tak o nie walczyłeś /posuwając się do obrażania wszystkich,którzy stawali Ci na drodze/ to proszę wytłumacz nam o co tu chodzi?
Jeśli Twoja org.tak bardzo chciała te szczeniaki,to czemu przekazała je do innej org.zamiast do domów adopcyjnych?

Link to comment
Share on other sites

chacko spokojnie. przeciez jeszcze nic nie wiadomo co i jak.
czytajac list odmowny odnosze wrazenie, ze niesamowicie powaznie podchodza do sprawy. Naprawde wkładaja wysilek w ocene psychiki i potrzeb psa. Fajnie gdyby wszyscy tak dzialali. Wierze ze dzialania sa podejmowane dla dobra psów. Na podstawie tego listu zaznaczam.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Charly']Chacko, czytałam list odmowny. Czy oni Cie znaja, czy jak? Bo z listu wynika, ze nie spelniasz dokladnie wyszczegolnionych warunkow nie tyle z racji miejsca zamieszkania, tylko lezacych w Twojej osobie. Dziwne.
Nie robmy moze zamieszania w sprawie szczeniakow, zanim odpowiednie osoby sie nie wypowiedza. Bo znow sie zaczynaja domysly.[/quote]

Tez tak uwazam.

epe, od poczatku bylo wiadomo, ze psiaki ida pod opieke aby byly zsocjalizowane i do kogo. NIKT nic nie ukrywal, sa na stronie innej organizacji. Przeciez rozne organizacje ze soba wspolpracują.
Nawet tam jest podany link wlasnie do organizcji p. Draabe.
Nie wpadajcie w paranoje;)

Link to comment
Share on other sites

[quote name='chacko']na to wyglada ze telepatia wiedza kim jestesmy i jak mieszkamy:crazyeye::crazyeye::crazyeye:
napisze wam jak sie wiecej dowiem od gluwnego weterynaza z miasta gdzie ta orga jest. dzwonilam z tego powodu do mojego weterynaza w dortmundzie on mi kazal tam sie zwrucic.
jestem ciekawa co napisza te osoby ktore byly za tym je tam wywjesc...[/quote]

chacko, dzialasz zbyt emocjonalnie, na oślep. To, ze chcesz psa nie znaczy wcale, ze musisz go dostac.
Tez uwazam, ze organizacje wiedzą co robia-pospiech wskazany jest przy łapaniu pcheł;)...i handlu psami:shake::shake::shake:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='chacko']tak charly..tylko dziwne ze dwa ruzne domy, dwie ruzne osoby dostaly ten sam list:cool3::cool3:
napisala moja znajoma nawet ze byla juz domem tymczasowym dla psow z rumuni...co pies byl strachliwy...[/quote]

Moze powinna im poslac jakies rekomendacje? Pisac moza duzoo i 'w temacie" :shake::shake::shake:

Link to comment
Share on other sites

Chacko, przepraszam. Nie chcialam Ciebie przedstawic w zlym swietle.

Widocznie pies jest naprawde szczegolny. dobrze ze sa ostrozni. przełknij tą odmowe Chacko. Może swiadomosc, ze ta sunia (oraz kazdy inny pies, ktory jest w rekach tej org.) znajdzie TEN dom pomoze Tobie pogodzic sie z faktem odmownym.

Link to comment
Share on other sites

Tak jak Arka powiedziala dzisiaj- pani Draabe jasno powiedziala mi, ze wspólpracuje z róznymi fundacjami i 3 szczeniaki trafily dokladnie tam, gdzie zostalo to okreslone przed przekazaniem przeze mnie psiaków.

Wkleilam wczoraj link, zeby wszyscy mogli sié przekonac, ze psy sá w dobrym stanie i wiemy gdzie zostaly wyslane. To dotyczy niestety tylko 3 szczeniaków, pozostale 3 mialy zostac wyslane do podobnej organizacji, której to nazwy nie dostalam jeszcze.

Narazie grzecznie próbujé sié dodzwonic do pani Draabe i spytac o nazwé tej drugiej instytucji. Prédzej czy pózniej- to zostanie wyjasnione.

Co do prób adopcji przez Chacko - uwazam, ze bez sprawdzenia i podnia wiarygodnego powodu odmowy, to jest bezprawne dzialanie ze strony tej organizacji. Dla dobra psów (po okresie socjalizacji w osrodku), powinno sié je poddac adopcji - to chyba takze w ich interesie zeby psy znalazly odpowiednie domy - ale takie trzeba SPRAWDZIC a nie walic w ciemno "nie, bo nie".

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...