Jump to content
Dogomania

co to za rasa ..pilne :)


czaroct

Recommended Posts

[quote name='bellatriks']biały owczarek amerykańsko-kanadyjski to stara nazwa białego owczarka szwajcarskiego.
;)[/quote]
Zalezy w jakiej organizacji zarejestrowany.
W FCI rasa białe owczarki niemieckie, owczarki amerykańsko-kanadyjskie(wg. niektórych źródeł to 2 różne rasy) nie są zarejestrowane, ale za to są białe owczarki szwajcarskie.

Wg. mnie wyglądaja identycznie, moze jedynie różnią sie długością sierści.

Link to comment
Share on other sites

Pozwolilam sobie zamiescic zapytanie w tym temacie, w zwiazku z tym, ze jest on przyklejony i rozumiem to jako kontynuacje dla pozostalych dogomaniakow ;) Jezeli sie myle, prosze moderatora o usuniecie :oops:

Moja znajoma znalazla piec dni temu takie cudo w kaluzy kolo supermarketu. Obecnie stanowie dla niego dom tymczasowy. Pieska ocenilysmy na 5 tygodnii a waga to 1,5 kg. Mysle, ze ma cos z Belgian Malinois. Co Wy o tym myslicie? Do jakiej wielkosci i wagi mniej wiecej moze to cudo urosnac?

Dziekuje z gory za pomoc :krolik:

[IMG]http://img262.imageshack.us/img262/3455/sany0282wd4.jpg[/IMG]

Link to comment
Share on other sites

Z cala pewnoscia to kundelek. Na brudce to nie mleczko tylko biala latka ;) (widoczna nawet na zdjeciu).
Czlowiek to dla niego caly swiat. Nie odstepuje mnie na krok, jak pozwolic to zalize na smierc :evil_lol: , wiekszosc potrzeb zalatwia w ogrodku. Moj TZ jest nim wrecz zachwycony. Nie tylko pozwolil mu spac w lozku, ale rowniez go przytulil i wlaczyl mu klimatyzator bo biedaczek ma takie futro, ze mu goraco :crazyeye::evil_lol: Oj ciezko bedzie sie z nim rozstac ;)
I pomyslec, ze kilka dni wczesniej zostal wylowiony z kaluzy ...

Link to comment
Share on other sites

  • 1 month later...

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...