Jump to content
Dogomania

Owczarek Niemiecki - POTRZEBNY LEK lub WSPARCIE FINANSOWE


Recommended Posts

Kochani wiec ma super wiadomość na czas przed weekendem :evil_lol::evil_lol::evil_lol:
Dziś dosłownie przed chwilą się dowiedziałem , że pobyt Czarusia jest zapłacony przez fundację [COLOR=Blue]HundeHilfe [COLOR=Black], więc mogę wpłacić na konto Gosi i Czarusia finanse które sie udało wcześniej uzbierać :loveu::loveu::loveu::loveu::loveu::loveu:
Bardzo wszystkim dziękuję , Gosiu część pieniędzy wraca do ciebie ( twoich ;) )
Pozdrawiam serdecznie :lol:
[/COLOR][/COLOR]

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 2.6k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Wiec wklejam moje rozliczenie :diabloti:

Maggiejan 160
Grażyna D. (Miechów) 20
AnkaP ( Owczarek.pl ) 80
Ihoryza 50
Szastin 150
Quasimodo 65
Edgradska 50
Kika ( Owczarek.pl ) 40
Ziutabenia 200
Israel 50

Razem 865 zł :loveu:
Bardzo dziękujemy za zaufanie i pomoc , jak i również dziękujemy fundacji niemieckiej za pokrycie leczenia w klinice :klacz::klacz::klacz::dog:

Do Gosi wysłałem 950 , żeby też cosik ode mnie było :lol:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='maggiejan']Czaruś, gdyby umiał czytać napewno bardzo by się ucieszył. A gdyby umiał pisać serdecznie by podziękował wszystkim swoim przyjaciołom.:loveu:[/quote]

Ale nie potrafi (przynajmniej na razie ;), w końcu to bardzo zdolny psiak :cool3:), więc trzeba go koniecznie odwiedzić i pozwolić mu podziękować własnołapnie :).

Link to comment
Share on other sites

Świetnie, że tak gładko wszystko poszło :lol:

Czaruś dziesiaj w parku zainteresował się ładną panienką (mix cillie) i jego zaloty nie zostały przyjęte niechętnie ;). Pogoniły się troszkę wokół właścicielki suczki. :Dog_run:Potem Czaruś przyszedł grzecznie na wołanie. Bardzo brakuje mu towarzystwa do zabaw.

Link to comment
Share on other sites

Do Czarusia nikt nie zajrzał :-( :roll: :-(

A wiosna zawitała do nas niespodziewanie po chłodnym weekendzie, teraz jest pięknie, słonecznie i wesoło. Czaruś w dobrym humorze, na spacerku nikogo nie obszczekał, co mu się wcześniej zdarzało ;).

Taka ładna pogoda, że tylko ogrodu brak...

Link to comment
Share on other sites

Pewnie dlatego, że z Czarusiem jest coraz lepiej część osób mniej się nim interesuje. To normalne, że w sytuacjach dramatycznych ludzie chętniej śledzą rozwój wygarzeń. Zaglądam tu codziennie ale nie piszę. Mimo to trzymam za Was kciuki i cieszę się, że Czaruś ma się coraz lepiej. To jest chyba ten cud na który na początku wszyscy tu liczyliśmy :loveu:

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...