Jump to content
Dogomania

Międzynarodowa CACIB Sopot 9-10.08.2008

Axusia

Recommended Posts

• Replies 828
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

[quote name='Viz']Itske, ale będziecie mieli sesje! :lol:

[B]Jest już wykaz wystawców i plan sędziowania na stronie Sopockiego związku!!![/B][/quote]
Sami w klasie jesteśmy - dla chętnych nas fotografować - numerek mamy 1399. Czerwona (ruda) akita i blondyna. ;) Akity [U]powinny[/U] się zacząć o 13. 30.

[quote name='Zuza i Noddy']A wie ktoś jak jest z wprowadzeniem nie zgłoszonego psa na wystawę?[/quote]

Do tej pory, co roku wchodziłam z moimi nie zgłoszonymi bez problemu - tylko pokazywałam książeczkę zdrowia (wchodzilam od żabianki)

Jesteśmy w sobotę na ringu 6, numer 114, godz. 11.50 (tak podali w planie sędziowania), Iculinda znowu jedna jedyna, z jednej strony trochę szkoda, chcialabym zobaczyc innego holendra.
Zapraszamy serdecznie naszych kochanych fotografów!:lol:

[quote name='Zuza i Noddy']Mam nadziej, że uda mi się wejść(to tylko york), bo nie mam gdzie go zostawić.[/quote]

Od lat wchodziłam z bandą niezgłoszonych ( w porywach trzy psy w tym owczarek), musisz miec tylko książeczkę z aktualnymi szczepieniami (wścieklizna), podtykasz od razu pod nos przy kupnie biletu i wchodzisz na pewniaka, wchodzę od strony żabianki - tam kasują i nic się nie czepiają

[QUOTE]Iculinda znowu jedna jedyna, z jednej strony trochę szkoda, chcialabym zobaczyc innego holendra.
[/QUOTE]

To szkoda, że nie było was na wystawie w Koszalinie - towarzysko przyszedł szczeniak owczarka holenderskiego (długowłosego?). :lol:

My też będziemy na wystawie. I w sobotę (międzynarodowa) i w niedzielę (krajowa beardedów) :loveu:

[quote name='INU']Sami w klasie jesteśmy - dla chętnych nas fotografować - numerek mamy 1399. Czerwona (ruda) akita i blondyna. ;) Akity [U]powinny[/U] się zacząć o 13. 30.[/quote]

[quote name='Itske']Jesteśmy w sobotę na ringu 6, numer 114, godz. 11.50 (tak podali w planie sędziowania), Iculinda znowu jedna jedyna, z jednej strony trochę szkoda, chcialabym zobaczyc innego holendra.
Zapraszamy serdecznie naszych kochanych fotografów!:lol:[/quote]
Ale ja wam zazdoszczę :roll: U nas w klasie 35 suk :cool1: :placz::placz::placz::placz:

[quote name='skubi']
My też będziemy na wystawie. I w sobotę (międzynarodowa) i w niedzielę (krajowa beardedów) :loveu:[/quote]

[COLOR=Navy][B]będziesz ze swoimi pięknościami ?:loveu::loveu:[/B][/COLOR]

[quote name='jo-jo'][FONT=Century Gothic]To zapraszamy pod dogi, może tym razem będzie okazja pogadać :)[/FONT][/quote]

[COLOR=Navy][B]ok;)[/B][/COLOR]

[quote name='skubi']To szkoda, że nie było was na wystawie w Koszalinie - towarzysko przyszedł szczeniak owczarka holenderskiego (długowłosego?). :lol:

My też będziemy na wystawie. I w sobotę (międzynarodowa) i w niedzielę (krajowa beardedów) :loveu:[/quote]

iiii! ale fajowo! Dziewczyna na dogo pisała, ze sprowadziła sunię długowłosą, ale to musi by cudo! Masz może jakies zdjęcia?
Fajnie, że się spotkamy!:loveu::multi: