Jump to content
Dogomania

Międzynarodowa CACIB Sopot 9-10.08.2008


Axusia

Recommended Posts

  • Replies 828
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

[quote name='Paula&Goofi'][SIZE=4][B][FONT=Tahoma][COLOR=#ff0000]20[/COLOR][/FONT][/B][/SIZE][FONT=Tahoma][SIZE=4][COLOR=#ff0000][B].07.2008 - termin ostateczny ![/B][/COLOR][/SIZE][/FONT]
[B][SIZE=4][FONT=Tahoma][COLOR=#ff0000]zgłoszenia wyłącznie przez formularz internetowy ![/COLOR][/FONT][/SIZE][/B][/quote]

O kurka to tak mało psów mają? :roll:

Link to comment
Share on other sites

Dziewczyny w ogole nie moge sie dodzwonic w normalny dzien na ten numer pod ktorym sie sprawdza czy wpłata dotarła i czy wsyztsko jest ok czy ktos z oddziału Sopockiego bedzie sie wybierał w najblizszych dniach i mogłby mi sprawdzic czy pieniadze i zgłoszenie dotarło i czy wszystko jest ok?
Ostatnio Warszawa zgubiła mi zgłoszenie i po prostu nie chciałabym takiej sytuacji jeszcze raz, miła Pani z oddziału przekierowała mnie na nr. komorkowy niby do sprawdzania zgłoszen a tam ciagle abonent czasowo niedostepny, zajete lub nie odbieraja:placz:

Mam potwierdzenie przyjecia i kwitek ze zapłaciłam ale ostatnio tez miałam i co o erracie nie było mowy zgubili i ''wal sie pani'' w wawie i sie martwie, mogłabym poprosic kogos o pomoc inf. podam na pw jaki pies i nazwisko zgłaszajacego nr. zgłoszenia

Z gory dziekuje

Link to comment
Share on other sites

Kate, dzwoniłaś pod numer podany na [URL]http://sopot.zkwp.pl[/URL] ?

Jeśli tak, to nie tam należy dzwonić. Mnie panie z ZK w Sopocie skierowały pod ten nr, podany w informatorze o wystawie. :)

Czyli:

[quote name='"http://www.zkwp.pl/zg/index.php?w=wystawy_sopot"'][FONT=Tahoma][COLOR=#666666]W razie problemów poprawność transmisji faksu można potwierdzić pod nr tel. 0601-44-89-66w godz. 10.00 - 16.00[/COLOR][/FONT][/quote]

Ten pan udziela również informacji o zgłoszeniach, bo ja sama nie wiedziałam czy zostałam przyjęta. :)
[FONT=Tahoma][/FONT]

Link to comment
Share on other sites

Mam mały problem...
Jestem początkująca, nigdy wcześniej psa nie zgłaszałam.
3. 07. zgłosiłam psa (przez internet), 7. 07. wysłałam pieniądze i pare dni później przyszedł mail, żeby wpłacać pieniądze...
Tzn. że pieniądze nie doszły, czy zawsze to wysyłają (żadnego potwierdzenia wpłaty nie dostałam). I jeszcze jedno - te potwierdzenie, to oni wysyłają pocztą czy mailem?
I czy razem z potwierdzeniem dostanę numerek?

Link to comment
Share on other sites

Viz zostałam przekierowana pod ten numer i pan mi powiedział że prosze dzwonic do oddziału wiec zwatpiłam, czyli mam go pomeczyc jeszcze raz?



Oni zawsze dosyłaja to poxniej nie dostaniesz nic potwierdzajacego dostarczenie pieniedzy niestety
Numerek wysyłaja ci ok 2-5 dni przed wystawa poczta

Link to comment
Share on other sites

To potwierdzenie z prośbą o wpłatę jest wysyłane automatycznie, po prostu oznacza to, że odebrali oni Twoje zgłoszenie. ;) I choćbyś zapłaciła od razu to i tak to przyślą. :eviltong:

Potwierdzenie z numerkiem przysyłają pocztą, o ile dojdą do nich pieniądze (czasem są takie zamieszania, że niestety nie odbierają pieniędzy - jak choćby u mnie teraz w Gdyni :angryy:). Jeśli nie dojdzie do nich kwota to przyjdzie samo potwierdzenie pocztą, bez numerka, a żeby dostać numerek będziesz musiała podejść do sekretariatu na wystawie wraz z potwierdzeniem wpłaty pieniędzy. ;) Wtedy Ci go wydadzą.
Mam nadzieję, że wszystko wytłumaczyłam. :)

Kate, powiedz, że znajoma dowiadywała się u niego i związek kieruje do niego (mnie skierował ;)). Czyli pomęcz. :) Jeśli mimo to powie, że do związku bo on nic nie wie (taaaaa... ;)), to próbuj się dodzwonić. Ja byłam w związku wczoraj, szkoda, że nie dałaś znać wcześniej, bo bbym spytała. :(

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Viz']To potwierdzenie z prośbą o wpłatę jest wysyłane automatycznie, po prostu oznacza to, że odebrali oni Twoje zgłoszenie. ;) I choćbyś zapłaciła od razu to i tak to przyślą. :eviltong:

Potwierdzenie z numerkiem przysyłają pocztą, o ile dojdą do nich pieniądze (czasem są takie zamieszania, że niestety nie odbierają pieniędzy - jak choćby u mnie teraz w Gdyni :angryy:). Jeśli nie dojdzie do nich kwota to przyjdzie samo potwierdzenie pocztą, bez numerka, a żeby dostać numerek będziesz musiała podejść do sekretariatu na wystawie wraz z potwierdzeniem wpłaty pieniędzy. ;) Wtedy Ci go wydadzą.
Mam nadzieję, że wszystko wytłumaczyłam. :)

Kate, powiedz, że znajoma dowiadywała się u niego i związek kieruje do niego (mnie skierował ;)). Czyli pomęcz. :) Jeśli mimo to powie, że do związku bo on nic nie wie (taaaaa... ;)), to próbuj się dodzwonić. Ja byłam w związku wczoraj, szkoda, że nie dałaś znać wcześniej, bo bbym spytała. :([/QUOTE]
Wszystko już rozumiem! ;) Dzięki!
Aaa, jeszcze jedno - jeżeli te pieniądze do nich nie dotrą, a ja bedę miała potwierdzenie wpłaty, to uznają mi to, czy nie?
A może lepiej dzwonić i się dowiadywać?

Link to comment
Share on other sites

[quote name='"INU"'] Aaa, jeszcze jedno - jeżeli te pieniądze do nich nie dotrą, a ja bedę miała potwierdzenie wpłaty, to uznają mi to, czy nie?[/quote]

Jeśli na dowodzie wpłaty będzie ich konto to nie mają innego wyjścia jak uznać i wydać numerek... :evil_lol: Ja mam takie szczęście, że na KAŻDEJ wystawie moje pieniądze jakoś nie dochodzą do związku i muszę potem latać z dowodami wpłaty po sekretariatach. :lol:

Link to comment
Share on other sites

Viz dziekuje bardzo :)
To w poniedziałek bedzie mial biedaczek niestety mnie AGAIN

Jakby jednak ktos planował bycie w zwiazku w tym tygodniu a ja nie dam rady sie dodzwonic to prosiłabym bardzo o pomoc.

Bo zostajemy 2 dni dłuzej na urlopie zeby zaliczyc Sopot jak bedzie akcja jak z W-wa to wole wiedziec wczesniej czy warto kombinowac z noclegu przedłuzeniem bo tez beda jaja a na wystawie znow bedzie akcja ze o erracie to zapomnij kochana...

Wole wczensiej sprawdzic, facet mi powiedział ze to telefon do wydawnictwa on tylko zbiera championaty , maila wysłałam im 4 razy w zeszlym tygodniu, cisza, Kocham oddziały Zk :loveu:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Viz']Jeśli na dowodzie wpłaty będzie ich konto to nie mają innego wyjścia jak uznać i wydać numerek... :evil_lol: Ja mam takie szczęście, że na KAŻDEJ wystawie moje pieniądze jakoś nie dochodzą do związku i muszę potem latać z dowodami wpłaty po sekretariatach. :lol:[/QUOTE]
Dzięki! Mam nadzieję, że dojdzie numerek, bo jakoś nie widzi mi się stanie w kolejce. :mad:

Link to comment
Share on other sites

Kate, jak w poniedziałek powie, że musisz zadzwonić do ZK to napisz mi, wtedy we wtorek postaram się skoczyć. Aż tak daleko nie mam (tylko wtedy podaj mi na PW swoje imię i nazwisko no i nazwę psiaka). ;)

INU, ja mam w Gdyni właśnie to... Chciałam przyjechać koło 11.00, żeby mieć spokój (wystawiam koło 12.00), płaciłam ze 2 tygodnie temu (przelew przez internet) i co? I będę sobie stać w kolejce i muszę być na miejscu przed 10.00 :angryy:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Viz']
INU, ja mam w Gdyni właśnie to... Chciałam przyjechać koło 11.00, żeby mieć spokój (wystawiam koło 12.00), płaciłam ze 2 tygodnie temu (przelew przez internet) i co? I będę sobie stać w kolejce i muszę być na miejscu przed 10.00 :angryy:[/QUOTE]
Tak to już z tym ZK bywa...
Ale gdyby nie oni, to w ogóle wystaw by nie było! ;)

Link to comment
Share on other sites

Viz dziekuje bardzo :)
To ja sie uzbrajam w cierpliwosc i troche dobrych checi zeby byc mila dla owego pana ktory mnie spławił juz raz a dzwoniłm do niego cały zien bo miał abonent czasowo niedostepny a potem po porstu nie odbierał, nie miał zajete.
napsiz ci na pw juz jakby cos a w pon wieczorem dam ci pw znac jak mi ''poszło'' i co ''wywalczyłam''

Link to comment
Share on other sites

No w końcu oni również na tym korzystają. :evil_lol:
Ale jeśli nie będzie upału to szybko im zapomnę tego numerka. :lol:

Kate, nie ma problemu. ;) Ok, będę czekać i trzymać kciuki, żeby jednak pan był miły i coś powiedział. :D

Link to comment
Share on other sites

Info dla tych co chcą pobyć trochę dłużej w Gdańsku:

bilety na komunikacje miejską (tramwaj, autobus) są czasowe:
do 15 minut 2zł
do 45 minut 2,80 zł
całodzienny 9,10 zł

należy je kupić w kiosku lub budkach biletowych,
a autob/tramw też sprzedają ale przejazdowe po 3zł.

oczywiście ulgowe 50% ;)

acha, jeszcze jedno [B]psy bezpłatnie[/B]

ceny na SKM były podawane wcześniej

Link to comment
Share on other sites

Viz mam wiem, pisalam to wtedy, dawniej
Nacia my tez szukamy jak cos znajdziemy i beda wolne miejsca dzisiaj dzwonimy to dam ci znac. a na ile dni chcecie?
Jak znajdziemy dzis i jestem caly dzien wystawy to wam porobie foteczki :) bede szalec z aparatem hehe

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...