Jump to content
Dogomania

cudowny jamniczek Krakersik już w nowym włsanym domku! Hannk dziękujemy!


Ambra

Recommended Posts

  • Replies 947
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

napiszę tak , top małżeństwo z trójką dzieci w wieku miej więcej 5 - 14 lat, chłopców
mają wyżła na dworze, ale jak jest zimno to jest w domu
w domku.Raz oddali doga, ale w dobre ręce, bo musieli parę lat temu.Wyżeł ma 10 lat , jest z nimi od młodości, w domu kot - spi na kanapie, mieli psy co dozywali u nich starości, mają dom , z ogródkiem ogrodzone podwórko, nie mogą się doczekac nowego mieszkańca i wydzwaniają co dziń, pokryją koszty leczenia
jak wcześniej pisałam moge miec kontakt z nimi, nie co dzeń, ale na pewno taki, żeby wiedziec, czy psu krzywda się nie dzieje

Link to comment
Share on other sites

Ja sie nie martwie swoja Jamniorke tylko KWL napisał, że dla małego najlepiej jesli nie będzie innych psów i jeśli da sie odseparować.
W każdym razie u mnie DT jest...i ciesze się ze są już jakieś zainteresowane osoby ze stałym domkiem.

Link to comment
Share on other sites

miałam u siebie psa z nużeńcem -weci na Gagarina powiedzieli,że na to paskudztwo działa osłonowo [B]frontline [/B]lub jego odpowiednik i doradzili dla pewności zastosować go u naszych zdrowych psiaków -żaden z naszych psów sie nie zaraził, chociaż dodatkowo ten chory był izolowany przez jakiś czas

Link to comment
Share on other sites

Moja sunka miała kiedys zaaplikowany Advocate :
" Do stosowania u psów dotkniętych, lub zagrożonych mieszanymi infestacjami pasożytów: W celu zwalczania i zapobiegania infestacji pcheł ([I]Ctenocephalides felis[/I]), zwalczania inwazji świerzbowca usznego ([I]Otodectes cynotis[/I]), świerzbowca drążącego ([I]Sarcoptes scabiei var. canis[/I]), nużeńca psiego ([I]Demodex canis[/I]), zapobieganiu inwazji nicieni wywołujących robaczycę serca ([I]larwy L3 i L4 Dirofilaria immitis[/I]), a także zwalczania infestacji nicieni żołądkowo-jelitowych ([I]larw L4, niedojrzałych i dojrzałych dorosłych postaci Toxocara canis, Ancylostoma caninum oraz Uncinaria stenocephala, dorosłych postaci Toxascaris leonina i Trichuris vulpis[/I]).
I mogę jej to znowu podać na wszelki wypadek.

Link to comment
Share on other sites

haank - jeśli Twoja sunia jest zdrowa i dobrze odżywiana nużyca jej nie grozi.
To nie jest zakaźna choroba.
Te przeciwrobacze środki nie są obojętne. Nie stosuj u swojej psicy, jeśli nic jej nie jest !

Advocate - tak, jest to doskonały środek właśnie na nużycę !
Nie należy stosować go bez powodu (na inne przypadłości, a już zupełnie nie ma sensu "zapobiegawczo"), bo potem można nie mieć możliwości zastosowania przy nużycy.
Raczej dla małego, jeśli lekarz uzna, że w jego wieku można mu podać. Do tego dobre odżywianie i ciepło. I tyle... Jeśli to wyłącznie sprawa nużycy.
I masz rację - [B]frontline [/B]nie podziała na nużeńce.

Link to comment
Share on other sites

Ale ja chciałam tylko uspokoić inne osoby. zaoferowałam domek tymczasowy i się z tego nie wycofuję. pewnie wcześniej skonsultowałabym z wetem czy są jakieś powody zebym miała moja jamniorke zabezpieczać głównie dlatego że jest delikatesikiem. :roll:
Moja sunka jest zdrowa, szczepiona, odrobaczana, i wydaję mi się ze jamniorek nie miałby źle do czasu znalezienia domku stałego.

Link to comment
Share on other sites

Pogódko mój tel to 600414656
Ci Panstwo moga do mnie zadzwonic albo Ty jesli macie jakies pyt ad. adopcji, ciezko moja droga tak na odleglosc - :roll: zdzwonmy sie najlepiej!

mały pojedzie do Haank na tymczas .... kiedy? nie wiem...:roll:



[SIZE=4][COLOR=red][B]domek docelowy poszukiwany tak wiec...[/B][/COLOR][/SIZE]

Link to comment
Share on other sites

Dzięki haank :-) Z tym izolowaniem chodziło mi głównie o to że mały nie ma szczepień. Mam nadziej sprawa do załatwienia na dniach.
Pogódko , lud\zie którzy chcą jamniorka mają wypełnić ankietę i skontaktować się z Ambrą , telefonicznie, mailowo czy tu na wątku.
Co do adopcji to procedury są [URL="http://www.dogomania.pl/forum/showthread.php?t=25135"][B]TU [/B][/URL]

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...