Jump to content
Dogomania

Międzynarodowa CACIB Sopot 9-10.08.2008


Axusia

Recommended Posts

  • Replies 828
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

[quote name='Viz']Jeeeah super!!! :evil_lol: :loveu:

Kora, z Tobą to ja chętnie bym się w końcu zobaczyła na tej wystawie - tyle czasu Cię nie widziałam. :-o[/quote]

No, chyba ześmy się ostatnio dwa lata temu widziały, też na Sopockiej wystawie ? :cool3:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='mucha__']Ja rownież bede przez cała sobote dostępna jako fotograf :p[/quote]

a mogę Cię wykorzystać?:diabloti:
nie mam porządnego aparatu (nie mam żadnego:oops:), a moja sunia po raz kolejny się wystawia (młodzieżowy championat już mamy, teraz ruszamy na podbój dorosłego świata) - więc mam prośbę o pstryknięcie mojego holendra
proszę:loveu:

Link to comment
Share on other sites

Daj znać jak tylko będzie coś wiadomo z godzinami na ringu to mogę wpaść i Ickową sfocić. Ale to nie będzie to samo co foty Ali... :cool3: Chociaż myślę, że Ala też będzie, a wiadomo jak bardzo lubi Icka, więc myślę, że problemów z świetnymi zdjęciami być nie powinno. :loveu: A ja chociaż pokibicuję. :cool3:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='sylwiaskalska']No właśnie też niecierpliwie czekam :) marze aby było napisane sędziowianie od 12:00 wtedy nie musiałabym nocować ale marne szanse bo rasa na "b"[/quote]


ja jade pkp i po pociagu o 15 mam dziure az do wieczora :roll: a coreczke zostawiam u moich rodzicow i nie chcialabym jej po nocy targac

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Elitesse']ja jade pkp i po pociagu o 15 mam dziure az do wieczora :roll: a coreczke zostawiam u moich rodzicow i nie chcialabym jej po nocy targac[/quote]

No ja nocuje w Gdyni w sobote więc pozostaje pozwiedzać Gdynie a rano na wystawe.

Ps Lubie gdy jest ciepło jak teraz ale proszę aby nie było 30 stopni bo się ja ugotuje o Lalku nie wspomnę.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Viz']Daj znać jak tylko będzie coś wiadomo z godzinami na ringu to mogę wpaść i Ickową sfocić. Ale to nie będzie to samo co foty Ali... :cool3: Chociaż myślę, że Ala też będzie, a wiadomo jak bardzo lubi Icka, więc myślę, że problemów z świetnymi zdjęciami być nie powinno. :loveu: A ja chociaż pokibicuję. :cool3:[/quote]

Na Alę oczywiscie się szykuję! (sympatia wzajemna:loveu:)
będziemy wdzięczni ogromnie (i wymiernie:evil_lol:) za wszelkie fotki.
Iculinda ma mł.ch. w Chojnicach dostała wniosek CWC - to jakos adreanlinka nam skacze (Ickowej nie:diabloti:), diablica ma dziure w nodze a usiłuje brykać jakby nigdy nic, tyko hopki niesty na razie sobie musimy odpuścić, buuuu i suczydło mi się nudzi.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...