Jump to content
Dogomania

Owczarek Niemiecki - POTRZEBNY LEK lub WSPARCIE FINANSOWE


Recommended Posts

Szczęśliwie mieliśmy dzisiaj bardzo złą pogodę i w parku nie było prawie ludzi (i zwierząt), więc odważyłam się spuścić Czarusia ze smyczy. Trochę z duszą na ramieniu... Ale wszystko było dobrze, Czaruś przychodzi na każde zawołanie, nawet jeśli interesuje się akurat jakimś pieskiem. Nie odbiega daleko i co jakiś czas ogląda się, aby sprawdzić, czy jestem w okolicy. Bardzo grzeczny z niego piesek.:loveu:

Czaruś jest bardzo dużym owczarkiem, który wygląda dość groźnie - jest zabawnie przyglądać się, jak ten wielki pies bawi się piszczącą kością, zupełnie jak szczeniaczek :evil_lol:.

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 2.6k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

cudowne wiadomości, :multi::multi::multi:
z tego wynika ,że poprzednia diagnoza,była postawiona mocno na wyrost i całe szczęście ,że maggiejan go zabrała,a Peterbeny i Elzamilicz go do niej dowieźli i w ogóle pomagało tyle wspaniałych ludzi.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='maggiejan']Aniu, trzymaj za mnie kciuki - Czaruś ma jakieś problemy jelitowe i puszcza tak siarczyste bąki, że nie wiem jak przetrwam dzisiejszą noc.:evil_lol:[/quote]

Żadne tam problemy jelitowe, po prostu zmieniłaś mu dietę. Przyznaj się.

Link to comment
Share on other sites

Czaruś jest bardzo inteligentny. Dostaje kilka tabletek, niektóre duże, więc chowam je w parówkę: 5 tabletek, 5 kawałków parówki; aby połączyć przyjemne z pożytecznym wykorzystuję te smakołyki do szkolenia. Siad - parówka, daj łapę - parówka, waruj - parówka... Kiedy później Czaruś zobaczył w mojej ręce parówkę usiadł, podał łapę i położył się - wszystko za jednym razem, bo po co czekać, kiedy i tak wiadomo, czego będę chciała...:evil_lol:

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...