Jump to content
Dogomania

Pierwszy i niepowtarzalny FotoBlog Czarnej Flatki TOSCI :)


betty_labrador

Recommended Posts

[quote name='marta&argo']czesc ;)

w warszawie sie utrzymac to mi sie wydaje bez psa niemozliwe ;)
musisz wyemigrowac ;)
zapraszam do siebie :)

Argo teskni za Tosca :)[/QUOTE]


Hihi bez psa.. bez kasy, :P

Zeby to wszystkotakie bylo proste jak sie mówi.

Tosia tez teskni za męskim towarzystwem-zwlaszcza takim jak Argo. Jak narazie do domu przybyla jeszcze jedna sunia :lol:

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 9.1k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

[quote name='Justa']O jaaaa, ale rewelacje mnie ominęły !

Masz ogromne serce Beatko.. tylko pozazdrościć :)

Mała będzie miała na pewno rewelacyjnie u Was..[/QUOTE]

czesc :) no to jest niedawna rewelacja wiec zdążyłaś :D

to moje sumienie nie pozwalalo jej tam zostawić.

Mama zasugerowala ze moze jednak trzeba jej poszukac innego domu skoro przeskoczyla plot ;/
Nie zgadzam sie...

[quote name='Unbelievable']a to niespodzianka...i to jaka śliczna:loveu: mam nadzieję że przekonasz mamę co do psa w domu, możesz postraszyć ucieczkami i zniszczonym ogrodem ;)[/QUOTE]


czesc :) dzieki. Nie wiem juz sama. Nie cche nic zapeszac. Jeszcze sie zastanawiam co na to moja Alergia :/ bo na Tosce nie reaguje. Ale nie wiem co z huskim.

Ide z kolezanka na dlugi spacer z psami :)

moze zdjecia sie udadza. :)

Link to comment
Share on other sites

dzis Tizzy zrobila prawdziwy pokaz jak sie poluje na mysz. Najpierw nie wierzylam ze to na powaznie, bo Tosca kopala obok-jak zwykle dla zabawy... a Tizzy po dluzszej chwili cos wydobyla z ziemi, uslyszałyśmy pisk i nagle w jej zębach pojawila sie mysz i ja zjadla.. :-o

[IMG]http://img519.imageshack.us/img519/1663/dscf6741.jpg[/IMG]

[B]nasłuchuje[/B]
[IMG]http://img163.imageshack.us/img163/5571/dscf6743.jpg[/IMG]

[IMG]http://img257.imageshack.us/img257/2491/dscf6742.jpg[/IMG]

[img]http://img46.imageshack.us/img46/8867/dscf6751.jpg[/img]

[IMG]http://img130.imageshack.us/img130/6126/dscf6749.jpg[/IMG]

Link to comment
Share on other sites

[quote name='zerduszko']Kurcze, ale Ci zazdroszczę nju doga :P[/QUOTE]

;>no co TY. Ty tez masz wspaniale dogi :loveu:

[quote name='smallpati']Hej :)
widzę że same nowości u ciebie :)
nie chce mi się przeglądać całego wątku wiec mi powiedz w skrócie, skąd się wzięła Tizzy u was?
Jak się dogaduje z Tośką i kotem?[/QUOTE]

hej Smallku :D

no ba. Taka niespodziewanka na lepszy nowy rok 2010 :)

Hmm Leń jestes :eviltong: Wiec Tizzy błąkala sie przez ponad dwa tygodnie przy szosie u mnie na wsi.. interweniowalam przez caly tydzien do urzędu miasta i gminy zeby ja wzieli-nie! bo nie maja kasy.. a niby to ich obowiazek-no cóż ..(wrrrr). W koncu nie mogąc patrzec na jej chudosc wzielam ja rano z tatą do samochodu 1grudnia i przywiezlismy do nas. Na początku miala miec inny domek, ale po 3 dniach tata chcial juz psa :D no i zostala.
Miala leczone pogryzione miejsce pod uchem-ropa sie saczyla , poza tym ma kolano przetrącone. Ale po antybiotyku opuchlizna zeszla i zobaczymy co dalej.

[quote name='eria']a Tizzy kota już poznała ?:diabloti::diabloti::diabloti:
miejmy nadzieję ,że nie pozna go tak jak tą mysz- od strony kulinarnej :diabloti:[/QUOTE]

Nie jeszcze nie, i boje sie tego spotkania....no wlasnie zeby go nie upolowala ;)

Link to comment
Share on other sites

[QUOTE]hej Smallku [IMG]http://www.dogomania.pl/images/smilies/icon_biggrin.gif[/IMG]

no ba. Taka niespodziewanka na lepszy nowy rok 2010 [IMG]http://www.dogomania.pl/images/smilies/icon_smile.gif[/IMG]

Hmm Leń jestes [IMG]http://www.dogomania.pl/images/smilies/eviltongue.gif[/IMG] Wiec Tizzy błąkala sie przez ponad dwa tygodnie przy szosie u mnie na wsi.. interweniowalam przez caly tydzien do urzędu miasta i gminy zeby ja wzieli-nie! bo nie maja kasy.. a niby to ich obowiazek-no cóż ..(wrrrr). W koncu nie mogąc patrzec na jej chudosc wzielam ja rano z tatą do samochodu 1grudnia i przywiezlismy do nas. Na początku miala miec inny domek, ale po 3 dniach tata chcial juz psa [IMG]http://www.dogomania.pl/images/smilies/icon_biggrin.gif[/IMG] no i zostala.
Miala leczone pogryzione miejsce pod uchem-ropa sie saczyla , poza tym ma kolano przetrącone. Ale po antybiotyku opuchlizna zeszla i zobaczymy co dalej.
[/QUOTE]

o kurcze ;) biedactwo, kto mógł taką ślicznotkę wywalić :shake: a może komuś zwiała, w końcu to husky
W każdym bądź razie dobrze, że jest już dobrze :loveu:
masz teraz kolejnego psa do zabawy z klikerem bo Tośka już potrafi dużo, aż za dużo :evil_lol:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='smallpati']o kurcze ;) biedactwo, kto mógł taką ślicznotkę wywalić :shake: a może komuś zwiała, w końcu to husky
W każdym bądź razie dobrze, że jest już dobrze :loveu:
masz teraz kolejnego psa do zabawy z klikerem bo Tośka już potrafi dużo, aż za dużo :evil_lol:[/QUOTE]


hihi dokladnie-az mi sie nie chce juz z Tosia cwiczyc ;)

Link to comment
Share on other sites

[quote name='betty_labrador'];>no co TY. Ty tez masz wspaniale dogi :loveu:
[/QUOTE]
Ale old dogi :P

Ja odkąd mam 2 psy klikam z Klusią zdecydowanie wiecej :) Niedługo ją sprzedam do cyrku ;) Także prosze się nei lenić, ino pracować - sprawdzimy efekty w maju? Teraz to koniecznie obóz musi być :)

Link to comment
Share on other sites

[quote name='zerduszko']Ale old dogi :P

Ja odkąd mam 2 psy klikam z Klusią zdecydowanie wiecej :) Niedługo ją sprzedam do cyrku ;) Także prosze się nei lenić, ino pracować - sprawdzimy efekty w maju? Teraz to koniecznie obóz musi być :)[/QUOTE]

:D wszyscy cwicza-konkurencja rosnie w sile. Mam juz jeden plus-Sunia umie siad, kladzie sie-ładnie sie składa-na znak ręka i teraz wprowadzam komende waruj.
Poza tym wczesniej wystawilam slalom, i po parunastu minutach umiala przechdozic sama jedna tyczke :) bez naprowadzania!

A dzis tzn teraz po godzinnym spacerze z 3 psami(jeszcze biega z nami suka siasiada :eviltong:) cwiczylam z Tizolkiem przystawianie do lewej nogi-ladnie obkrążała mnie dookola i dostawala nagrode :)

A chetnie rpacuje za nagrode-nietypowy huski :lol:

A Tosia-nauczylam ja niedawno-tzn w czasie ładnie wykonywac zakrety przy chdozeniu przy nodze-w prawo. To u nas lezalo i kwiczalo. Z Tosia chce jeszcze zrobic aport parowki-bo to narazie umie aportowac ją ale w brzuchu :lol:

A Wy latac juz umiecie pewnie :D

[quote name='Shel']Obie są słodkie :D. A z tą myszą nie zazdroszczę :P[/QUOTE]

e nie ma co tam zalowac-przyzwczaja sie do surowizny :lol: :eviltong:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='zerduszko']Tak, nauczyłam się latać za Kluską na tyle szybko, żeby mi nie powiała nikaj :D

Saduszek na początku też uwielbiał pracować za nagródki... bo była zachudzona ;)

A jak w końcu z tym obozem?[/QUOTE]

hihihi...

no wlasnie ona zachudzona-nie krakaj :diabloti:

nie wiem . marta nic nie wspomina-bo chyba nie ma o czym :)

[quote name='infers']Cze Becia!
Widzę, że Tosiek ma śliczną koleżankę:loveu:
A w jakim Tizzy jest wieku?chyba nie doczytałem :>[/QUOTE]

czesc! ojej jaki gosc zamorski :)

trzeba czytac uwaznie :D Tizzy ma niecale dwa lata. Fajnie siedogaduja z Tosiaczkiem :)

Link to comment
Share on other sites

[quote name='zerduszko']
A jak w końcu z tym obozem?[/QUOTE]


[quote name='betty_labrador']

nie wiem . marta nic nie wspomina-bo chyba nie ma o czym :)

[/QUOTE]

no nic nie wspomina bo nie ma o czym.
Nawet nie wiem czy jest sens cos robic, z chetnych ktorych wyliczylam to ok 6-7 osob na chwikle obecną. Z tego zero prowadzacych zajęciach :) no może Monia jak obóz nie będzie za daleko od niej.
A ja się zastanawiałam nad południem Polski.

No chyba że spotkanie czysto towarzyskie?

Link to comment
Share on other sites

[quote name='marta&argo']no nic nie wspomina bo nie ma o czym.
Nawet nie wiem czy jest sens cos robic, z chetnych ktorych wyliczylam to ok 6-7 osob na chwikle obecną. Z tego zero prowadzacych zajęciach :) no może Monia jak obóz nie będzie za daleko od niej.
A ja się zastanawiałam nad południem Polski.

No chyba że spotkanie czysto towarzyskie?[/QUOTE]

spotkania towarzyskie-zawsze cos ;) lepsze niz nic. Zawsze mozna pocwiczyc z psami w grupie ;)

Link to comment
Share on other sites

Śliczna panna, jej dwukolorowe oczko jest niesamowite :)
Tylko tak myślę sobie - dawaliście jakieś ogłoszenia...? Może ktoś jej szuka i tęskni, może nawiała, a husky potrafią uciec i wylądować kilkadziesiąt kilometrów od domu w ciągu dnia czy dwóch, tym bardziej że miała cieczkę.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...