Jump to content
Dogomania

Bokser BONO PILNIE potrzebowal pomocy i znalazl ją! juz w domu!!:)


sacred PIRANHA

Recommended Posts

  • Replies 413
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

na przelomie starego i nowego roku na tymczasie mialam suke.. moje koty nie bardzo ja akceptowaly, chowaly sie po ciemnych katach, po kilka dni ich nie widzialam... szczescie w nieszczesciu sunia znalazla domek... pomyslalam, ze wezme bona do siebie, ale jesli powtorzylaby sie sytuacja z kotami to nie wesolo..

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Niki-lidka']dostalam maila w sprawie Bono....odpisalam...czekam na telefon...
Ps.pani jest ze szczecinka.....dluuuuga droga.....[/quote]

Dla Bono czeka miejsce w hotelu w Lublinie. Pani ( ktora adoptowala Maksia) prosila,zeby Bono zabrac do hotelu! Tutaj czekalby na adopcje!

Link to comment
Share on other sites

Liduś, moje koty niby chowane z psami, ale jak "obcy" przychodzi to trzeba pokazac kto rządzi! A poniewaz sunia ktora byla u mnie na dt. ciekawska, wszystko wachala .. koty psykaly, wiec ona rwala sie za nimi.. i byl cyrk!
Naprawde chcialabym pomoc, ale jesli poszloby cos nie tak - czy to z kotami, czy z moimi psami, to nie darowalabym sobie, ze Bonek musi byc traktowany jak "inny"...
Ublagalam juz TZa.., a mamie to nawet nie wiem czy wspominac - poniewaz ona zawsze jest na "nie!"... Ale gdyby byla sytuacja podbramkowa, nie wybieralabym.. po prostu zabralabym go i tyle..

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...