Jump to content
Dogomania

Międzynarodowa CACIB Sopot 9-10.08.2008

Axusia

Recommended Posts

• Replies 828
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

[quote name='mucha__']Dogmasterko ja myśe ze tak gdzies okolo 16, na wcześniej chyba nie ma co liczyć :lol:

A wiecie może o ktorej zaczynają sie zawody frisbee???[/quote]
Dzieki :)
[quote name='Waxy']Też jestem ciekawa o której zaczynają sie zawody.
A czy ktoś orientuje się w cenach biletów?[/quote]
[url]http://discbusters.com/disc_cup_07_3.html[/url]
9tego w sobote o 9:00, 10tego w niedziele o 10:00 :D

[quote name='Pieseczkowo']A słuchajcie wy jak sądzicie.czy będzie można wejść na wystawe z psem,który nie jste zgłoszony,ale jest szczepiony będzie mieć zaświadczenie i wogóle jest zdrowy.Bo będę ze znajomą i na wystawie też mam znajomych i chce im pokazac psa?[/quote]
Na stronie i na potwierdzeniu jest napisane, że nie. Ale w Gdyni też tak było, a widziałam sporo psów niezgłoszonych. Chyba tylko szczepienia sprawdzali.

Na psa się nie patrzy po wyglądzie tylko po potwierdzeniu zgłoszenia na wystawę. Choćby to był super-rasowy pies to i tak poproszą o okazanie tego właśnie zgłoszenia.
Niezgłoszony czy jest kundelkiem czy wygląda na rasowego lub ma rodowód nie ma żadnego znaczenia - wejść teoretycznie nie powinien. Ale bywa różnie. ;)

[quote name='Pieseczkowo']A słuchajcie wy jak sądzicie.czy będzie można wejść na wystawe z psem,który nie jste zgłoszony,ale jest szczepiony będzie mieć zaświadczenie i wogóle jest zdrowy.Bo będę ze znajomą i na wystawie też mam znajomych i chce im pokazac psa?[/quote]

cytuję ze strony 20 wątku

"Od lat wchodziłam z bandą niezgłoszonych ( w porywach trzy psy w tym owczarek), musisz miec tylko książeczkę z aktualnymi szczepieniami (wścieklizna), podtykasz od razu pod nos przy kupnie biletu i wchodzisz na pewniaka, wchodzę od stronyŻabianki - tam kasują i nic się nie czepiają"- nigdy nie miałam problemu z wejsciem z zaszczepionym psem.

Dołączam się do grona osób, które dostały potwierdzenie - też mamy!:multi:

[quote name='Pieseczkowo']Ok wielkie dzięki a o co chodzi z Żabianką?[/quote]

Wchodzę na teren Hipodromu od strony osiedla Żabianka - tam jest wejście, mały parking, stoi bileterka, ktoś z katalogami i nikt więcej ( tak było przez ostatnie kilka lat) od lat wchodze tamtedy - wejście bliżej stajen (hm... jaka ulica tam prowadzi? chyba Wejhera) od strony przystanku Sopot Wyścigi sprawdzają bardziej rygorystycznie

[quote name='Itske']Wchodzę na teren Hipodromu od strony osiedla Żabianka - tam jest wejście, mały parking, stoi bileterka, ktoś z katalogami i nikt więcej ( tak było przez ostatnie kilka lat) od lat wchodze tamtedy - wejście bliżej stajen ([B]hm... jaka ulica tam prowadzi? chyba Wejhera[/B]) od strony przystanku Sopot Wyścigi sprawdzają bardziej rygorystycznie[/quote]
Subisława i Gospody ;)

Witam! Mam pytanie odnośnie parkingów: czy jest z tym problem w Sopocie? [że ze znalezieniem ringu jest, to już wiem :)] i najlepiej od jakiej ulicy dojechać aby zaparkować? Z góry dziękuję!

Potwierdzenie dzisiaj doszło!

[quote name='klaudia&Manta'][CENTER]Jesli ktoś bedzie w sobotę , to czy mogłabym prosic o ofocenie mego prosiaka ? ;)[/CENTER]

[CENTER][B]Staffordshire bull terrier [/B]
[B]suka , klasa młodzieży[/B]
[B]nr.katalogowy: 1070 [/B]
[B]ring :12[/B][/CENTER]

[CENTER]Staszki (wg.planu) mają zacząć wchodzić o 12.35 .[/CENTER]

[CENTER]Pozdrawiamy![/CENTER]
[/quote]
Ja ze swoimi bębę na ringu16 i jeśli dam radę to ofocę twojego psiaka:lol: