Jump to content
Dogomania

OKOLICE SZCZECINA.ZAMKNIĘTA SUNIA I 6 MlODYCH NA STRYCHU STODOLY-MAMA NIE ŻYJE!!!


Holly1

Recommended Posts

  • Replies 432
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

uspokój sie chlopcze i idz plakac do mamy- to nie miejsce do tego. z tym policjantem którego przyprowadziles do mojej mamy - hmm, mlodszego rangá od niej- osmieszyles sie tylko i udowodniles z kim tu rozmawiamy- dziecinnym pieniaczem i nic poza tym. naprawdé reprezentujesz niski poziom, czego? aa, wlasciwie to wszystkiego- napewno jakiegos rozsádku czy umiejétnosci pomocy zwierzétom.

ucz sié chlopcze, bo studia jeszcze mogá ci sié przydac i nie zwalaj tego ze rzuciles szkole przez zwierzéta, bo to jest zalosne- mów prawde jak mojemu dziadkowi: na granicy zarobisz wiécej na fajkach niz po jakichs tam studiach.zajmij sié byznesem a nie angazuj powaznych ludzi w swoje histeryczne "akcje pomocy", sobie?

Link to comment
Share on other sites

Zachowanie i wypowiedzi Bugara są potwierdzeniem tego,że chłopcy dużo później dojrzewają!
Poziom wypowiedzi jest żenujący-szkoda Waszego czasu cioteczki na dyskusje z tym chłopcem!
Jest to przypadek ,który uwaza,że skoro już ma dowód to wszystko wie lepiej!

Link to comment
Share on other sites

drugi dzień się szarpiecie - psiaki siedzą na tylkach bez domów .... zacznijmy im szukac domu ludzie.....!!!!!!!!!!!!! ja obdzwoniłam kilka miejsc i znajomych, nikt szczeniaka nie chce ale nie poddaje się.

smutne strasznie to co piszecie słuchajcie ..... nie chodzi o Was na tym wątku tylko o psy i domy dla nich...

Link to comment
Share on other sites

Jesteś dla mnie żenującą osobą... Żygać mi się chce jak czytam twoje posty... Jest mi ciebie ŻAL...

Spękałaś dziś i nie wypieraj się że z własnej woli, bo dobrze wiesz co ci groziło za to co zrobiłaś... Osobiscie pojade do Sierakowa, jeżeli nie wydadza nam psów to od razu wniosek do prokuratury i bedziesz juz miała po Iralndi

Link to comment
Share on other sites

[quote name='bugar77']Informacja dla wszystkich: PSY SĄ JUŻ W BEZPIECZNYCH REKACH tzn CANIS GRATIA.

Mam tylko takie pytanie jeszce:

" Dlaczego dopiero więcej osób zaczęłą sie wypowiadac dopiero po tym jak wyszedł z tego konflikt, dlaczego???"

Osądzacie mnie że jestem gówniarzem, gdyby nie JA te psy juz dawno leżały by pod ziemieą.

Skro matak piesków potrafiła zagryźć królika i go zjeść, to pewnie zrobiła by to z głodu i zjadła by swoje pociechy!!!!!

I to ja się nimi zająłm . Poświęciłemim kupę czasu i pieniędzy. A nawet przerwałem studia bo te psy stały sie na mnie najważniejsze . Jeżeli ktoś mi nie wierzy moge przesłąć skan mojej rezygnacji z uczelni[/quote]


Odwaliles super robote. Na dogo jest wiele watkow. Ja osobiscie o Tobie przeczytalam przez przypadek. Otrzymalam wczoraj bardzo pozno z Niemiec maila ze zdjeciami psow (jeszcze z matka) informujaca o wlasnie tej drazliwej sytuacji. Nie mialam pojecia ze te psy sa na dogo. Vesna podała linka. Poniewaz nie bylo odzewu na dogo, w nocy rozmawialam z osoba, ktora maila tego przyslala.
Ta osoba zapewnila mnie, ze tak naprawde sprawe maja w swoich rekach i sobie doskonale z tym problemem poradza. Tak naprawde sprawa byla wygrana juz wczesniej. A tu weszlam, bo irytuje mnie tendencyjnosc.

Pozdr.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='albiemu']drugi dzień się szarpiecie - psiaki siedzą na tylkach bez domów .... zacznijmy im szukac domu ludzie.....!!!!!!!!!!!!! ja obdzwoniłam kilka miejsc i znajomych, nikt szczeniaka nie chce ale nie poddaje się.

smutne strasznie to co piszecie słuchajcie ..... nie chodzi o Was na tym wątku tylko o psy i domy dla nich...[/quote]
Albiemu, czytaj wątek. Psy mają już domy ;).

Link to comment
Share on other sites

[quote name='bugar77']A to poza teatem

Znajoma mojej mamy poszukuje ratlerka, wiec jesli ktos sie orientuje czy są do adopcja jakies latrelki niech pisze[/quote]


latrelek:lol:jest u Eni na tymczasie. ledwo ze schronu wyciagniety. zaraz podam linka

Link to comment
Share on other sites

Dziękuję wszystkim którzy mi pomogli, którzy wsparli finasowo oraz w posoatci karmy i jedzenia...

Wiele osób pisze na priv zebym zakonczył ten wątek wiec to robie boszkoda mojego czasu i nerwów,
teraz skupię sie tylko na dowiezieniu psiaków do domow w niemczech

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Charly']Odwaliles super robote. Na dogo jest wiele watkow. Ja osobiscie o Tobie przeczytalam przez przypadek. Otrzymalam wczoraj bardzo pozno z Niemiec maila ze zdjeciami psow (jeszcze z matka) informujaca o wlasnie tej drazliwej sytuacji. Nie mialam pojecia ze te psy sa na dogo. Vesna podała linka. Poniewaz nie bylo odzewu na dogo, w nocy rozmawialam z osoba, ktora maila tego przyslala.
Ta osoba zapewnila mnie, ze tak naprawde sprawe maja w swoich rekach i sobie doskonale z tym problemem poradza. Tak naprawde sprawa byla wygrana juz wczesniej. A tu weszlam, bo irytuje mnie tendencyjnosc.

Pozdr.[/quote]

:bigcool:zgadzam się

super że sprawa się zakończyła

a teraz trzeba wracać do kolejnych potrzebujacych zwierzaków

Link to comment
Share on other sites

[quote name='bugar77']Dziękuję wszystkim którzy mi pomogli, którzy wsparli finasowo oraz w posoatci karmy i jedzenia...

[/quote]

tak, gdzie to poszlo? bo psy chude jak szkielety... obrotny chlopak jestes - idz dalej krécic byznes na psach, mnie juz nie nabierzesz.

koncz juz masz racjé - za duzo czasu juz zmarnowalam na takie... nie nazwé po imieniu.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='bugar77']Nagle tyle chętnych dogomanów do wypowiadania sie...

Gdzie byliscie wczesniej...


????

NARA[/QUOTE]


Czytaliśmy i trzymaliśmy mocno kciuki za Emilię :lol: Gotowi "jakbyco" do wsparcia. Ale to świetna dziewczyna i poradziła sobie sama!!!

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Charly']latrelek:lol:jest u Eni na tymczasie. ledwo ze schronu wyciagniety. zaraz podam linka[/quote]

Ooo! To moze mu zaproponuj swoj tymczas,Filipka-"pozostanie w rodzinie" czy nie cudownie?

Mama jego chce latrelka a nie mogla na chwile przygarnąc 6 szczeniąt, coz za wybiorcza milosc do zwierzat, dziwne?:roll:

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...