Jump to content
Dogomania

Owczarek Niemiecki - POTRZEBNY LEK lub WSPARCIE FINANSOWE


Recommended Posts

  • Replies 2.6k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

[quote name='maggiejan']Kiedy później Czaruś zobaczył w mojej ręce parówkę usiadł, podał łapę i położył się - wszystko za jednym razem, bo po co czekać, kiedy i tak wiadomo, czego będę chciała...:evil_lol:[/quote]

Oj jaki to madry piesek :loveu:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='ocelot']Małgoś zasugeruj, że wet proponował inną karmę, i będzie delikatnie, i z korzyścią dla Was trojga (bo sunię-zazdrośnicę też biorę pod uwagę)[/quote]
Spryciara z Ciebie...:diabloti: Jeśli będzie możliwość wyboru karmy (koszty), to napewno zasugeruję...

Link to comment
Share on other sites

[quote name='maggiejan'], . Kiedy później Czaruś zobaczył w mojej ręce parówkę usiadł, podał łapę i położył się - wszystko za jednym razem, bo po co czekać, kiedy i tak wiadomo, czego będę chciała...:evil_lol:[/quote]
Tak się serdzecznie uśmiałam z tego opisu,że znowu mi zmarszczek przybyło :evil_lol:,wyobraziłam sobie jak Czaruś jednym cięgiem wykonał te czynności.Spryciula jeden :loveu:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='maggiejan']Jak człowiek wymaga za wiele, to nie dostaje nic.:roll:[/quote]
Ale karma ma być dla Czarusia, a nie człowieka ;), a poza tym, jeśli
[quote name='ElzaMilicz']Nutra jest lepsza i tańsza.[/quote]
to chyba nie powinno być problemu :evil_lol:

Link to comment
Share on other sites

to wiedzą przede wszystkim mamy, Doda ma to jeszcze przed sobą ;)
ja tez już to znam:evil_lol:
najpierw z miski- raz mnie a raz pieskowi, a potem moje dziecko wykradało kiełbase z lodówki, siadało okrakiem na psie i raz psu, a raz sobie....:diabloti:

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...