Jump to content
Dogomania

cudowny jamniczek Krakersik już w nowym włsanym domku! Hannk dziękujemy!


Ambra

Recommended Posts

  • Replies 947
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

A więc zadzwoniłam do Pani z Łodzi, która chciala adoptować ode mnie wcześniej Hektorka. Ma dać znać w tym tygodniu, ponieważ troszkę sprawy jej się skomplikowały. Dostała pracę we Wrocławiu i na początku marca musi się tam przenieść i nie chciałaby tak psa wszędzie wozić. Opowiedziałam historię Krakersika, powiedziałam że ma chorą skórę ale nie jest to bardzo poważne, że psiak jest pod stałą kontrolą weterynarza i że potrzebuje szczepień. Pani nie ukrywa, że finansowo obecnie dobrze nie stoi więc jak coś przydało by się jakieś wsparcie - ale myślę że w tym przypadku wiele nie potrzeba. Jeśli Pani zgodzi się psiaka wziąć to jeszcze jak pisałam kwestia dowozu no i przetrzymania szczeniaczka dopuki nie zamieszka we Wrocławiu - czyli ok. 3 tygodni...
Jeśli będzie gotowa go zaadoptować to powiedziałam że wówczas dam haank numer telefonu Pani z Łodzi żeby się z nią skontaktować i dokładnie powiedzieć co psiakowi dolega i jakie są koszty leczenia.
No i oczywiście pytanie do HAANK czy ewentualnie przetrzyma taki czas psiaka w domu????

Link to comment
Share on other sites

czytam i jest mi bardzo przykro, że jamniorek jeszcze nie w domciu
troszkę też mi głupio, z powodu tych ludzi, ale z jednej strony rozumiem ich obawy o zdrowie dziecka
szkoda, że jeszcze jakiegoś nie ma , bo im wiek i płec obojętna, tylko, żeby był zdrowy
pozdrawiam jamniorka

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Pogódka']czytam i jest mi bardzo przykro, że jamniorek jeszcze nie w domciu
troszkę też mi głupio, z powodu tych ludzi, ale z jednej strony rozumiem ich obawy o zdrowie dziecka
szkoda, że jeszcze jakiegoś nie ma , bo im wiek i płec obojętna, tylko, żeby był zdrowy
pozdrawiam jamniorka[/quote]

Ja dziś przeglądając strony dogo znalazłam 2 szczeniaczki jamniki, może Ci państwo nadal są zainteresowani, to mogę poszukać :)

Link to comment
Share on other sites

Jasne, jasne że szukamy! Ona ma dać znać czy się decyduje! A o kosztach to sądze że myślała że psina jest poważnie chora, a jak to nie są duże pieniądze to myślę że spokojnie dała by radę. Z tego co kiedyś z nią rozmawiałam jak chciała wziąć Hektora, wywnioskowałam że zna się na jamnikach bardzo dobrze! Sama kiedyś jamniorka miała. Wie jak z nimi postępować i jak się zajmować, na prawde zrobiła na mnie dobre wrażenie :lol:

Link to comment
Share on other sites

Tu znalazłam info o szczeniaku poszukującego domku, ewentualnie dla państwa którzy brali pod uwagę możliwość adopcji Krakersika
[URL]http://www.dogomania.pl/forum/showthread.php?t=78792&page=12[/URL]

może już znalazł DT, nie wiem bo aż tak dokładnie się nie wczytywałam, ale psinka cudna.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...