Jump to content
Dogomania

Niesamowity psiak Jacuś teraz Bary..JUŻ W NOWYM DOMKU!!!!!


Tosia2

Recommended Posts

  • Replies 1.7k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

CZesto tu zagladam ale dopiero dzis sie zarejestrowalam...nawet nie wiem co napisac..nie moge uwierzyc ze ten sliczny psiak nie znalazl jeszcze swojego domku:( wystarczy spojrzec na jego oczy..prosze napiszcie mi gdzie dokladnie on przebywa w jakiej miejscowosci i jak w ogole mozna mu pomoc???Nie przeczytalam wszystkiego ale z tego co widze to ta psinka wabi sie Milek, czy Jacus??Napiszcie w skrocie cos wiecej bo ja nic nie robie calymi dniami tylko czytam ta Wasza stronke..Mocno trzymam kciuki...

Link to comment
Share on other sites

A moze dac ogloszenie na Naszą Klase? Ja nie potrafie tego robic, ale dzieki temu właśnie tu trafiłam jakiś czas temu, inaczej nigdy bym sie nie dowiedziala o takich akcjach i o "dogomanii". Może ktoś kto potrafi niech spróbuje...idzie kolejna zima..ten biedaczek juz jedna przezyl w schronisku..robmy cos, bo widze, ze juz nawet niewiele osob tu zaglada na jego strone:( jeszcze chwilka a pojdzie w zapomnienie i juz nigdy nie bedzie sie cieszyl domem..a to taki sliczny i przyjazny piesek...

Link to comment
Share on other sites

No i jest tak jak myslalam...tego sie wlsnie obawialam-nikt tu od wczoraj nie zagladal- psinka chyba pojdzie w zapomnienie:( JA tu sama nic nie potrafie zrobic, ale czasem mysle czytajac inne watki, ze aby piesek znalazl dom musi wczesniej byc poturbowany albo mocno skrzywdzony:( Wtedy jakos szybciej jakby wszystko przebiega i psinka znajduje dom..a kiedy nie jest "az tak bardzo cierpiacy", nie wzbudza wiekszego zaineresowania:( A ten wlasnie tak bardzo ujal mnie za serce..ten Jego wzrok..nie moge o nim zapomniec, odkad go "tu" poznalam..ale co ja moge??mieszkam tak bardzo daleko, nawet gdybym tu w poblizu kogos znalazla..nikt tam nie pojedzie po pieska:( a moze nikt juz nie musi??Moze jednak Jacus ma domek?? Ten, kto zalozyl ten watek juz dosc dlugo sie tu nie odzywa:(..prosze..blagam o jakies wiesci..zrobmy cos..

Link to comment
Share on other sites

Goniu!
Odległość tak naprawdę nie jest ważna! Jeśli są chętni na psa,to robimy zbiórkę kasy na transport i pies jest dowożony do swego nowego domu!:lol:
Może ktoś z Twojej okolicy zachwyci się nim,tak jak Ty i będzie mógł mu dać dom?
Możesz skopiować jego zdjęcia do swojego kompa,wydrukować i pokazywać go.
Może to właśnie Ty znajdziesz mu dom?:loveu:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='gonia66'](...)ale czasem mysle czytajac inne watki, ze aby piesek znalazl dom musi wczesniej byc poturbowany albo mocno skrzywdzony:( Wtedy jakos szybciej jakby wszystko przebiega i psinka znajduje dom..a kiedy nie jest "az tak bardzo cierpiacy", nie wzbudza wiekszego zaineresowania:( A ten wlasnie tak bardzo ujal mnie za serce..ten Jego wzrok..nie moge o nim zapomniec, odkad go "tu" poznalam..(...)[/quote]

Pragnę Cię zapewnić, że do Miłego-Jacusia ;) zaglądam praktycznie co dzień, tak jak pewnie wielu innych dogomaniaków..
Uwierz mi... nie mniej jak Ty, chciałbym móc przeczytać, że psiak znalazł prawdziwy dom... Niestety... rzeczywistość jest smutna, ale ja wciąż wierzę, że Miłek znajdzie w końcu swoją przystań...
Mimo krótkiego stażu na tym forum, bardzo trafnie zauważyłaś, że psy specjalnej troski szybciej znajdują domy. Najgorzej mają "średniaki" :razz:.
Osoba, która założyła wątek, jest zaangażowana w pomoc wielu innym psiakom, dlatego powinniśmy być wyrozumiali dla jej absencji na tym wątku.
Sądzę ponadto, że gdyby Jacuś znalazł dom, dowiedzielibyśmy się o tym natychmiast...

Link to comment
Share on other sites

NO tak, rozumiem doskonale, ze osoba zakladajaca ten watek nie zajmuje sie tylko jednym pieskiem..najbardziej jednak ciesze sie, ze jednak tu zagladacie, co swiadczy o tym, ze Jacus nie poszedl w zapomnienie:):):P)wpadlam wczoraj w panike widzac, ze nikt sie nie odzywa i postow od kilku dni jest mniej z dnia na dzien a ja tu sama nic nie moge i ta bezsilnosc jest najgorsza:(zebym to ja umiala mu pomoc..zebym potrafila...nigdy nie chcialam miec domu..zawsze mieszkanko w moim bloku w zupelnosci mi wystarczalo..od jakiegos czasu juz bym chciala..tylko ze teraz to juz jestem za stara na dom:(no ale chyba moge tez pomoc w jakis inny sposob Jacusiowi???Napiszcie dokladnie, a jakiej mijscowosci i wojewodztwie On "mieszka"???

Link to comment
Share on other sites

[quote name='ANETTTA']milus do domku zmykaj nowego domku[/quote]

goniu66 ja również jestem tu codziennie :-( i tyle ile łez wylałam nad jacusiem ooohhhhh :-( szkoda słów, ja sama miałam go zabrać do siebie, ale los chciał inaczej :-( tak bardzo jest mi bliski, jest taki sam jak Shilla, czuły, dobry, spragniony miłości :-( oprócz podnoszenia jego wątku nie mogę zrobić nic..... :-( a może powinniśmy zmienić tytuł wątku (wydaje mi się że ten mógł się za bardzo "znudzić" potencjalnym osobom szukającym psiaka) a jakby napisać coś o jego sercu? " To Ja - Jacuś - pokochaj mnie a oddam Ci całego Siebie...." to tylko propozycja:roll:

Link to comment
Share on other sites

ok jutro ogłoszę Jacka

mam pytanko czy jakieś ogłoszenie o Milusiu Jacusiu jest już sformułowane? Bo były jakieś allegra itp. Jeśli nie, to proszę o szczegółowe dane, czasowo ciężko mi będzie przekopać dokładnie wątek, więc help (aktualne dane kontaktowe mile widziane ;))

Link to comment
Share on other sites

Przekopałam wątek i znalazłam następujące informacje Miłek vel. Jacuś jest bardzo przyjaznym w stosunku do wszystkich pieskiem w wieku 7-10 lat, wielkości Labradora czy owczarka niemieckiego. Znajduje sie w Przytulisku pod Warszawą w okolicach Tłuszcza. Zdjęcia są na stronach: 1,13,61 (ze spacerku:cool3:) i 65.Ogłoszenia miał ale dawno wygasły z aktualnych udało mi sie znależć tylko 2 [URL="http://kokosy.pl/ogloszenie/4190"]chcieli go powiesić, teraz szuka domu - Kokosy, darmowe ogłoszenia drobne[/URL] i [url=http://www.ogloszenia.interpress.net.pl/index.php?p=detale&id=27876&from=1] tel. kontaktowy do Tosi2 508430284. Wspaniale że możesz go poogłaszać bardzo dziękujemy w imieniu MIłka.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...